کتاب‌های انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی از کتابراه

🎧 کتاب صوتی اوپرا وینفری، 10 توصیه (دستورالعمل) کاربردی برای موفقیت در کارآفرینی بانوان

کتاب صوتی اوپرا وینفری، 10 توصیه (دستورالعمل) کاربردی برای موفقیت در کارآفرینی بانوان
ده نکته‌ی ارزشمند از ده زن برجسته‌ی کارآفرین. آشیل ولث در کتاب «اوپرا وینفری» از راه‌ورسم موفقیت قدرتمندترین زنان دنیا می‌گوید و نقشه‌ای عملی برای دستیابی به ثروت و قدرت پیش چشم زنان ترسیم می‌کند. با گوش دادن به این کتاب صوتی، به بالاترین پله‌های موفقیت برسید.
60000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی راز فروش میلیون دلاری: بازاریابی تلفنی بازی اعداد نیست

کتاب صوتی راز فروش میلیون دلاری: بازاریابی تلفنی بازی اعداد نیست
حتی از راه دور و با تلفن، قراردادهایی سودآور ببندید! دیوید والتر در کتاب «راز فروش میلیون‌دلاری» شما را با چند راهکار روان‌شناختی کارآمد آشنا می‌کند که تأثیری بی‌نظیر بر شنونده خواهد گذاشت و او را به مشتری ثابت شما تبدیل خواهد کرد. این کتاب صوتی راهنمایی برای درآمد بالاست!
61000 تومان
دریافت کتاب صوتی

اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی

اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی
کتابی در حوزه‌ی مدیریت که دریچه‌های جدیدی را پیش چشم شما می‌گشاید! کتاب «اصول و مبانی مدیریت و سرپرستی» دربرگیرنده‌ی آموزه‌های بنیادین علم مدیریت است که برای هر مدیری، در هر سطح و جایگاهی که باشد، آموزنده و مفید خواهد بود.
57000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی فروش در شبکه‌های اجتماعی

کتاب صوتی فروش در شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی به‌ شیوه‌ی سنتی را کنار بگذارید و وارد عرصه‌ی فروش آنلاین شوید! تیم هیوز و مت رینولدز در کتاب «فروش در شبکه‌های اجتماعی» به ما یاد می‌دهند تا محصولاتمان را در شبکه‌های اجتماعی به‌خوبی عرضه کنیم و از این طریق به کسب‌وکار خود رونق ببخشیم.
75000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم

کتاب صوتی من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم
اگر قصد دارید برای هدف‌های مربوط به کسب‌وکار خود برنامه‌ریزی بلندمدتی داشته باشید، کتاب صوتی «من یک زنم و مصممم در کسب و کار خود موفق شوم» را از دست ندهید؛ چرا که متوجه می‌شوید از کجا و چگونه شروع کنید. استفانی بنلمسلی با تمام توان زنان را در مسیر موفقیت همراهی می‌نماید و نکاتی کاربردی درمورد شناسایی نقاط قوت و ضعف‌شان ارائه می‌دهد.
56000 تومان
دریافت کتاب صوتی

پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار
می‌گویند در بازی شطرنج اگر بتوانید پنج حرکت بعدی را پیش‌بینی کنید و در ذهن خود آن را تصویرسازی کنید، برنده‌اید. «پاتریک بت دیوید» و «گرگ دینکین» با استفاده از این تمثیل نحوه مدیریت کسب و کار موفق را به شما می‌آموزند. برای بالا رفتن از نردبان موفقیت نیاز است که کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و قدم‌های صحیح بردارید. اگر نمی‌دانید چگونه کنترل زندگی را به دست بگیرید و در جستجوی استراتژی‌هایی هستید که به شما کمک کنند به بهترین جایگاه در کسب‌وکار خود برسید، این کتاب را بخوانید.
69000 تومان
دریافت کتاب