معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های شعر کودک

شما به راحتی می‌توانید در اپلیکیشن کتابراه به بهترین و پرفروش کتاب‌های شعر کودک دسترسی پیدا کنید. کتاب‌های شعر کودکانه به دو صورت صوتی و متنی هستند. کسانی که به دنبال این قبیل آثار هستند می‌خواهند در تربیت فرزند خود نقش بیشتری داشته باشند و به همین دلیل موضوعاتی مانند شعر کودکانه زیبا، شعر کودکانه فارسی، بهترین کتاب شعر کودک، کتاب شعر کودکانه با تصویر و... را مورد توجه قرار می‌دهد.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های شعر کودک در کتابراه کدام موارد هستند؟

کتاب می‌خوام برم دستشویی پرفروش‌ترین کتاب شعر کودکانه در اپلیکیشن کتابراه به شمار می‌آید؛ این شعر آموزنده کودکان را در مهارت‌های زندگی مثل رفتن به دستشویی همراهی می‌کند. کتاب آواز الفبا در قالب شعرهایی کوتاه و کودکانه الفبای فارسی را آموزش می‌دهد. این کتاب شعر آموزشی به صورت مصور است و بهترین گزینه برای کودکان گروه سنی ب محسوب می‌شود. دانلود کتاب نون و پنیر و ریحون گربه و موش شیطون را هم در فهرست خرید کتاب خود قرار دهید؛ چرا که این کتاب شعر کودک همراه با اشعار پندآموز فارسی و ترجمه انگلیسی آن‌ها، داستان حیوانات اهلی را برای کودکان به تصویر می‌کشد. 
در ادامه با برخی از پرفروش‌ترین کتاب‌های شعر کودک آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟
دانلود کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (غذاها و بازی‌ها)
دانلود کتاب صوتی دنیا دنیا لالایی
دانلود کتاب مه ترونجه

گفتنی‌ست کتاب‌های شعر اپلیکیشن کتابراه به صورت کتاب شعر کودک pdf، کتاب صوتی شعر کودک و کتاب الکترونیکی شعر کودک منتشر می‌شود.

یک کتاب شعر کودک خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

شعری برای کودکان مناسب است که پیچیده نباشد و از کلمات سخت استفناده نکند؛ بنابراین به کلماتی که در اثر وجود دارد توجه کنید. یک کتاب شعر جذاب، تصاویر جالبی نیز در خود جای می‌دهد تا مخاطبان خردسال خود را جذب کند. تخیل کودکان بسیار قوی‌‌ست و شاعری موفق به شمار می‌آید که در شعر کودکانه خود از قدرت خیال استفاده کند و به کودکان کمک کند تا از دنیای حقیقی دور شوند.

کودکان نسبت به بزرگسالان ارتباط راحت‌تری با موسیقی ارتباط برقرار می‌کنند، بر همین اساس موسیقی درونی شعر کودکانه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین اگر می‌خواهید نکته‌ای را به کودک آموزش دهید به موسیقی و ریتم درونی شعر کتاب کودک آموزشی توجه داشته باشید. 

دانلود کتاب شعر کودک رایگان در کتابراه:

شاید همچنان نمی‌دانید کدام کتاب شعر کودکانه برای فرزندتان مناسب است، در چنین شرایطی می‌توانید با دانلود کتاب رایگان در اپلیکیشن کتابراه از این موضوع آگاه شوید. در ادامه با تعدادی از کتاب‌های شعر کودک رایگان آشنا می‌شوید:
دانلود رایگان کتاب اتل متل پری بود
دانلود رایگان کتاب بچه‌های پولدار
دانلود رایگان کتاب مهربان تر از نسیم - مجموعه شعر

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های شعر کودک با موضوع لالایی، آموزشی، داستانی و... محسوب می‌شود.