معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت پذیرش

عکس جلد کتاب صوتی قدرت پذیرش
قیمت:
34000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت پذیرش

کارترین پاندر در کتاب صوتی قدرت پذیرش، به شما یادآور می‌شود که هر آنچه که بخواهید را می‌توانید بدست آورید اما قبل از هر چیز، باید ذهن خود را آماده‌ی پذیرش آن کنید.

واژه‌ی دریافت کردن به معنای «پذیرش» است و بخش اعظمی از پذیرش، به این معناست که به جای مقابله‌ی ذهنی با چیزی که به دنبال آن هستیم، آن را از نظر ذهنی قبول کنیم.

بیشتر ما به زندگی ناچیز و سخت تن داده‌ایم، بدون اینکه هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای خود بیاوریم مانع از رسیدن به کامیابی در این مسیر شده‌ایم. اما کاترین پاندر (Catherine Ponder) در کتاب «قدرت پذیرش» بر این باور است که زندگی در تنگنا و محدودیت، خواست الهی نیست و انتخاب چنین مسیری برای انسانی که در واقع در دنیایی از فراوانی بی‌حد و حصر زندگی می‌کند، چیزی جز اثبات حماقت و غفلت او نیست. آدمی با زندگی در فقر و سختی، سرشت حقیقی خویش را به تصویر می‌کشد تا بتواند فقط خود را گول بزند. پاندر در تشویق دیگران به پولدار شدن و رفاه داشتن مشهور شده است و ادعا می‌کند که اگر تصادفاً زندگی شما هم به همین منوال است، راه حلی وجود دارد که می‌توانید آن را به‌کار گیرید. او در این کتاب علاوه بر راهکارها، از آدم‌های موفقی مثال می‌آورد که امتیازاتی نسبت به دیگران دارند.

نویسنده در بخشی از کتاب جمله‌ی معروفی می‌گوید، «هر چیز خیلی خوبی، غیرواقعی نیست. هر پیشامدی نیاز نیست که بیش از حد شگفت‌انگیز باشد. نیاز نیست برای استمرار داشتن خیلی خوب باشد»، این جمله را روزی به مرد جوانی گفته بود و به او پیشنهاد داده بود زمانی‌ که او در سعی و تلاش است، ذهن خود را آماده پذیرش این امر کند که خوبی نامحدود، میراث اوست.

کاترین پاندر جزو نویسندگان آمریکایی برجسته در زمینه‌های الهام‌بخش است که به بررسی خوشبختی، موفقیت و کامیابی در زندگی می‌پردازد. او سعی می‌کند با نگاهی نو پاره‌ای از آموزه‌های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند. او بیشتر از 12 کتاب نوشته است، که شامل پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده‌اند. از جمله کتاب‌های وی که به فارسی ترجمه شده‌اند عبارت‌اند از: دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا، چشم دل بگشا. وی بیش از همه چیز در کتاب‌هایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار کنند. وی حتی در کتاب قدرت دعا که در نگاه اول به نظر می‌رسد یک موضوع معنوی و عرفانی را مطرح ساخته است، بیش از آن که خود دعا را تبلیغ کند به پاره‌ای از اثرات دعا که ایجاد توانگری و تولید ثروت است، توجه دارد و طرح موضوعات معنوی و اخلاقی را هم مقدمه خوش زیستن می‌داند نه یک مرام مستقل برای تحول معنوی و روحی.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت پذیرش می‌شنویم:

دوم به خودتان ببخشید. بله... با بخشیدن به خودتان ذهن‌تان را برای دریافت آماده کنید. زیرا تمام پیشرفت‌ها با تزکیه نفس آغاز می‌شوند. درست همان‌قدر که ممکن است بیش‌ از حد به دیگران ببخشید ممکن است به همان اندازه به خودتان کمتر از آنچه سزاوارش هستید، بدهید، بیش از حد بخشیدن به دیگران و کوتاهی در توجه به خودتان تعادل قانون را برهم می‌زند و مانع رسیدن به کامیابی می‌شود. قبل از اینکه بتوانید به هر نحوی به دیگران کمک کنید باید بیش از همه توجه خود را به پیشرفت و ترقی خودتان معطوف کنید. به هیچ وجه نمی‌توانید به دیگران ببخشید مگر اینکه اول چیزی برای هدیه دادن به خود داشته باشید. قبل از اینکه بخواهید توانایی، خردمندی و ثروت را با دیگران سهیم شوید، باید خودتان صاحب این ویژگی‌ها باشید. بعضی از مردم سخت در اشتباهند و تصور می‌کنند، اصرار ورزیدن بر پیشرفت خویش نوعی خودخواهی‌ست اما کمک به دیگران تنها زمانی برای شما مقدور است که خود پیشرفت کرده باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
21 دقیقه
قدرت پذیرش - بخش اول
22 دقیقه
قدرت پذیرش - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت پذیرش
نویسنده
مترجممطهره انصاری
گویندههستی دخت توکل
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت پذیرش

ساحره خراسانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
عالی و مفید چقدر خوبه که کتابهای مفید و مورد علاقه خودمو به صورت صوتی گوش بدم و از مطالب مفید و جذابش استفاده کنم. واقعا پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه بفرمایید عالیه 👌
مریم باباگلی
۱۴۰۱/۵/۱۲
مختصر و مفید بود استفاده کامل کردم البته چیز جدیدی نداشت ولی آنچه تکرار شده بود همان چیزی بود که نیاز به تکرار دارد و این تکرار، کوتاه ولی کامل بود. خوشم امد
رقیه یوسف اللهی
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
این کتاب و از دولت عشق
پیش نیاز کتاب قانون توان گری است اگر این کتاب
بخوانید قانون‌ها را بهتر درک کنید
چون در این کتاب از اصلی‌ترین قانون صحبت شده است
مریم بیاتى
۱۴۰۱/۷/۲۲
کل کتاب دو فصل بود
و فصل دو ناگهانی تموم شد، اگر میکرو کتاب هم باشه باید یه جمع بندی در انتها داشته باشه، کتابراه لطفا بررسی کنید!
مجتبی محمدی
۱۴۰۲/۱/۱
خودت لایق بهتریینها بدون و از تمام موهبت‌های داده شده لذت ببر کاترین پاندر عالی باز هم یک قانون کلی دیگه و جذاب
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱/۱۳
کوتاه بود ولی به نکنه خیلی کلیدی و ارزشمندی اشاره می‌کنه ک شاید ضعف بیشتر افراد ناموفق باشه. حتما گوش‌کنید
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۶/۱۹
خیلی عالیه لطفا بقیه کتابهای کاتربن پاندر و نیز استرهیکس رو بذارید
reihaneh Rajaeian
۱۳۹۸/۴/۲۰
عالی بود پیشنهاد میکنم دوستانی که در مرحله سه جذب یعنی دریافت مساله دارن بخونن
زارع مهری
۱۴۰۱/۳/۲۳
کتابهای پاندرا خوندم وهرکدوم عالی واین کتاب با کوتاه بودنش ولی پراز معنا بود ممنون
Vahideh null
۱۳۹۸/۳/۱۷
به نظرم واقعا کتاب خوبی بود مختصر و مفید برای همه‌ی خواسته ها.
پروانه محبی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
این صدا خبریه. انگار داره اخبار میگع. صدا خوبع اما ن برای این کتااااب
شهاب فاضلی
۱۴۰۱/۱/۲۲
سپاسگزارم از شما کتاب خلاصه و مفید هست🙏😊
علیرضا قدیری نژاد
۱۳۹۹/۸/۲۹
حتما مطالعه بفرمایید
راد دیانت
۱۳۹۹/۵/۱۱
الان خریدمش کتابهای این نویسنده عالیه
n nekoo
۱۳۹۹/۳/۷
احساس کردم کتاب کامل نیست، کوتاه بود
مشاهده همه نظرات 20

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت پذیرش

برای دریافت کتاب صوتی قدرت پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.