دانلود کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید

کیت شرایتر و تام شرایتر در کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید سعی بر این دارند تا به تمام بازاریابانی که به دنبال ایجاد ارتباطی مثبت و مؤثر با مشتریان احتمالی خود هستند کمک کنند تیپ شخصیتی مشتری مورد نظرشان را بهتر بشناسند و به زبان خودش با او سخن بگویند.

درباره‌ی کتاب به زبان رنگ‌ها:

آیا می‌خواهید یک «برگ تقلب» از جملاتی داشته باشید که به کمک آن‌ها بتوانید با مشتری احتمالی‌تان ارتباط بهتری برقرار کنید؟ اگر چنین است، پس درنگ نکنید و کتاب به زبان رنگ‌ها (Mini-Scripts for the Four Color Personalities) را فورا بخوانید. بدون شک این کتاب شگفت‌انگیز کار شما را آسان خواهد کرد.

فرض بر این است که شما قبلا کتاب چهار رنگ؛ تیپ‌شناسی مشتری احتمالی را خوانده‌اید. در آن کتاب تام شرایتر (Tom Schreiter) چهار شخصیت مختلف و طرز شناخت آن‌ها را شرح داده است. همچنین با ارائه مثال‌هایی گوناگون به شما نشان می‌دهد که چه نوع زبانی را باید برای هر رنگ شخصیت به کار ببرید. کتاب به زبان رنگ‌ها در حقیقت ادامه‌ی بحث مذکور است. در این کتاب نیز مثال‌هایی آورده می‌شود که نشان دهد در موقعیت‌های مختلف چطور باید با هر رنگ به زبان خودش صحبت کرد.

واقعیت این است که مشتریان احتمالی عموما خیلی زود درباره‌ی شما قضاوت می‌کنند. به همین خاطر برای آن که مطمئن شوید مشتری مورد نظر به حرف‌هایتان با دقت گوش می‌دهد، باید قلق او را به دست بیاورید و در کوتاه‌ترین زمان تشخیص دهید که چه تیپ شخصیتی‌ دارد تا بتوانید با زبان خودش با او صحبت کنید. در این راستا کیت شرایتر (Keith Schreiter) و تام شرایتر سعی بر این دارند تا نخست ویژگی‌های مختلف تیپ‌های شخصیتی گوناگون را با زبانی ساده به شما معرفی کنند، سپس نشان دهند که مناسب‌ترین کلمه و جمله‌ی آغازین در گفتگو با هر شخصیت کدام است.

بر اساس گفته‌های شرایتر زمانی که درک درستی از شخصیت‌های رنگی داشته باشید، روابطتان با آدم‌ها به‌ مراتب بهتر می‌شود. گفتگو با مردم به نحوی که پیام‌تان را درک کنند و به شما نزدیک‌تر شوند خودش سرگرمی است؛ پس بیایید خودتان را سرگرم کنیم.

در آخر باید بدانید، موقع تشریح هر یک از شخصیت‌های رنگی در این کتاب از تعمیم‌های اغراق‌آمیزی استفاده شده است. این موضوع باعث می‌شود به خاطر سپردن آن‌ها آسان‌تر باشد. البته شخصیت هیچ‌ کس کاملاً تک‌ رنگ نیست. اما بیشتر مردم یک رنگ غالب شخصیتی دارند.

کیت شرایتر و تام شرایتر را بیشتر بشناسیم:

کیت شرایتر دارای بیش از 20 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای و بازاریابی چندسطحی است. او به بازاریابان شبکه‌ای می‌آموزد که چطور از سیستم‌های ساده برای ایجاد یک کسب ‌و کار باثبات و رو به رشد استفاده کنند.

تام «بیگ اَل» شرایتر نیز با بیش از 40 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای می‌کوشد تا نشان دهد که دقیقاً چه کلمات و عبارت‌هایی را باید به کار برد تا ذهن مشتری احتمالی باز شود و به شما جواب مثبت دهد.

اَلِ بزرگ، به سبب تألیف آثار آموزشی متعدد، یکی از سخنرانان محبوب در همایش‌های سازمانی و مراسم‌های محلی محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید می‌خوانیم:

با شخصیت‌های مختلف باید با سرعت‌های متفاوت حرف زد تا راحت باشند. شخصیت‌های زرد بیشتر اهل تأمل هستند. می‌خواهند درباره‌ی حرف‌هایمان فکر کنند، و درباره‌ی پاسخ خودشان هم فکر کنند. نگران این هستند که نکند پاسخ‌های آن‌ها بر دیگران تأثیر نامطلوبی بگذارد.

پس اگر خیلی سریع با شخصیت‌های زرد صحبت کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا احساس دلشوره و نگرانی می‌کنند؟ قطعاً. آیا احساس دستپاچگی می‌کنند؟ البته. و به این ترتیب، داریم آن‌ها را از محدوده‌ی راحتی‌شان خارج می‌کنیم.

وقتی مردم از محدوده‌ی راحتی‌شان خارج شوند، ارتباط بین ما دچار اشکال می‌شود. حالا علاوه بر حرف‌هایی که می‌زنیم، نگرانی‌هایی دیگری هم دارند. به عنوان مثال، شاید فکر کنند داریم تند تند حرف می‌زنیم یا داریم چیزی را پنهان می‌کنیم. یا اینکه داریم پشت سر هم اطلاعات را به زور توی حلق‌شان فرو می‌کنیم تا نتوانند وسط حرفمان بپرند یا سؤالی بپرسند.

شخصیت‌های زرد به زمان نیاز دارند تا بفهمند چه می‌گوییم. به زمان نیاز دارند تا بفهمند چه احساسی داریم. به همین علت نباید گفتگوی عجولانه‌ای داشته باشیم، بلکه باید با طمأنینه و با صبر و حوصله صحبت کنیم.

لحن صحبت کردن‌مان باید چگونه باشد؟ مشخصاً از صدای بلند چندان خوش‌شان نمی‌آید. در طول گفتگو باید لحن یکنواخت و صدای آرامی داشته باشیم. هیچ‌ کس از تغییرات احساسی شدید هنگام حرف زدن خوشش نمی‌آید.

 ۱۱۰ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-740325-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۴۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
گربه‌ی پشمالو؟؟؟
چطور با شخصیت‌های زرد حرف بزنیم؟
چطور با شخصیت‌های آبی حرف بزنیم؟
چطور با شخصیت‌های قرمز حرف بزنیم؟
چطور با شخصیت‌های سبز حرف بزنیم؟
و در نهایت...
درباره‌ی نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید

برای دانلود کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید

نظرات کتاب به زبان رنگ‌ها: با هر کس به زبان خودش صحبت کنید

asal h
۱۴۰۰/۲/۲۳
به نظرم لازمه همه افراد بخونن این کتابو خیلی عالی هم در حوزه نتورک مارکتینگ و زندگی خیلی میتونه تاثیر گذار باشه 💎💎👌🏻
میلاد احمدی
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی عالییییییی
موژان حسینی
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
خیلی عالی با خوندن این کتاب میتونید با هر شخصیتی ارتباط خوب داشته باشید
مشاهد همه نظرات (۵)
بازاریابی عصبی، روانشناسی رنگ ها در بازاریابی و فروش، بهترین رنگ برای جذب مشتری، تیپ شناسی شغلی، تیپ شناسی، فنون برخورد مناسب با مشتری در بازاریابی، فن بیان برای جذب مشتری، روش های مشتری مداری، اصول مشتری مداری، شیوه های جدید جذب مشتری، راه های مشتری مداری، مشتری مداری، خدمت رسانی به مشتری، بهبود خدمات مشتری، اصول مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری، اصول بازاریابی، روش های بازاریابی، بازاریابی و فروش، راه های بازاریابی، روش های جدید بازاریابی، بازاریابی، آموزش بازاریابی، انواع استراتژی های بازاریابی، تاثیر رنگ بر رفتار مصرف کننده، روانشناسی رنگ ها چیست، روانشناسی رنگ در شخصیت، روانشناسی رنگ و شخصیت، روانشناسی رنگ شخصیت شناسی، روانشناسی رنگ ها شخصیت شناسی، اهمیت رنگ در زندگی، اهمیت رنگ در زندگی انسان، اهمیت رنگ ها در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت در زندگی، موفقیت در کار، موفقیت در کسب و کار، دانلود کتاب موفقیت شغلی، روانشناسی رنگ، کتاب روانشناسی رنگ ها، تام شرایتر آل بزرگ، تام بیگ ال شرایتر، ال بزرگ، کیث شرایتر، کتاب در موقعیت های مختلف چطور با هر رنگ به زبان خودش صحبت کنیم، Tom Schreiter، Keith Schreiter، Mini Scripts for the Four Color Personalities، How to Talk to our Network Marketing Prospects