معرفی و دانلود کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی

عکس جلد کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی
قیمت:
69000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی

کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی نوشته‌ی شیوا مقانلو، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه است که مشکلات انسان‌ها در جامعه‌ی مدرن و امروزی را به تصویر می‌کشد.

آدم‌های اشتباهی از لحاظ حجم نگارش طولانی‌تر از سایر آثار شیوا مقانلوست و موضوعاتی از قبیل روابط انسان‌ها و سوء‌ استفاده‌های آن‌ها از یکدیگر و نیز ارجاعات تاریخی و بازی با اسطوره‌ها را دربرمی‌گیرد. این مجموعه همان‌طور که از عنوانش مشخص است داستان انسان‌هایی‌ست که در زمان و مکانی اشتباه قرار گرفته‌اند. گویی جایی در زندگی یک پیچ را به اشتباه رفته‌اند و بدون توجه به جاده مسیرهایی انحرافی را طی کرده‌اند و حالا به آدم‌های اشتباهی تبدیل شده‌اند.

داستان‌های کتاب «آدم‌های اشتباهی» از نظر محور معنایی با هم در نوسان و در راستای مفاهیمی چون زندگی، عشق، تنهایی، دیگری و… هستند. آن‌ها مفاهیمی منحصر به فرد نیستند اما نویسنده با زبانی متفاوت توانسته به کشفی تازه در هزارتوی زندگی آدم‌های داستان‌هایش دست یابد. به طوری که مخاطب دست از شنیدن داستان‌ها نکشد و بدون وقفه آن‌‌ها را به اتمام برساند. نگارش خلاقانه، تفکر منسجم، و همراه کردن مخاطب از ویژگی‌های بارز آدم‌های اشتباهی است.

در قسمتی از کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی می‌شنویم:

نمی‌گویم از آن نامه شروع شد، اصلاً همه‌اش همان نامه بود.
خاص به خاطرم مانده است چهارشنبه صبحی بود. پس از افراط در شب‌زنده‌داری شب پیش، خوابی سنگین و دهانی تلخ و سردرد آشنایی که از گردنم می‌گذشت و داخل معده‌ام تکه‌تکه می‌شد. به ظاهر زمان، دیرتر از بیرون زدن به قصد کار بود و من، خسته‌تر از آن‌که از ساعت مطمئن شوم. خوش‌تر بودم که در خانه بمانم.
دفترچه‌ی رویانویسی کنار تختم را ورق می‌زدم. عادت داشتم که هرگاه بی‌بهانه از خواب بپرم، رویایم را درجا بنویسم تا بعداً در هشیاری بکاومَش. از آن عادت‌هایی که همسرم را پرانده بود. (نمی‌خواهم از دلایل و نتایج این نوشتن‌ها چیزی بگویم) می‌گفت به بی‌آزاری رویاهای ابلهانه‌ی من حسادت نمی‌کند، اما حضور دائم یک جلد چرمی چروک کنار بالش‌مان آزرده‌اش کرده بود. هرچه بود بهتر از این خواب‌های بی‌رویای حالا بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
35 دقیقه
سیگارکشان
37 دقیقه
زنده‌یاد کلوپاترا
20 دقیقه
اباطیل
31 دقیقه
مرگ و دوشیزه
46 دقیقه
یک دوستی سه نفره
38 دقیقه
پالتو
23 دقیقه
یک دوستی زنانه
20 دقیقه
آخرین مرد مقاوم
34 دقیقه
یک عکس واقعی
31 دقیقه
آسمان پر
53 دقیقه
سبز مثل آب
37 دقیقه
جاده در دست آدم است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آدم‌های اشتباهی
نویسنده
گویندهکتایون اعظمی، علی عسکری
ناشر چاپیانتشارات نیماژ
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۴۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
69000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی

برای دریافت کتاب صوتی آدم‌های اشتباهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.