دانلود پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟

مهرنوش گلبازی در پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟ با ارائه‌ی سه راهکار اساسی به شما کمک می‌کند تا در دنیای تجارت موفق عمل کنید و بتوانید به سوی پیشرفت گام بردارید. ‌این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم:

بیزینس من به چه کسی گفته می‌شود؟ یک بیزینس من موفق چه ویژگی‌هایی دارد؟ زمانی که صحبت از چنین افرادی می‌شود بخش عمده‌ای از موضوع به ظاهر و طرز برخورد آن‌ها بازمی‌گردد. با این اوصاف اگر می‌خواهید تاجر موفقی باشید باید بیاموزید که به ظاهر و پوشش خود نیز اهمیت بدهید و بتوانید در همان برخورد اول تأثیر مثبت خود را بگذارید.

در بیزینس همه از مدیریت، رهبری، روابط و نت‌ورک صحبت می‌کنند اما از یاد نبرید که ظاهر و رفتار شما نیز به همان اندازه اهمیت دارد. ممکن است مانند وارن بافت در زمینه‌ی تجارت استعداد نداشته باشید ولی می‌توانید این خلأ مهم را با مسائل دیگر پر کنید و مهرنوش گلبازی تلاش می‌کند با زبانی ساده و روان در پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟ شما را در این مسیر راهنمایی کند.

پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر نیاز به توصیه‌های دقیق و کارآمد برای ورود به دنیای تجارت نیاز دارید، این پادکست برای شما گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم می‌شنویم:

هیچ‌چیزی مهم‌تر از یک دست کت و شلوار خوب و مناسب برای تجارت و بیزینس نیست و اگرچه لازم نیست بودجه‌ی زیادی برای آن در نظر بگیرید، اما باید هوشمندانه انتخاب کنید. مواردی که اشاره می‌شود نکاتی هستند که می‌توانند در خرید یک کت و شلوار خوب و فیت به شما کمک کنند.

کت و شلواری با رنگ سرمه‌ای یا خاکستری انتخاب کنید نه سیاه. همواره دوخت کت و شلوار خود را به دست یک خیاط حرفه‌ای بسپارید. این کار باعث می‌شود لباس دقیقا اندازه و متناسب با بدن شما باشد که این مسئله به نوبه‌ی خود باعث می‌شود حرفه‌ای‌تر به نظر برسید.

 ۲۱ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
چگونه یک بیزینس‌من موفق باشیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟

برای دانلود پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟

نظرات پادکست چگونه یک بیزینس من موفق باشیم؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.