معرفی و دانلود کتاب صوتی راز

عکس جلد کتاب صوتی راز
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز

کتاب صوتی راز نوشته‌ی راندا برن، به شما یادآوری می‌کند که قدرتی کشف نشده در درون خود دارید و با به کارگیری آن می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید،دست پیدا کنید؛ تنها کافیست باور قلبی داشته باشید و بدانید افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند. این کتاب تاکنون به 50 زبان دنیا ترجمه شده و 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی راز:

همه انسان‌ها از جمله خود شما آرزوهای بهترین‌ها را برای خود دارید و حتما بارها برایتان پیش آمده که رویاهای زیادی در ذهن‌ خود ببافید و خواهان یک زندگی سالم، پرپول، عاشقانه و پر آرامش باشید. راندا برن در کتاب صوتی راز (The secret) با تکیه بر مفاهیمی همچون قانون جذب، کائنات و انرژی‌های جهان طبیعت به شما یادآوری می‌کند، هر آنچه که در قلب خود دارید، می‌تواند مصداق بیرونی و عینی پیدا کند و با تمرکز و تمرین‌هایی آسان می‌توانید تمامی موانع را از سر راه خود بردارید.

کتاب راز شما را وارد یک مکاشفه باور نکردنی می‌کند و بخش‌هایی از یک راز بزرگ را برایتان بازگو می‌کند که قرن‌ها در سنت‌های شفاهی، ادبیات، ادیان و فلسفه تمدن‌های سراسر جهان وجود داشته است.

اگر به تمرین‌های کتاب صوتی راز عمل کنید، به زودی قدرتی پنهان و دست نخورده را در درون خود کشف خواهید کرد که منجر به شادی و خوشبختی شما می‌شود. درواقع اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاری که باید انجام بدهید، آن است که ابتدا خواسته خود را در ذهن بیاورید و پرورشش بدهید و سپس با تمام وجود آن را باور کنید؛ در آن زمان خواهید دید که قانون جذب و انرژی کائنات شما را به تمام خواسته‌هایتان می‌رسانند.

راندا برن پیش از آنکه کتاب پرفروش و محبوب راز را بنویسد، در سال 2006 فیلم مستندی را تهیه کرد که در آن داستان‌‌های واقعی انسان‌هایی روایت می‌شود که با کمک قانون جذب و دانش راز، بیماری‌های مختلف و لاعلاج خود را شکست داده‌اند، صاحب ثروت عظیمی شده‌اند و بر هر چیزی که دستیابی به آن ناممکن به نظر می‌رسید، غلبه پیدا کرده‌اند. پس از آن خانم برن تصمیم گرفت تا با اضافه کردن نکاتی دیگر، کتاب خود را بنویسد و اکتشافات درونی خود را با دیگر انسان‌های جهان به اشتراک بگذارد.

کتاب صوتی راز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوهای فراوانی برای خود دارید و می‌خواهید به تک تک آن‌ها برسید و یک زندگی سرشار از سلامتی و شادی را تجربه کنید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود. یادتان نرود این کتاب محدودیت سنی ندارد و هر فردی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

جملات برگزیده کتاب صوتی راز:

- در جهان هستی هیچ نیرویی، بزرگ‌تر از نیروی عشق نیست.

- اگر کسی در‌این دنیا به‌اندازه‌ی کافی پول ندارد، فقط به ‌این علت است که با افکارش مانع ورود پول به زندگی اش می‌شود.

- برای آنچه دارید شاکر باشید. به محض شروع فکر کردن در مورد چیزهای زیادی که در زندگی دارید و باید بابت آن‌ها ممنون و شکرگزار باشید، چیزهای خوب بیشتری وارد زندگی‌تان می‌شود.

- وقتی بتوانید احساس کنید که انگار الان واقعاً آن چیز را دارید، ‌این احساس بسیار واقعی خواهد بود. در حقیقت شما باور می‌کنید که به خواسته‌ی خودتان رسیده‌اید و قطعاً آن را دریافت خواهید کرد.

- یک‌بار بخواهید، باور کنید که آن را دریافت خواهید کرد و تنها کار دیگری که لازم است انجام دهید، احساس خوب داشتن است. وقتی احساس خوب را تجربه می‌کنید، بر روی فرکانس دریافت کردن هستید.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

دکتر جان هگلین فیزیک‌دان کوآنتوم و متخصص سیاست عمومی: بدن ما در حقیقت محصول افکار ماست. علم پزشکی ثابت کرده است که افکار و احساسات ما تاثیر بسیار زیادی در ساز و کار و اعمال بدن ما دارد.

دکتر جان دمارتینی: تاثیر شفابخشی دارونما در بهبود بیماران ثابت شده است. دارونما چیزی است که به نظر می‌رسد هیچ تاثیری بر روی بدن نداشته باشد، مثل قرص شکر. به بیماران گفته می‌شود که دارونما داروی بسیار موثری در درمان بیماری آن‌ها است. آن را برای بیمار تجویز می‌کنند و در اغلب موارد همان اثر داروی اصلی در بهبود بیماری را با مصرف دارونما نیز مشاهده می‌کنیم. حتی ممکن است نتیجه دارونما در بهبود بیماری از دارویی که تاثیر آن ثابت شده است نیز بهتر باشد و بدین ترتیب متخصصان دریافته‌اند که بزرگ‌ترین عامل در التیام بیماران تاثیر فکر آن‌ها در فرآیند بیماری‌ست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۲۰ دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
فصل دوم: راز آسان است
۲۶ دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: راز برای پول
۲۴ دقیقه
فصل ششم: راز در خصوص روابط
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: راز در خصوص سلامتی
۲۵ دقیقه
فصل هشتم: راز در خصوص دنیا
۲۰ دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
راز در خصوص زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز
نویسنده
مترجمنازنین ابراهیمی
گویندهنازیما حسینی، آرمان سلطان زاده، ماهتینار احمدی، فرناز مرکباتی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز

bozorgi omid
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
بی نظیر بی نظیر بی نظیر
سالهائی که تازه این کتاب و فیلم منتشر شده بود جوان بودم و فقط شنیدم که یک چنین چیزی وجود داره اما پیگیر نشدم و زمانی برای اینکه این کتاب را مطالعه کنم و یا فیلم را ببینم نگذاشتم و الان حسرت میخورم که چرا زودتر اینکار را نکردم. چرا که در زمان جوانی و با تکیه بر نیروی جوانی و
فرصتهای بیشتری میتوانستم خلق کنم هم اینکه سالهای اخیر را میتوانستم بهتر اداره کنم.
اما الان هم خدا را شاکرم که در موقعیتی قرار گرفتم که این کتاب را مطالعه کنم و هم اینکه در شرایط سختی که داشتم این کتاب به من کمکهای زیادی کرد.
هر وقت که خواندن این کتاب تمام شد باید دوباره و چندباره آنرا خواند تا کامل به ذهن سپرد و در عمل هم پیاده کنیم.
خدایا شکرت.
تو از همه بندگانت آگاهی، و ما را ببخش که گاهی تو را گم میکنیم و به خودمان بد میکنیم.
جواد ذبیحی
۱۴۰۰/۶/۱۲
کتاب انگیزشی با ارزشی است. ‌ آموزش و تاکید براینکه انسان تنها یک کالبد فیزیکی نیست بلکه با شناخت از جنبه وجودی ذهنیت و فکر در انسان هست که می‌تواند تغییر غیرقابل باور در زندگی ایجاد کرد. معمار یک زندگی تنها خود فرد است. زندگی الان هرفرد نتیجه تفکر و خواسته او از کائنات بی پایان و تمام نشدنی است. این کتاب رو باید چندین بار مطالعه کرد. معجزه می‌کند.
شهلا افسری
۱۴۰۰/۱/۲۵
بسیار کتاب عالی و انگیزشی است
من واقعا از گوش کردن بهش لذت میبرم و گوینده‌ها هم کاملا حرفه‌ای هستن
سپاسگزارم اول از کتابراه که این گنجینه کتابها را در اختیار ما گذاشته بعد هم از همه کسانی که زحمت کشیدند تا این کتاب را به صوتی تبدیل کردند
javad dehghan
۱۳۹۹/۱۲/۷
فوق‌العاده عالیست هر کسی هم که قانون جذب را هم باور نداشته باش فقط با گوش دادن به این کتاب جرقه اولیه در ذهن آن‌ها زده می‌شود من استادم به نام آقای شاهرخی در گروه موفقیت شاهرخی این کتاب‌ها را پیشنهاد دادن هم خودشان عالی هستند و هم کتاب‌هایی که معرفی کردند و از یکی از بهترینها هست
مرتضی اکبری
۱۴۰۰/۶/۳۰
بی تظیر است.
چندین بار فیلمش رو گوش کردم ولی این کتاب یه جیز دیگست مخصوصا سه فصل آخرش. در یکی از این سه فصل میگفت شما چون خدا نیز انرژی بی مایان هستید و از آنجایی که هرچی قابل اصور باشه دست یافتنی میشه دلیلی بر این است که انسان نا بود ننیشود یعتی چون ما نمیتونیم نیستی را تصور کنیم پس جاودانه و خدایی هستیم.
روش زندگیم با این کتاب بهتر شد.
فرشته کریمی
۱۴۰۰/۸/۱۸
من یکبار حدود ۱۱ سال پیش فیلمشو دیدم و به دو تا از خواسته هام رسیدم، و الان این رو معجزه خدا برای زندگیم می‌دونم ک دوباره راز رو سر راهم قرار داد، اینبار با قاطعیت بیشتر پیش میرم چون ایمان دارم که این راه رسیدن به تمام خواسته هامه با تلاش، ممنون خدای مهربونم که دوباره راز رو با قدرت بیشتر در مسیرم قرار دادی😊🙏 در تاریخ ۱۴۰۰٫۸٫۱۸
سام سامانی
۱۴۰۱/۱/۱۴
به نظرم هر فصلی از این کتاب رو باید برای دفعه اول ۲ بار گوش داد با تمرکز و دقت کافی- با این پیش زمینه که داریم یکی از بهترین کتاب‌های عمرمون یا شاید کتابی برای راهنمای زندگی دنیوی رو میخونیم و فقط همین یک بار اجازه خوندنشو داریم- گوینده هم تن صداش عالیه هم با توجه به اهمیت متن سرعت خوندنش
‌تشکر از کتابراه عزیز
Mina Karimi
۱۴۰۰/۵/۳۱
من زیاد اعتقادی به این موضوع ندارم فکر میکنم این یک فریب بزرگ هست برای آرام کردن توده مردم دنیا برای تحمل زیاده خواهی یک درصد جمعیت جهان که همه چیز رو در اختیار دارن وتلقین اینکه اگر وضعیت نابسامانی دارید خودتونومقصر هستید در صورتی که اینطور نیست واقعیت جهان اینکه راس هرم زیاده خواه هستن احازه نمیدن همه مردم در اعدالت اجتماعی واقتصادی زندکی کنند
روح الله ریحانی ریحانی
۱۴۰۰/۵/۲۴
بسیار عالی ومفید فایده،، به طور یقین نویسنده راه‌های امید وزندگی رو برای مخاطبینش باز کرده امید دارم بتوانم با تمام وجود هر آنچه را که می‌آموزم در لحظه‌های زندگیم بکار بندم،،، شاید که بتوانم من هم گره ایی از کار گرفتاران بگشایم،،
درود بر کوروش کبیر،،
الناز شیشه چی
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
اصلا نگم براتون. چقدر این کتاب باعث میشه متفاوت تر از قبل زندگی کنین.
این کتاب بهتون یاد میده هرچیزی که باور ندارید با تمام وجود باور کنید و به آن خواهید رسید، حتی غیر ممکن‌ها ممکن میشود.
خیلی زودتر از آنکه فکرش را بکنید به رویاهایی میرسید که آرزویش را داشتید 😉😇
Mohammad Ebrahimi
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
بسیار عالیه من چند سال پیش با قانون جذب اشنا شدم و واقعا حقیقت داره به هر چیزی بیشتر فکر کردم همون چیز از یه راهی که اصلا فکرشم نمیکردم وارد زندگیم شد بچه‌ها این قدرت یه چیز واقعیه یه بار امتحان کنید پشیمون نمیشید به هر ان چیزی که خیلی فکر کنید حتما میرسید البته با تلاش
پارسا محمدی
۱۴۰۰/۹/۲۱
کتاب خوبیه قبلا هم میخواستم بخونمش ولی نشد، توی زندگیه من تمام حرفایی که میزنه اتفاق افتاده کاملا چیزایی که میگه رو لمس کردم. بیشتر درباره‌ی جذب کردن چیزایی هستش که میخوایم و اینکه جهان اطرافمون رو چه روالی داره کار میکنه. بین کتابای از این دست خیلی معروفه اکثرا توصیش میکنن
میثم امرایی
۱۴۰۰/۹/۸
فقط میتونم بگم فوق العاده بود مطمئن باشید از خوندنش پشیمون نمیشید تو زندگیتون خیلی بهتون کمک میکنه من فیلم راز رو هم دیدم و از وقتی که این کتاب رو خوندم اتفاقات دور و برم رو می‌تونم تحلیل کنم همیشه بعضی اتفاق‌ها برام خیلی سوال بود که این کتاب همه رو حل کرد از همه عوامل کتاب راه بسیار بسیار ممنونم🌹
Malihe Vahidi
۱۴۰۰/۱/۱۷
فوق العاده تاثیر گذار بود کمترین اثرش اینکه بهت یک آرامش خاصی میده که تا حالا درک نکردی. با روح و روان آدم بازی میکنه. با خودت میگی پس چرا تا الان هیچی نمیدونستی از این راز.
ولی بازهم خداروشکر که الان باهاش آشنا شدم🤲💯
طیبه ابوطالبی
۱۴۰۱/۲/۴
سلام دوستان این کتاب عالی است.
من چندین ماه پیش این کتاب را گوش کردم چیزهایی آموختم. و الان دوباره در حال گوش کردن هستم نکات جدیدی یاد میگیرم که قبلا اصلا نشنیده بودم. به همه پیشنهاد میکنم چند ماه بعد دوباره گوش دهید فوق العاده است.
مشاهده همه نظرات ۳۱۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز

برای دریافت کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.