معرفی و دانلود کتاب صوتی راز قدرت

عکس جلد کتاب صوتی راز قدرت
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز قدرت

کتاب صوتی راز قدرت اثر جذاب و شنیدنی دیگری از راندا برن، نویسنده‌ی کتاب پرفروش راز است. این کتاب که چاپ نخست آن به سال 2010 بازمی‌گردد، به شما نشان خواهد داد که عشق، بزرگ‌ترین نیروی موجود در جهان ماست. این کتاب در ایران بارها، با عناوینی گوناگون و توسط ناشرینی متفاوت به انتشار رسیده است؛ امری که بی‌شک معنایی جز محبوبیت فوق‌العاده‌ی برن نزد مخاطبین فارسی زبان ندارد.

درباره کتاب صوتی راز قدرت:

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده‌ای پرفروش و پرطرفدار در دنیای امروز است؛ کتاب‌های او تاکنون به بیشتر زبان‌های مهم جهان ترجمه شده، و همواره مخاطبین گسترده‌ای داشته‌ است. او در آثارش بیش از هر چیز بر اهمیت نوع نگاه انسان به جهان تأکید کرده، و از خوانندگان و یا شنوندگان نوشته‌هایش خواسته تا با تلطیف روح و ذهن‌ خود، مهیای رخ دادن بهترین اتفاقات و بزرگ‌ترین کامیابی‌ها در زندگی شوند. به نظر راندا برن، کائنات با ما بر مبنای بینشی که داریم و اعمالی که مرتکب می‌شویم رفتار می‌کند. او می‌گوید: هر اندازه که بهتر و بیشتر به خداوند و مخلوقاتش عشق بورزید، به همان اندازه بیشتر خوشبختی را در دسترس خود خواهید یافت.

برن نویسنده‌ای نسبتاً پرکار است؛ با این حال عمده‌ی شهرتش را مدیون مجموعه کتاب‌های راز است: نخستین کتاب این مجموعه (راز) در سال 2006 به انتشار رسیده است. دومین کتاب (راز قدرت) در سال 2010، و سومین کتاب (معجزه یا معجزه سپاسگزاری) در سال 2014. پس کتاب راز قدرت که موضوع نوشتار حاضر است، در واقع دنباله‌ی کتاب راز است؛ البته‌ دنباله‌ای که در نوع خود اثری مستقل محسوب می‌شود.

خلاصه‌ی کلام راندا برن در کتاب حاضر این است که در ما قدرتی بزرگ به ودیعه نهاده شده است که متأسفانه بیشترمان یا خوب نمی‌شناسیمش، یا آنطور که باید و شاید قدرش را نمی‌دانیم. این قدرت بزرگ، چیزی جز عشق نیست. عشقی که یادآور منشأ پاک و خداییِ انسان و ضامن حیات سعادتمندانه‌ی اوست.

در کتاب صوتی راز قدرت (The Power) می‌آموزید که چگونه این نیروی عظیم را در درون خود شکوفا کنید و آن را در جهت کمک به خویش و یاری دیگری به خدمت بگیرید. آموزه‌های برن در این کتاب ظاهراً ساده اما بی‌اندازه مهم، تأثیرگذار و سازنده است: با این آرزو که شما نیز پس از گوش سپردن به کتاب، صحت گفته‌ی اخیر را تصدیق کنید، دعوتتان می‌کنیم تا شنونده‌ی یکی از بهترین آثار در حیطه‌ی خودیاری باشید.

کتاب صوتی راز قدرت مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آشنایی بیشتر با موضوع قانون جذب می‌توانند در این کتاب صوتی مطالب جالب توجهی بیابند.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای پرفروش و تهیه‌کننده‌ای شناخته‌شده است؛ موضوع بیشتر آثار برن درباره‌ی قانون جذب است. جالب است بدانید که مجله‌ی تایم در سال 2007 راندا برن را یکی از بانفوذترین افراد جهان لقب داد و مجله Watkins Mind Body Spirit نیز از وی به عنوان یکی از صد چهره‌ی تأثیرگذار در جهان امروز یاد کرد.

محبوب‌ترین اثر راندا برن کتاب راز است که بر پایه‌ی ایده‌های مطرح‌شده در آن، مستندی بسیار مشهور نیز ساخته شده است. در این کتاب و مستند، درباره‌ی قدرت‌های درونی انسان و اهمیت کشف و پرورش آن‌ها در جهت رسیدن به موفقیت صحبت شده است.

از دیگر آثار موفق راندا برن می‌توان بدین عناوین اشاره کرد: «قدرت، معجزه سپاسگزاری، قهرمان.»

جملات برگزیده کتاب صوتی راز قدرت:

- هر کسی بر اساس اعمالش سنجیده می‌شود.
- قانون جذب، قانون عشق است.
- افراد بیشتر درباره آنچه دوست ندارند فکر و صحبت می‌کنند تا درباره آنچه دوست دارند.
- بدون عشق محال است زندگی خوبی داشته باشیم.
- در زندگی هر چه بدهید، همان را می‌گیرید.

در بخشی از کتاب صوتی راز قدرت می‌شنویم:

وقتی به پول فکر می‌کنید، احساسات شما نشان می‌دهند چه حسی به پول می‌دهید. اگر به خاطر اینکه پول کافی ندارید احساس بدی داشته باشید، شرایط و اتفاقات بد ناشی از بی‌پولی را جذب می‌کنید، چون خودتان این احساس منفی را داده‌اید. وقتی به کار فکر می‌کنید، احساسات شما بیانگر حسی هستند که به کارتان می‌دهید. اگر نسبت به کارتان احساس خوبی داشته باشید، شرایط و اتفاقات خوب در کار برایتان پیش می‌آید؛ زیرا همین احساس مثبت را دارید می‌دهید. وقتی به خانواده، سلامت یا هر موضوع دیگری که برایتان مهم است فکر می‌کنید، احساساتتان تعیین‌کننده هستند. مراقب حالت‌ها و احساسات خود باشید، زیرا بین احساساتتان و دنیای واقعی رابطه‌ای ناگسستنی وجود دارد.

زندگی رخ نمی‌دهد بلکه به شما پاسخ می‌دهد. زندگی به فرمان شماست! هر بخش از زندگی به فرمان شماست. شما خالق زندگی خود هستید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۱۲ دقیقه
پیشگفتار
۳۵ دقیقه
قدرت چیست؟
۲۳ دقیقه
قدرت احساسات
۳۰ دقیقه
تکرار احساسات
۳۴ دقیقه
قدرت آفرینش
۳۰ دقیقه
احساس کردن آفریدن است
۳۱ دقیقه
زندگی به دنبال شماست
۶۲ دقیقه
کلیدهای قدرت
۴۵ دقیقه
قدرت و پول
۵۴ دقیقه
قدرت و روابط
۴۷ دقیقه
قدرت و سلامت
۳۹ دقیقه
قدرت و شما
۱۷ دقیقه
قدرت و زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز قدرت
نویسنده
مترجمبهاره قنادزاده یزدی
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتی دید مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز قدرت

bahram nazari
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
بهترین کتاب
بهترین گویندگان
کتاب راهکارها و تمرین‌هایی دارد که اگر مشتاق گرفتن نتیجه هستید حتما باید به توصیه هاش عمل کنید. چنانچه علاقمند به حوزه روانشناسی، موفقیت و قانون جذب هستید این کتاب جز بهترین کتابها در این موضوع‌ها می‌باشد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز قدرت

برای دریافت کتاب صوتی راز قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.