معرفی و دانلود کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم

عکس جلد کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم

کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم راهکارهای خردمندانه‌ای که بزرگ‌ترین ثروت‌سازان جهان از جمله ناپلئون هیل، ژوزف مورفی و... برای رسیدن به ثروت در اختیار شما قرار داده‌اند را مورد بررسی قرار می‌دهد.

معلمین معنوی همه قبول دارند که همه شما مسلط بر سرنوشت‌های فردی خود هستید. شما از طریق اندیشه، امیال و اقدامات شرایط زندگی‌تان را شکل می‌دهید. انتخاب‌های امروز شما، تجربه‌های فردایتان را رقم می‌زنند.

کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم (How to be rich) نگاهی امیدبخش به برخی از نوشته‌های بزرگ‌ترین نویسندگان الهام‌بخش در زمینه موفقیت، به ویژه موفقیت پولی است.

مسئول کم‌وکیف زندگیتان خودتان هستید. باید از خود بپرسید آیا این زندگی همانی است که می‌خواستید و انتظارش را داشتید؟ آیا هر چیز خوبی که تصور می‌کنید را می‌توانید تجربه کنید؟ آیا دارای توانمندی‌های ذهنی، جسمی و معنوی هستید؟ اگر پاسختان حتی به یکی از این سوال‌ها منفی استمی توانیدشرایط را تغییر دهید و باید زندگی‌ای را برای خود بسازید که شایسته آن هستید.

بنیانگذار جنبش «فکر نو» پیام‌های قدرتمند خود را با شما در میان می‌گذارند. با نقطه نظرهای نویسندگان الهام‌بخش در زمینه موفقیت رو‌به‌رو می‌شوید که هر کدام به شکلی سخنان یکدیگر را تکمیل می‌کنند. نویسندگانی که از اشخاصی مانند اندرو کارنگی افسانه‌ای و توماس ادیسون الهام گرفته‌اند. این نویسندگان به سهم خود الهام‌بخش کسانی همچون هنری فورد بوده‌اند.

ممکن است به راحتی با اسامی رهبران بزرگ موفقیت که نوشته‌هایشان در این کتاب درج شده ارتباط برقرار نکنید (اشخاصی مانند ناپلئون هیل (Napoleon Hill)، ژوزف مورفی (Joseph Murphy)، جیمز آلن، رالف والدئو تراین و جولیا ستون). با این حال مسلماً با اسامی اشخاص دیگر مانند وین دایر، لوئیز هی، تونی رابینز، دیل کارنگی، نورمن وینسنت پیل و دیپاک چوپرا آشنایی بیشتری دارید. بنیانگذاران و پیشکسوتان جنبش خودیاری، فکر نو و توانمندی بالقوه انسانی، این نوابغ بزرگ موفقیت که در این کتاب آثارشان به چاپ رسیده، میراث ارزشمندی بر جای گذاشته‌اند.

مراحل اثبات شده جذب ثروت و راهکارهای همه این مرشدان بر یک پایه و محور می‌چرخد: کلید همه چیز اندیشه است. فقط با تغییر ایده‌های کهنه و محدود و جایگزین کردن ایده‌های نو می‌توانیم تجربیات زندگی خود را تغییر دهید و به موفقیت برسید.

جملات برگزیده کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم:

- فقر والد انقلاب و جنایت است.
- هرگز قصد بر این نبوده که مردم فقیر باشند.
- ثروت سلامتی است. فقر، ریشه همه شرارت‌ها.
- مقدر نیست کسی فقیر باشد، چرا جز این فکر می‌کنیم.
- این حق شماست که ثروتمند شوید، پس با پول دوست شوید.
- آنچه را که می‌جوییم در جستجوی ماست: مغز مانند آهن‌رباست.
- چرا انجامِ کار بیش از آنچه که در مقابلش دریافت می‌کنیم، به ثروت منجر می‌شود.

در بخشی از کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم می‌خوانیم:

شما می‌گویید میل به ثروت دارید، اما پول را برای خودتان نمی‌خواهید بلکه می‌خواهید آن را صرف کارهای خوب کنید و به دیگران خدمت کنید. اگر این خواسته واقعی شما برای رسیدن به ثروت است، بدانید که ثروت به سمت شما خواهد آمد، زیرا در صورتی قدرتمند و دگرخواه هستید که در اوج ثروت، خود را میزبان ثروت بدانید و نه صاحب آن.

اما انگیزه‌های خود را وارسی کنید. خیلی‌ها می‌خواهند با خدمت به دیگران انسان‌دوستی و خیرخواهی خود را به نمایش بگذارند و به شهرت برسند. اگر با آن اندک مایه‌ای که در اختیار دارید کار خوب نکنید، از روی خودخواهی کار کرده‌اید و در راستای خودبزرگ‌بینی و درشت‌نمایی حرکت کرده‌اید.

اگر میل حقیقی شما این است که می‌خواهید خوب ظاهر شوید و کار خوب کنید، نیاز نیست ابتدا پول به دست آورید و بعد اقدام کنید؛ همین حالا و در همین لحظه هم می‌توانید کار درست کنید. اگر به‌راستی خودخواه نیستید و می‌خواهید به کسی کمک کنید، همین حالا هم می‌توانید این کار را بکنید. هر اندازه هم که فقیر باشید جایی برای ازخودگذشتگی وجود دارد. دلی که می‌خواهد کار خیر کند هرگز منتظر نمی‌ماند پول به دستش برسد و بعداً اقدام کند. از خانه بیرون می‌رود و به غریبه و همسایه کمک می‌کند.

همان‌طور که معلول با علت رابطه دارد، موفقیت مالی و قدرت هم با خیر درون و فقر و ضعف هم با اهریمن درون رابطه دارند. پول نشانه ثروت، موقعیت یا قدرت واقعی نیست و اتکا به آن اتکا به چیزی نامطمئن است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
بخش اول: فقر ریشه همه شرارت‌هاست، نه پول
بخش دوم: با نگرشی جدید و دوستانه با ثروت روبه‌رو شوید
بخش سوم: تنها دشمن ثروت ما، در درون ما زندگی می‌کند
بخش چهارم: ثروتمندان چگونه به ثروت می‌رسند
بخش پنجم: شناسایی ثروت حقیقی آن چیزی است که حساب بانکی را پُر می‌کند
بخش ششم: نگرش‌هایی که میان ما و پول قرار دارند
بخش هفتم: زندگیِ غنی درونی به‌زودی تجلی بیرونی پیدا می‌کند
بخش هشتم: چند راهکار ساده برای رسیدن به ثروت
ضمیمه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم
نویسنده، ، ،
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-964-236-768-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم

Ebi Eskandari
۱۳۹۹/۳/۳۰
کتاب فوق العاده آیه. هرکس دنبال اینه که بتونه توی زندگیش پیشرفت کنه حتما بایدباورهاش رودرست کنه و این کتاب واقعا به من خیلی کمک کرد
ابراهیم محمدقاسمى
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
خیلى جاها کلمات قلمبه سلمبه نمیزاره که ارتباط بگیرى یه جاهایى هم حوصلت سر میره انگار با گوگل ترنسلیت ترجمه شده
Navid Rouhandeh
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
کتاب خوب و مفیدی است.
روح اله بهشتی زاده
۱۴۰۰/۱/۸
ارزش یکبار خواندن را دارد.
یاسین اکرمی
۱۳۹۹/۸/۳۰
عالی عالی عالی عشق عشق عشق
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم

برای دریافت کتاب چرا شما نه؟ چگونه ثروتمند شویم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.