معرفی و دانلود کتاب راز ژرف‌تر

عکس جلد کتاب راز ژرف‌تر
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راز ژرف‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راز ژرف‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز ژرف‌تر

کتاب راز ژرف‌تر به قلم آنه ماری پستما، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با تمام سطوح مهم وجودتان، با جهان ارتباط برقرار کرده و زندگی ایده‌آل خود را خلق کنید.

شما همیشه در حال آفریدن زندگی خود هستید، چه از این موضوع آگاه باشید و چه نباشید. برای آفریدن زندگی ایده‌آلی که به دلیل آن به دنیا آمده‌اید، باید از قدرت آفریدن خود، آگاه باشید، آن را مهار کنید و بیاموزید که چگونه به‌ طور هدفمند از آن استفاده کنید. شما بازتاب مستقیم جهانی با امکانات نامحدود هستید و چیزی وجود ندارد که نتوانید به آن برسید. اما این گفته نیز به این معنا نیست که می‌توانید جهان را تسلیم خواسته‌ی خود کنید.

جهان به صورت کاملا دقیقی می‌داند که شما چه چیزی از آن می‌خواهید. او تمام خواسته‌ها و آرزوهای شما را می‌شنود. در ضمن، می‌داند که این خواسته‌ها از کجا نشات می‌گیرند و آیا به نفع شما هستند یا خیر. این جهان هدف زندگی شما را می‌داند و می‌تواند تشخیص دهد که آیا در مسیر دستیابی و رسیدن به آن هدف، زندگی می‌کنید یا نه؟ جهان باهوش، مهربان و سخاوتمند است ولی همیشه همان چیزی را به شما می‌دهد که واقعا به آن نیاز دارید و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید.

آنه ماری پستما (Annemarie Postma) در کتاب راز ژرف‌تر (The Deeper Secret) با عمل به ده قانون آفریدن که قانون جذب، تنها بخش کوچکی از آن‌هاست، به شما کمک می‌کند تا به جای خیال‌بافی برای برآوردن آرزوهایتان تلاش کنید. این ده قانون در کنار یکدیگر، قدرت حقیقی آفریدن را در درون شما ایجاد می‌کند.

هر فصل این کتاب، کار کردن با یکی از این ده قانون را توضیح می‌دهد و در نهایت، با پیشنهادهایی برای تمرین آن قانون در زندگی، پایان می‌یابد. بسیاری از این پیشنهادها، نیازمند تأمل و خود‌آزمایی است که می‌توان به بهترین شیوه‌ای که جواب‌گو نیز هست، این کار را انجام داد؛ مانند نوشتن در دفترچه‌ی یادداشت یا تفکر درباره‌ی سؤال‌های مهم و کلیدی. مراقبه‌ای نیز در انتهای کتاب گنجانده شده است که روشی مفید برای بررسی درونی است.

جملات برگزیده کتاب راز ژرف‌تر:

- هرچه را معتقد باشی، تجربه خواهی کرد.
- جرأت داشتن و تجربه کردن، حد فاصل میان دانستن و اعتقاد داشتن است.
- دو نوع قصد و خواسته وجود دارد: قصد و خواسته‌ی نفس و قصد و خواسته‌ی قلب.
- تا زمانی که در فکر و عقاید‌مان، دیوارهایی می‌آفرینیم، پشت آن‌ها به دام می‌افتیم.
- قصد و خواسته‌، قدرت اساسی آفریدن است. قانون آفریدن با قصد و خواسته آغاز می‌شود.
- گاهی به‌دست آوردن آنچه می‌خواهی، بهترین چیزی نیست که می‌تواند برای تو اتفاق بیفتد.
- بارها و بارها من این موضوع را دریافته‌ام که آرزوهای اشخاص، با خود آن‌ها و راه زندگی‌شان هماهنگ است.
- اراده‌ی قوی، کمک می‌کند تا بتوانی با موانع زندگی روبه‌رو شوی، اما گاهی امور به‌طور خودبه‌خود پیش می‌روند.

آنه ماری پستما را بیشتر بشناسیم:

آنه‌ماری پُستما در سال 1969 دیده به جهان گشود، او در رشته‌ی حقوق به تحصیل پرداخت. در سال 1995، در یکی از مجلات معروف نقش عمده‌ای یافت و درنتیجه، مهمان ویژه‌ی میزگردهای ملی و بین‌المللی شد. از آن پس، او به‌ عنوان مدیر تبلیغات و نویسنده‌ای موفق، پیشرفت کرد و در زمینه‌ی دو موضوع اعتماد به ‌نفس و عزت نفس تخصص یافت.

او با کتاب‌های من خودم را دوست دارم، عشق‌ ورزی و جسم کامل است صدها هزار خواننده یافت. دیدگاه همه‌جانبه‌ و پرشوری که او در کتاب‌هایش نسبت به زندگی دارد، در تمام کارهایش نمایان است. پُستما در کارها و کتاب‌هایش به این سؤال‌ها پاسخ می‌دهد: چطور می‌توانم زندگی کردن را بیاموزم؟ چطور بهترین زندگی را برای خود بیافرینم؟

آنه‌ماری سلامتی روانی، عاطفی، جسمی و ذهنی را مانند حلقه‌های زنجیر، تفکیک‌ناپذیر و متصل به یکدیگر می‌داند. از فوریه‌ی سال 2005، او نماینده‌ی ویژه‌ی حسن نیت بنیاد هلندی کودکان معلول نیز شده است.

در بخشی از کتاب راز ژرف‌تر می‌خوانیم:

در سال 1994، من با راه کار آشنا شدم که شامل تمرین‌های قدرتمند خودیابی بود و به من در شناخت بهتر کارکرد "قوانین آفریدن" کمک کرد. راه‌ کار که به آن "راه" نیز می‌گویند - مجله‌ی روان‌شناسی شخصی است که فرد را به خودش یا ذات الهی درونی‌اش، نزدیک‌تر می‌کند. در این روش، پلی بین روان‌درمانی و معنویت برقرار می‌شود که برشناخت و تغییر الگوهای ناخودآگاه به‌عنوان شرط لازم زندگی معنوی، تمرکز دارد. این روش، بی‌شک جامع‌ترین و علمی‌ترین ابزار خودکاوی است که تاکنون دیده‌ام و در اواخر دهه‌ی 1990 زندگی مرا به‌ شدت تحت تأثیر قرار داد.

ایوا پیراکوس مجله‌ی راه را منتشر کرد. او سال 1915 در وین متولد شد و در سال 1957 سخنرانی‌های خود را آغاز کرد. اطرافیان او، گروهی را تشکیل دادند و آن را "راه" نامیدند و با مقاله‌های او و آموزه‌هایش کار کردند. پیراکوس دویست و هفتاد سخنرانی ارائه داد که هر یک درباره‌ی موضوعی جداگانه بود و ساختار کاری پرارزش را شکل داد. بسیاری از این مقاله‌ها، به شکل دست‌نوشته و یا گردآوری شده، به صورت کتاب به چاپ رسیده‌اند.

برای من، یکی از آموزنده‌ترین موضوع‌ها، موضوع "جریانِ نه" و "جریانِ آری" در سخنرانی صد و بیست و پنجم - 29 می‌سال 1964 - است. پیراکوس در این مقاله توضیح می‌دهد که اگر چیزی را در سطح خودآگاه، به‌ طور عمیق و با قدرت بخواهی و نیز نگرش خودآگاه تو به زندگی، مثبت باشد، اما حالت منفی ناخودآگاهت - که پیراکوس آن را "جریانِ نه" می‌نامد - بر تمایلات مثبت تو غالب شود، غیرممکن است که به زندگی‌ ایده‌آل خود دست یابی. بدون آگاهی از این موضوع، ممکن است علیه خودت کار کنی و شادی‌ات را خراب کنی.

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
دیباچه
مقدمه: دوازده قانون آفریدن
خواستن
قانون اول: اراده‌ات را رها کن
قانون دوم: با قلبت بخواه
قانون سوم: دلیل خواسته‌های خود را بدان
قانون چهارم: به خواسته‌ات اعتقاد داشته باش
تصمیم‌گیری
قانون پنجم: تصمیم‌گیری، انتخاب
قانون ششم: "جریان نه" درونت را بازشناس
قانون هفتم: بیاموز که رها کنی
مسؤولیت‌پذیری
قانون هشتم: مسؤولیت خود را بپذیر
قانون نهم: عزت‌ نفس خود را قوی کن
قانون دهم: هدف خود را بشناس
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راز ژرف‌تر
نویسنده
مترجممرضیه تنها
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-348-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راز ژرف‌تر

Vahideh null
۱۳۹۹/۹/۱۷
احساس می‌کنم این کتاب مشابه کتاب راز راندا برن هست موقع خواندن این کتاب یاد راز راندا افتادم ولی کلا کتاب حرف جدیدی نداشت برام و تکرار بود.
حورا S
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
تکراری و خسته کننده بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب راز ژرف‌تر

برای دریافت کتاب راز ژرف‌تر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.