معرفی و دانلود کتاب صوتی راز

عکس جلد کتاب صوتی راز
قیمت:
60000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز

کتاب صوتی راز نوشته‌ی راندا برن، به شما یادآوری می‌کند که قدرتی کشف نشده در درون خود دارید و با به کارگیری آن می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید،دست پیدا کنید؛ تنها کافیست باور قلبی داشته باشید و بدانید افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند. این کتاب تاکنون به 50 زبان دنیا ترجمه شده و 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی راز:

همه انسان‌ها از جمله خود شما آرزوهای بهترین‌ها را برای خود دارید و حتما بارها برایتان پیش آمده که رویاهای زیادی در ذهن‌ خود ببافید و خواهان یک زندگی سالم، پرپول، عاشقانه و پر آرامش باشید. راندا برن در کتاب صوتی راز (The secret) با تکیه بر مفاهیمی همچون قانون جذب، کائنات و انرژی‌های جهان طبیعت به شما یادآوری می‌کند، هر آنچه که در قلب خود دارید، می‌تواند مصداق بیرونی و عینی پیدا کند و با تمرکز و تمرین‌هایی آسان می‌توانید تمامی موانع را از سر راه خود بردارید.

کتاب راز شما را وارد یک مکاشفه باور نکردنی می‌کند و بخش‌هایی از یک راز بزرگ را برایتان بازگو می‌کند که قرن‌ها در سنت‌های شفاهی، ادبیات، ادیان و فلسفه تمدن‌های سراسر جهان وجود داشته است.

اگر به تمرین‌های کتاب صوتی راز عمل کنید، به زودی قدرتی پنهان و دست نخورده را در درون خود کشف خواهید کرد که منجر به شادی و خوشبختی شما می‌شود. درواقع اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاری که باید انجام بدهید، آن است که ابتدا خواسته خود را در ذهن بیاورید و پرورشش بدهید و سپس با تمام وجود آن را باور کنید؛ در آن زمان خواهید دید که قانون جذب و انرژی کائنات شما را به تمام خواسته‌هایتان می‌رسانند.

راندا برن پیش از آنکه کتاب پرفروش و محبوب راز را بنویسد، در سال 2006 فیلم مستندی را تهیه کرد که در آن داستان‌‌های واقعی انسان‌هایی روایت می‌شود که با کمک قانون جذب و دانش راز، بیماری‌های مختلف و لاعلاج خود را شکست داده‌اند، صاحب ثروت عظیمی شده‌اند و بر هر چیزی که دستیابی به آن ناممکن به نظر می‌رسید، غلبه پیدا کرده‌اند. پس از آن خانم برن تصمیم گرفت تا با اضافه کردن نکاتی دیگر، کتاب خود را بنویسد و اکتشافات درونی خود را با دیگر انسان‌های جهان به اشتراک بگذارد.

کتاب صوتی راز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوهای فراوانی برای خود دارید و می‌خواهید به تک تک آن‌ها برسید و یک زندگی سرشار از سلامتی و شادی را تجربه کنید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود. یادتان نرود این کتاب محدودیت سنی ندارد و هر فردی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

جملات برگزیده کتاب صوتی راز:

- در جهان هستی هیچ نیرویی، بزرگ‌تر از نیروی عشق نیست.

- اگر کسی در‌این دنیا به‌اندازه‌ی کافی پول ندارد، فقط به ‌این علت است که با افکارش مانع ورود پول به زندگی اش می‌شود.

- برای آنچه دارید شاکر باشید. به محض شروع فکر کردن در مورد چیزهای زیادی که در زندگی دارید و باید بابت آن‌ها ممنون و شکرگزار باشید، چیزهای خوب بیشتری وارد زندگی‌تان می‌شود.

- وقتی بتوانید احساس کنید که انگار الان واقعاً آن چیز را دارید، ‌این احساس بسیار واقعی خواهد بود. در حقیقت شما باور می‌کنید که به خواسته‌ی خودتان رسیده‌اید و قطعاً آن را دریافت خواهید کرد.

- یک‌بار بخواهید، باور کنید که آن را دریافت خواهید کرد و تنها کار دیگری که لازم است انجام دهید، احساس خوب داشتن است. وقتی احساس خوب را تجربه می‌کنید، بر روی فرکانس دریافت کردن هستید.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

دکتر جان هگلین فیزیک‌دان کوآنتوم و متخصص سیاست عمومی: بدن ما در حقیقت محصول افکار ماست. علم پزشکی ثابت کرده است که افکار و احساسات ما تاثیر بسیار زیادی در ساز و کار و اعمال بدن ما دارد.

دکتر جان دمارتینی: تاثیر شفابخشی دارونما در بهبود بیماران ثابت شده است. دارونما چیزی است که به نظر می‌رسد هیچ تاثیری بر روی بدن نداشته باشد، مثل قرص شکر. به بیماران گفته می‌شود که دارونما داروی بسیار موثری در درمان بیماری آن‌ها است. آن را برای بیمار تجویز می‌کنند و در اغلب موارد همان اثر داروی اصلی در بهبود بیماری را با مصرف دارونما نیز مشاهده می‌کنیم. حتی ممکن است نتیجه دارونما در بهبود بیماری از دارویی که تاثیر آن ثابت شده است نیز بهتر باشد و بدین ترتیب متخصصان دریافته‌اند که بزرگ‌ترین عامل در التیام بیماران تاثیر فکر آن‌ها در فرآیند بیماری‌ست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
11 دقیقه
پیش‌گفتار
20 دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت اول
24 دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت دوم
32 دقیقه
فصل دوم: راز آسان است
26 دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت اول
23 دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت دوم
21 دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت اول
25 دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت دوم
33 دقیقه
فصل پنجم: راز برای پول
24 دقیقه
فصل ششم: راز در خصوص روابط
29 دقیقه
فصل هفتم: راز در خصوص سلامتی
25 دقیقه
فصل هشتم: راز در خصوص دنیا
20 دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت اول
21 دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت دوم
16 دقیقه
راز در خصوص زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز
نویسنده
مترجمنازنین ابراهیمی
گویندهنازیما حسینی، آرمان سلطان زاده، ماهتینار احمدی، فرناز مرکباتی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
60000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز

bozorgi omid
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
بی نظیر بی نظیر بی نظیر
سالهائی که تازه این کتاب و فیلم منتشر شده بود جوان بودم و فقط شنیدم که یک چنین چیزی وجود داره اما پیگیر نشدم و زمانی برای اینکه این کتاب را مطالعه کنم و یا فیلم را ببینم نگذاشتم و الان حسرت میخورم که چرا زودتر اینکار را نکردم. چرا که در زمان جوانی و با تکیه بر نیروی جوانی و
فرصتهای بیشتری میتوانستم خلق کنم هم اینکه سالهای اخیر را میتوانستم بهتر اداره کنم.
اما الان هم خدا را شاکرم که در موقعیتی قرار گرفتم که این کتاب را مطالعه کنم و هم اینکه در شرایط سختی که داشتم این کتاب به من کمکهای زیادی کرد.
هر وقت که خواندن این کتاب تمام شد باید دوباره و چندباره آنرا خواند تا کامل به ذهن سپرد و در عمل هم پیاده کنیم.
خدایا شکرت.
تو از همه بندگانت آگاهی، و ما را ببخش که گاهی تو را گم میکنیم و به خودمان بد میکنیم.
Elham Havaeji
۱۴۰۲/۵/۸
من این کتاب رو چند سال پیش خریده بودم و در کتابراه هم دو بار نسخه صوتی رو خریده بودم ولی هیچ وقت زمان خوندن این کتاب رو نداشتم تا اینکه چند وقتی هست که به کتاب‌های آگاهی ذهن و قدرت کلمات و فکر پی بردم و شروع کردم این کتاب رو. میتونم بگم این کتاب رو دقیقا تجربه کردم من همیشه آدم منفی نگری بودم و همه شاید چیز رو مثبت میخواستم ولی بیانم و خواسته هام رو برعکس میگفتم مثلا روزی که تصادف کردم شب قبلش داشتم میگفتم برای من ماشین و پول ارزش نداره و صبح همان روز جوری تصادف کردم که ماشینم کاملا از بین رفت. یا همیشه ته ذهنم این بود که امکان داره من سرطان بگیرم چون مادربزرگم برای سرطان مرد و دقیقا یک هفته اس که از اتاق عمل اومدم بیرون به خاطر اینکه بافت‌های قسمتی از بدنم تغییر شکل داده و دکتر گفت پیش مقدمه سرطان است و خداروشکر زود متوجه شدم. من تجربه خودم رو برای دوستان به اشتراک گذاشتم و امیدوارم هر چه زودتر این کتاب رو بخونید و در زندگی ازش استفاده کنید
م ش
۱۴۰۲/۱/۷
من اول فیلمش رو دیدم بعد کتاب رو شروع کردم. چون فیلم بر اساس کتابه محتواش یکسانه. و طبیعتا کتابش با جزئیات و نکات بیشتری هستش. خیلی خوب بود. فیلمش ذهنم رو آماده کرده بود و بعد گوش کردن به کتاب باعث شد عمیق تر و بهتر مفاهیمش رو حس کنم. خیلی عالیه این کتاب. اگه نمیدونین این چیزا واقعیه و در عمل رخ یا میده نه، ساده ست. کافیه امتحانش کنین. من حین خوندن کتاب روی دو تا مورد کوچیک که ذهنم موانع کمتری در خصوصش داشت این شیوه‌ها رو تست کردم. زیر پنج دقیقه جواب داد. بسته به اینکه در این نقطه چه قدر موانع ذهنی علیه رخداد خاصی داریم، رخ دادن اون چیز دیر تر و زودتر میشه. مثلا ب دست عاوردن ده هزار تومن پول راحت تره برای ذهنمون تا ده میلیارد. چیزی که به دست اوردن ده میلیارد رو سخت نشون میده بهمون، موانع ذهنی ما هستن. به همین دلیل وقتی توی این مسیر به مرور موانع ذهنیمون از بین میره، با سرعت و کیفیت بیشتری چیزایی که میخوایم رقم میخوره.
و فقط کافیه یادمون باشه که احساسات ما قطب نمای ما هستن. اگه حال خوبی نداریم یعنی باید افکار و چیزی که بهش توجه میکنیم رو تغییر بدیم. و به همین صورت وحتی خوشحالیم میتونیم بفهمیم داریم درست از این قدرت استفاده میکنیم. هربار فقط کافیه به احساستمون مراجعه کنیم تا بفهمیم در هر لحظه داریم چ چیزی رو میسازیم برای خودمون. و خوبیش اینه که هربار و در هر لحظه میتونیم عوض کنیم مسیر رو. اگه الان حالمون خوب نباشه به این معنی نیست که چون از این قدرت اشتباه استفاده کردیم، محکوم به بدبختی هستیم و دیگه تموم شده. الان حالت خوب نیست؟ فرمون رو بچرخون. افکارت رو روی چیز‌های خوب و چیزایی که میخوای بذار و همه چی اونطور میشه که میخوای.
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۶/۵
کتاب فوق العاده‌ای است و به نظر بنده کاربرد دارد هر چند جای بحث بسیار دارد مباحث مطرح شده و قطعا پرسش‌ها و چالش‌هایی برای خواننده یا شنونده این کتاب ایجاد میکند که نیاز است با نویسندگان مطرح و نظرات آن‌ها را شنید و تا جایی که اطلاع دارم در کشورهای دیگه این مباحث صورت گرفته است. برای مثال از لحاظ و بودایی‌ها تناسخ کارما قوانین تعیین کننده‌ای هستند که میبایست در نظر گرفته شود اگر کارما فردی تعیین میکند که او باید چنین باشد راز چگونه چنان میکند. نهایتا دانش کتاب کوچکترین ضرری برای کسی ندارد و تماما منفعت است اما چالش‌ها و پرسش‌ها هم میتواند مبحث را جذابتر نماید. ممنون از کتاب راه گویندگان عزیز و ترجمه عالی
جواد ذبیحی
۱۴۰۰/۶/۱۲
کتاب انگیزشی با ارزشی است. ‌ آموزش و تاکید براینکه انسان تنها یک کالبد فیزیکی نیست بلکه با شناخت از جنبه وجودی ذهنیت و فکر در انسان هست که می‌تواند تغییر غیرقابل باور در زندگی ایجاد کرد. معمار یک زندگی تنها خود فرد است. زندگی الان هرفرد نتیجه تفکر و خواسته او از کائنات بی پایان و تمام نشدنی است. این کتاب رو باید چندین بار مطالعه کرد. معجزه می‌کند.
مرتضی بوستانی
۱۴۰۱/۴/۵
من این کتاب رو پانزده سال پیش خوندم وانچنان به وجد اومدم و تمام دستورات ش رو عمل کردم وبه یک زندگی شاد و موفق رسیدم ولی چون ادم محافظه کاری هستم. بعضی از موقعیتهایی که پیش میومد دودل بودم و سرف نظر میکردم. الان افسوس میخورم چرا دوچار شک و دودلی شدم. وبه اون خاسته‌ای که برای من اومده بود پسش زدم. به ولی الان دوباره میخام دستورات این کتاب عمل کنم چون یک بار تجربش کردم و میدونم تمامش درست و شانسی که در خونت ااومد رو نبایستی پس بزنی چون خاسته خودت هستش وخودت جذبش کردی.
بهزاد حسین زاده
۱۴۰۱/۳/۱۸
مطالب کتاب بسیار ارزشمند هست به شرطی که در عمل بکار گرفته بشه. البته در کنار همه اینها اقدام کلید اصلی تمام موفقیت هاست. اجرای گویندگان فوق العاده جذاب و حرفه‌ای هست که باعث میشه مخاطب از شنیدن کتاب لذت ببره. علی دایی اسطوره فوتبال ایران به گفته خودش بیش از ۸بار فیلم راز را نگاه کرده بنده داوطلب با آزمون وکالت هستم روزی ۸ساعت مطالعه درسی و نیم ساعت کتابهای صوتی کتابراه خودم را رتبه تک رقمی آزمون وکالت میبینم. (قانون کشش-راز)
ممنون از کتابراه
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۷/۶
در روانشناسى تحلیلى، زندگى به سفرى تشبیه شده که ١٢ مقطع یا منزل داره. یکى از منازل آخرِ سفر زندگى، منزل جادوگره. کسى که مقاطع قبل رو به خوبى سپرى کرده باشه، در این قسمت از زندگى میتونه مثل یک جادوگر زندگى خودش رو خلق کنه.
کتاب راز دقیقا شرح حال کسى هست که جادوگر زندگى خودش شده.
به دوستانى که ١٢
علاقه دارن منزل سفر زندگى رو مطالعه کنند، کتاب ِ زندگى برازنده من، نوشته: کارول. اس پیرسون که در کتابراه هم موجود هست
رو پیشنهاد مى کنم.
علی رستگاری
۱۴۰۱/۵/۲۲
گویش عالی ویسار امیدوارکننده است بعضی قسمت‌های وفصلها بنظر واقعی نیرنمرسه مثلا من خودم باز نشسته‌ام سالها تجسم وانواع آنرا در ذهنم کار میکنم توان کار فیزیکی را ندارم مریضم فقط تونستم با بیماریم کنار بیام وبس، کمک به دیگران فقرا مریضا در هر زمینه‌ای داشتم حتی از نیاز خودمم گذاشته‌ام، نمیدونم راز چی هستی به هر کی میخواد یه نه بدون پیش نیاز میده، برعکس افادیرا سراغ دارم مجانی کار میکنه ولی خودش بشدت نیازمنده، ما با امید زندگی میکنم
شهلا افسری
۱۴۰۰/۱/۲۵
بسیار کتاب عالی و انگیزشی است
من واقعا از گوش کردن بهش لذت میبرم و گوینده‌ها هم کاملا حرفه‌ای هستن
سپاسگزارم اول از کتابراه که این گنجینه کتابها را در اختیار ما گذاشته بعد هم از همه کسانی که زحمت کشیدند تا این کتاب را به صوتی تبدیل کردند
javad.dehghan2770@gmail.c
۱۳۹۹/۱۲/۷
فوق‌العاده عالیست هر کسی هم که قانون جذب را هم باور نداشته باش فقط با گوش دادن به این کتاب جرقه اولیه در ذهن آن‌ها زده می‌شود من استادم به نام آقای شاهرخی در گروه موفقیت شاهرخی این کتاب‌ها را پیشنهاد دادن هم خودشان عالی هستند و هم کتاب‌هایی که معرفی کردند و از یکی از بهترینها هست
اکبر پیری
۱۴۰۲/۸/۱۷
کتاب بسیار عالی
کتاب راز بسیار آموزنده از راندا برن هستش ک یکی از کتابهایی هستش که من خیلی دوستش دارم با مثال‌های ک از نویسندگان نامداری میزنه به شخص من خیلی کمک کرد تا درک عمیقی ازین کتاب داشته باشم کتابی هستش ک خیلی به من وشاید به مردم ایران کمک می‌کنه که به همه چی مثبت نگاه کنیم چون مردمی منفی گرا هستیم با خواندن این کتاب دیدگاهتون و طرز فکرتون عوض خواهد شد..... سپاسگزارم سپاسگزارم
ابوالفضل رستمی
۱۴۰۲/۱/۲۱
یکی از بهترین کتاب هاییه که میتونم بگم ذهنیت و زندگیتونو میسازه شاید فکر کنید چرته ولی تمام زندگی رو افکارتون میچرخه این دنیا و این زندگی مثل یه بازی میمونه که خودتون بهش شکل میدین و این کتاب بهتون کمک میکنه تا بازی با این زندگی و یاد بگیرین و چیزی و بسازین که میخواین قبل از این کتاب بهتره اول کتاب چهار اثر از فلورانس و مطالعه کنید تا 50 درصد قدرت کلام و ذهن و یاد بگیرید بعد بیاید سراغ این کتاب
هادی ضیاٸی
۱۴۰۱/۸/۱۷
بنام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه بر نگذرد.
یکی از عالی‌ترین کتاب‌های تکنولوژی فکر و تحول و دگرگونی که واقعاً به عنوان یک راز سالیان سال فقط افرادی خاص از محتوای آن برخوردار بودند تا که پرده از این راز بزرگ کنار رفت و پنجره‌های پیشروی به سوی سعادت و کمال را برای تشنگان این مسیر میسر کرده و نسیم خوش طراوتی را برای آنان که بدنبال تعالی هستند در زندگی نوازش کرد.
دوستان عزیز از دست ندید.
شهرام یعقوبی
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
سلام به همه دوستان نظرم راجب کتاب کتاب خیلی کلی هست قانون جذب واقعا وجود داره همچنیین تفکر مثبت ومنفی هم تاثیر گذاره اما این حرف رو که با فکر کردن راجب هرچیزی بهش برسی رو قبول ندارم تصور کردن هرچیز قشنگی مثل پول خونه و ماشین وموفقیت شما رو بهش نمیرسونه این تلاش مداوم جدب وتصور اون موقیعت هستش که میتونی بهش برسی ۱۵سال زمان برد تا به موفقیت توی کارم برسم فقط وفقط با تلاش هر روز وکار روز به روز بهتر
مشاهده همه نظرات 537

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز

برای دریافت کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.