کتاب‌های انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی

درباره‌ی شرکت چاپ و نشر بازرگانی

شرکت چاپ و نشر بازرگانی ابتدا در قالب شرکتی تحت عنوان «طریق‌القدس هفت» در زمستان سال 1370 به‌طور رسمی فعالیت خود را در زمینه‌ی امور بازرگانی و تجاری آغاز کرد. چهار سال بعد، سهام این شرکت به مؤسسه‌ی مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی منتقل شد و با آغاز سال 1374، این ناشر در حوزه‌ی نشر کتاب آغاز به کار کرد.

اکنون سالیان سال از فعالیت شرکت چاپ و نشر بازرگانی در حوزه‌ی کتاب‌های تجاری و بازرگانی و اقتصادی می‌گذرد و این مؤسسه همچنان در این صنعت پیشتاز است و از هیچ خدمتی به رشد و شکوفایی اقتصاد و بازرگانی کشور دریغ نمی‌کند؛ از فعالیت‌های کوچک مانند تهیه‌ی بروشورهای دانشگاهی گرفته تا امور کلان همچون تألیف و ترجمه‌ی کتاب‌های پژوهشی پرفروش. همچنین، مطابق سیاست‌گذاری‌های جدید، این شرکت در زمینه‌ی تهیه و تولید محتوای صوتی نیز مشغول به کار شده است.

شرکت چاپ و نشر بازرگانی با بهره‌گیری از نتایج تحقیقات مؤسسه‌ی مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و نیز آثار مؤلفان برجسته‌ی ملی، به‌عنوان یکی از مراجع تخصصی کتب علوم تجاری و اقتصادی کشور شناخته می‌شود و تا کنون بیش از 1700 عنوان کتاب در زمینه‌های اقتصاد، علوم مالی، مدیریت، فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات، کسب‌و‌کار و اقتصاد صنعتی روانه‌ی بازار کتاب کرده است؛ کتاب‌هایی که بسیاری از آن‌ها در دانشگاه‌های معتبر کشور مرجع اصلی تدریس استادان قرار می‌گیرند.

شرکت چاپ و نشر بازرگانی در کنار تولید و عرضه‌ی کتاب در حوزه‌ی تخصصی خود، به فعالیت‌های ارزشمند دیگری نیز در این زمینه می‌پردازد: سرمایه‌گذاری در چاپ و انتشار دستاوردهای علمی و تحقیقاتی و تجاری، تعاملات سازنده با مراکز و مؤسسات انتشاراتی و تحقیقاتی داخلی و خارجی، اهدای کتاب به شخصیت‌های علمی و فرهنگی ایران و جهان، حضور فعال در نمایشگاه‌های کتاب داخلی و خارجی، انجام معاملات مجاز تجاری از قبیل صادرات یا واردات کتاب و ملزومات چاپ همچون زینک و کاغذ و ماشین‌آلات مخصوص، احداث و توسعه‌ی چاپخانه در تهران و سایر شهرستان‌های کشور و...

این مجموعه دارای دو فروشگاه حضوری در سطح تهران و بیش از 15 نمایندگی علمی مجازی در سراسر کشور است و در عرصه‌ی تولید و توزیع کتاب به‌صورت چاپی، الکترونیکی و صوتی از آن به نیکی و خبرگی یاد می‌شود.

شرکت چاپ و نشر بازرگانی

پرفروش‌ترین کتاب‌های شرکت چاپ و نشر بازرگانی

این شرکت انتشاراتی با کتاب‌هایی همچون «تئوری اقتصاد خرد»، «پول، ارز و بانکداری» و «زبان صورت» شناخته می‌شود. از پرفروش‌ترین کتاب‌های شرکت چاپ و نشر بازرگانی می‌توان به عناوینی همچون «مقررات صادرات و واردات»، «قانون امور گمرکی»، «اینکوترمز»، «مدیریت استراتژیک بازاریابی»، «تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم اطلاعات مدیریت» و «رنسانس اقتصادی آلمان» اشاره کرد.

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی شرکت چاپ و نشر بازرگانی

در سال‌های اخیر، علی‌رغم رکود بازار نشر، شرکت چاپ و نشر بازرگانی توانسته از سال 1397 همکاری و مشارکت سازنده‌ای را با شرکت‌های پیشرو در حوزه‌ی چاپ و نشر الکترونیک از جمله کتابراه رقم بزند و بدین‌ترتیب سهم قابل ملاحظه‌ای از فعالیت نشر الکترونیکی حوزه‌ی بازرگانی کشور را به خود اختصاص دهد. کتاب‌های «نمونه سؤالات آمادگی آزمون کارگزاری در گمرک»، «راهنمای آزمون حق‌العمل‌کاری گمرک»، «قانون امور گمرکی»، «حمل‌ونقل بین‌المللی و ترانزیت خارجی» و «ارزش‌گذاری کالا در گمرک» در زمره‌ی پرفروش‌ترین آثار شرکت چاپ و نشر بازرگانی در کتابراه قرار دارند.

برای خرید کتاب‌های شرکت چاپ و نشر بازرگانی می‌توانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن کتابراه اقدام نمایید.

🎧 کتاب صوتی اوپرا وینفری، 10 توصیه (دستورالعمل) کاربردی برای موفقیت در کارآفرینی بانوان

کتاب صوتی اوپرا وینفری، 10 توصیه (دستورالعمل) کاربردی برای موفقیت در کارآفرینی بانوان
ده نکته‌ی ارزشمند از ده زن برجسته‌ی کارآفرین. آشیل ولث در کتاب «اوپرا وینفری» از راه‌ورسم موفقیت قدرتمندترین زنان دنیا می‌گوید و نقشه‌ای عملی برای دستیابی به ثروت و قدرت پیش چشم زنان ترسیم می‌کند. با گوش دادن به این کتاب صوتی، به بالاترین پله‌های موفقیت برسید.
۷۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی راز فروش میلیون دلاری: بازاریابی تلفنی بازی اعداد نیست

کتاب صوتی راز فروش میلیون دلاری: بازاریابی تلفنی بازی اعداد نیست
حتی از راه دور و با تلفن، قراردادهایی سودآور ببندید! دیوید والتر در کتاب «راز فروش میلیون‌دلاری» شما را با چند راهکار روان‌شناختی کارآمد آشنا می‌کند که تأثیری بی‌نظیر بر شنونده خواهد گذاشت و او را به مشتری ثابت شما تبدیل خواهد کرد. این کتاب صوتی راهنمایی برای درآمد بالاست!
۷۹۳۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی

اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی
کتابی در حوزه‌ی مدیریت که دریچه‌های جدیدی را پیش چشم شما می‌گشاید! کتاب «اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی» دربرگیرنده‌ی آموزه‌های بنیادین علم مدیریت است که برای هر مدیری، در هر سطح و جایگاهی که باشد، آموزنده و مفید خواهد بود.
۷۴۱۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی فروش در شبکه‌های اجتماعی

کتاب صوتی فروش در شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی به‌ شیوه‌ی سنتی را کنار بگذارید و وارد عرصه‌ی فروش آنلاین شوید! تیم هیوز و مت رینولدز در کتاب «فروش در شبکه‌های اجتماعی» به ما یاد می‌دهند تا محصولاتمان را در شبکه‌های اجتماعی به‌خوبی عرضه کنیم و از این طریق به کسب‌وکار خود رونق ببخشیم.
۹۷۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم

کتاب صوتی من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم
اگر قصد دارید برای هدف‌های مربوط به کسب‌وکار خود برنامه‌ریزی بلندمدتی داشته باشید، کتاب صوتی «من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم» را از دست ندهید؛ چرا که متوجه می‌شوید از کجا و چگونه شروع کنید. استفانی بنلمسلی با تمام توان زنان را در مسیر موفقیت همراهی می‌نماید و نکاتی کاربردی درمورد شناسایی نقاط قوت و ضعف‌شان ارائه می‌دهد.
۷۲۸۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار
می‌گویند در بازی شطرنج اگر بتوانید پنج حرکت بعدی را پیش‌بینی کنید و در ذهن خود آن را تصویرسازی کنید، برنده‌اید. «پاتریک بت دیوید» و «گرگ دینکین» با استفاده از این تمثیل نحوه مدیریت کسب و کار موفق را به شما می‌آموزند. برای بالا رفتن از نردبان موفقیت نیاز است که کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و قدم‌های صحیح بردارید. اگر نمی‌دانید چگونه کنترل زندگی را به دست بگیرید و در جستجوی استراتژی‌هایی هستید که به شما کمک کنند به بهترین جایگاه در کسب‌وکار خود برسید، این کتاب را بخوانید.
۸۹۷۰۰ تومان
دریافت کتاب