دانلود پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

آموزش فرزندان یکی از کارهای دشوار برای والدین است و همواره آرزو دارند که بچه‌های‌شان به موفقیت برسند. علیرضا مرادی در پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟، به شما یاد می‌دهد که چگونه از پس این کار بربیایید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم:

اگر پدر و مادر شده باشید، یکی از دغدغه‌های همیشگی شما، ترتیب و شرایط زندگی فرزندتان است. اینکه دختر و پسرتان بتوانند پله‌های ترقی را طی کنند و همیشه خوشحال و موفق باشند. پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم، در این مسیر شما را همراهی می‌کند و نشان‌تان می‌دهد که چگونه از نگرانی‌های خود کم کنید و بتوانید با اطلاعات و دیدگاهی جدید و علمی با فرزندان خود تعامل داشته باشید.

در دنیای امروز که رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نقش اثرگذاری بر روی رشد و تربیت بچه‌ها دارند، کار نسبتا سختی است که بتوانید آنچه را که دوست دارید، به اعضای خانواده‌تان منتقل کنید. همچنین هزینه‌های متعدد و گاه سنگینی وجود دارد تا یک کودک به رشد و بلوغ برسد چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی.

پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم، مهارت‌های ضروری این دوران را به شما آموزش می‌دهد تا فرزندان‌تان در مسیر موفقیت قدم بردارند.

پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در خانه فرزندی دارید که نگران آینده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و تربیتش هستید، این پادکست به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم می‌شنویم:

به کودکان خود از همان سنین کودکی آموزش دهید که آن‌ها عضو یک گروه یا گروه‌های مشخص هستند. آن‌ها به زودی می‌بایست در جامعه نقش خود را به نحو احسن بازی کنند. اما اینکه تا چه اندازه برای ارتباط و همکاری با دیگران آماده هستند، کاملا به رفتار و آموزش‌های شما بستگی دارد. آن‌ها این تمرینات را از همان هم‌بازی‌های خود و انجام بازی‌های تیمی با هم سن و سال‌ها می‌توانند تمرین کنند.

بهتر است آموزش‌های شما برای روحیه هم تیمی در جلوی سایز هم بازی‌ها صورت نگیرد و هیچ گاه آن‌ها را با هم بازی‌ها خود مقایسه نکنید ولی مدام با نقش و مسئولیت‌شان در یک تیم تذکر بدهید.

 ۱۱ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

برای دانلود پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

نظرات پادکست چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

آتوسا متین رهبری
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
بسیار خلاصه مختصر ومفید بود و جمع و جور پیشنهاد خاص تربیتی نداشت خیلی کلی بود
Ali Jafari
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
خیلی عالی مختصر ومفید بود. تشکر می‌کنم
مشاهد همه نظرات (۲)