کتاب‌های آگاه باشیم

دانلود قانونی کتاب‌های آگاه باشیم از کتابراه

هنر در لحظه
زندگی کردن؛ خود
حقیقی‌تان را بهتر بشناسید

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد

کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد
با عشق ورزیدن به انسان‌ها و جهان به یک آزادی درونی دست یابید! کتاب صوتی «کائنات هوایت را دارد» با ارائه‌ی تمرینات ساده و دعاها به شما یاری می‌رساند تا از بند ترس‌هایتان آزاد شوید. گابریل برنستین سخنران محبوب انگیزشی محسوب می‌شود و همواره به دیگران می‌آموزد ترس خود را به ایمان و باور تبدیل کنند تا یک زندگی پرآرامش زیر سایه‌ی پروردگار داشته باشند. این نویسنده تاکنون به بسیاری از انسان‌ها در سراسر دنیا یاری رسانده است، چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی شجاع باش دختر: شهامت داشته باش و کمال گرایی رو رها کن

کتاب صوتی شجاع باش دختر: شهامت داشته باش و کمال گرایی رو رها کن
اگر می‌توانستید بدون ترس از کامل بودن زندگی کنید و قضاوت دیگران برایتان مهم نبود چه می‌شد؟ ریشما سوجانی در کتاب پرفروش شجاع باش دختر به شما روش‌های شگفت‌انگیز خودباوری در بانوان را آموزش می‌دهد. با اجرای این راهکارها زندگی‌تان را برای همیشه متحول کنید و بر توانایی‌هایتان متمرکز شوید.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

بی‌خانمانی که میلیاردر شد
۱۸ اصل اساسی برای
دستیابی به موفقیت

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی عادت‌های اتمی: روشی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادت‌های خوب و خداحافظی با عادات بد

کتاب صوتی عادت‌های اتمی: روشی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادت‌های خوب و خداحافظی با عادات بد
با گوش دادن به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز، عادت‌های بد خود را ترک کنید و عادات خوبی را جایگزین آن‌ها کنید! جیمز کلیر در کتاب «عادت‌های اتمی» بر نقش عادت‌ها در شکل‌گیری شخصیت ما تأکید می‌کند و با زبانی ساده و با روش‌هایی کاربردی، به ما کمک می‌کند تا زندگی خود را برای همیشه تغییر دهیم.
۳۹۰۰۰ ۲۷۳۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی عبارت پنجم: گام بعدی پاکسازی هواوپونوپونو

کتاب صوتی عبارت پنجم: گام بعدی پاکسازی هواوپونوپونو
هواوپونوپونو! آیا با این اصطلاح آشنایی دارید؟ جو ویتالی در کتاب «عبارت پنجم» از این مفهوم که ریشه در باورهای بومیان هاوایی دارد، بهره می‌گیرد تا ما را از محدودیت‌هایمان رهایی دهد و معنویتی سرشار از خرد را پیش چشم ما آورد.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی قدرت پشیمانی

کتاب صوتی قدرت پشیمانی
در پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، کاوشی در مفهوم پشیمانی خواهیم کرد و این احساس انسانی را بیش از پیش خواهیم شناخت! کتاب «قدرت پشیمانی» نوشته‌ی دنیل اچ. پینک، با بهره‌گیری از روان‌شناسی و علم اعصاب، پشیمانی را به نقطه‌ی قوت زندگی ما تبدیل خواهد کرد!
۴۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی تو نمی‌تونی روزم را خراب کنی

کتاب صوتی تو نمی‌تونی روزم را خراب کنی
یک راهنمای خنده‌دار و خردمندانه برای جلوگیری از تمام اتفاقات احتمالی منفی روزمره! اگر احساس ناامیدی می‌کنید و با هر اتفاقی خشمگین می‌شوید، کتاب صوتی «تو نمی‌تونی روزم را خراب کنی» را از دست ندهید. آلن کلاین با لحنی طنزآلود ۵۲ راهکار اساسی آموزش می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید استرس و خشم خود را کنترل کنید.
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی اصل گرایی: هنر چسبیدن به اصل زندگی و رهاسازی فرعیات

کتاب صوتی اصل گرایی: هنر چسبیدن به اصل زندگی و رهاسازی فرعیات
آیا شما اولویت‌هایتان را در زندگی به شکل دقیق مشخص کرده‌اید؟ اگر این گونه است باید نسبت به قبل خود بهتر کار کرده باشید، تمرکزتان زیاد باشد و اصل‌گرایی را در زندگی‌تان پیاده کرده باشید. اما اگر هنوز نمی‌دانید چگونه می‌توان نظم را به زندگی برگرداند و دوست دارید با پیروی از برنامه‌ای مدون زندگی خویش را بهبود بخشید، این کتاب را گوش کنید و به یک فرد اصل‌گرا تبدیل شوید!
۴۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی می‌توانی اگر بخواهی: 8 ویژگی خاصی که افراد برنده دارند

کتاب صوتی می‌توانی اگر بخواهی: 8 ویژگی خاصی که افراد برنده دارند
رسالت شما در این جهان چیست؟ به نظر شما افراد موفق چه ویژگی‌هایی دارند و راز حقیقی موفقیتشان چیست؟ «جول اوستین» در این کتاب با معرفی هشت ویژگی که افراد برنده دارند، راهکارهایی ارائه می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید نسبت به دیگران متمایز شوید و شجاعانه در مسیر رسیدن به موفقیت پیش بروید.
۳۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی باهوش و زیرک شو

کتاب صوتی باهوش و زیرک شو
آیا می‌خواهید به جایگاهی مانند موفق‌ترین افراد جهان برسید؟ نگران نباشید، شما با راهنمایی‌های کتاب صوتی «باهوش و زیرک شو» ساختار ذهنی خود را متحول می‌کنید و با عملکرد و افکاری جدید به سوی پیشرفت قدم برمی‌دارید. اگر به دنبال آرامش، شادی و ثروت هستید، برایان تریسی آماده است تا در چنین مسیری شما را همراهی کند. این نویسنده تاکنون به میلیون‌ها انسان در سراسر جهان برای داشتن زندگی بهتر یاری رسانده است، چرا شما یکی از این افراد نباشید؟
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آرامش سهم توست

کتاب صوتی آرامش سهم توست
دیگر وقت آن رسیده است که به جهان از زاویه‌ای جدید بنگرید و با کائنات همسو شوید. «جول اوستین» در این کتاب به شما کمک می‌کند نگرشی نیرومند به دست آورید و تحولات اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. او با ترکیب نگرش معنوی خود و آموخته‌هایش از علم روانشناسی، راهی را پیش روی شما قرار می‌دهد که با کمک آن در اندیشه‌های خود تغییر ایجاد کنید و به آرامش برسید.
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی به خودت احترام بگذار: آشنایی با مفهوم عزت نفس و رابطه آن با موفقیت

کتاب صوتی به خودت احترام بگذار: آشنایی با مفهوم عزت نفس و رابطه آن با موفقیت
بدون داشتن اعتماد به نفس کافی نمی‌توانید در زندگی به موفقیت برسید و تمام اهداف و آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل نمایید. با این اوصاف، اگر فکر می‌کنید از این کمبود رنج می‌برید، کتاب صوتی «به خودت احترام بگذار» راهنمای مناسبی برای‌تان محسوب می‌شود. کریستین وبر با مشخص کردن اهدافى که باید به سمت آن‌ها حرکت کنید، از شما فرد جدیدی می‌سازد که به عزت نفس مجهز است.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی