دانلود کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت

  • از: تیم بین
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت

کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت (میکرو کتاب)، اثر تیم بین، دو دنیای کاملا متفاوت را در یکجا گردآوری کرده‌اند؛ دنیای سلامتی، تناسب اندام و کاهش وزن، با دنیای موفقیت.

کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت نشان می‌دهد که وضعیت فیزیکی‌تان تا حد بسیار زیادی بر روی عملکرد شما در کار و زندگی تاثیرگذار است. در شرایط کاری سخت تنها افرادی می‌توانند تا پایان ادامه دهند و به نتیجه برسند که از نظر جسمانی قوی‌تر و سالم‌تر از دیگران هستند.

اگر شما هم مانند افراد موفق در تجارت فکر کنید، معتقدید که سخت‌کوشی و کار طولانی مدت، رمز موفقیت در هر کسب و کاری است. اما اگر مراقب سلامتی خود نباشید، همه آن ساعات طولانی کاری و سخت کوشی‌ها بی‌نتیجه مانده و بدنتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نمی‌کند.

تیم بین، متخصص بین‌المللی سلامت و کاهش وزن و افزایش طول عمر است، در میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت (From the bedroom to the boardroom) او و همکارش آن لایینگ دو دنیای کاملا متفاوت را در یک‌جا گردآوری کرده‌اند؛ دنیای سلامتی، تناسب اندام و کاهش وزن، با دنیای جوانی و زیبایی. آن‌ها در این میکروکتاب تجربیات فراوان و اطلاعات دست اولی را ارائه می‌دهند که فقط افرادی که به مدت زیاد در محیط‌های چالشی زندگی، کار و پیشرفت کرده‌اند، از آن‌ها خبر دارند در این میکروکتاب تیم می‌گوید که چه طور با غذاهایی که می‌خوریم مغزمان و قدرت کارایی آن را نابود می‌کنیم. آن‌ها اشاره می‌کنند که آنچه که ما هستیم یا می‌خواهیم باشیم را نوع تغذیه‌مان مشخص می‌کند. هر چیزی که در وعده‌های غذایی می‌خوریم می‌تواند تأثیر مستقیمی بر روی سلامت روح ما داشته باشد. او در این میکروکتاب به ما می‌گویند که برای داشتن زندگی بهتر و سلامت‌تر چه طور باید عادت‌های غذایی‌مان را تغییر دهیم.

تیم بین در جوانی با مشکلات متعددی از جمله اضافه وزن شدید و عدم انگیزه و حتی افسردگی روبرو بود. او به دنبال یافتن پاسخ این پرسش بود که آیا رابطه‌ای بین سبک زندگی و تغذیه با موفقیت و پیشرفت وجود دارد یا خیر؟ تیم بین تمام یافته‌هایش را در سبک زندگی خود به کار گرفت و متوجه شد که رابطه مستقیمی بین تغذیه و سبک زندگی با موفقیت و پیشرفت ما وجود دارد. او و گروه‌اش با افراد و تیم‌هایی که در بزرگ‌ترین شرکت‌های تجاری هستند، مشورت و رایزنی می‌کنند تا بهترین برنامه سبک زندگی را برای کارمندان ایجاد کنند.

تیم بین (Tim Bean) مؤلف و نویسنده در زمینه کاهش وزن و مقابله با پیری است. همچنین او در بسیاری از برنامه‌های رادیو و تلویزیون در زمینه سلامتی و تندرستی حاضر شده است. اخیرا او در حال ساخت برنامه تلویزیونی با نام "ساعت بدن‌تان را به عقب برگردانید" از کتابی با همین نام است که یک راهنمای مطمئن برای مقابله با پیری است و اخیرا منتشر شده و در سطح بین‌المللی به فروش می‌رود.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۵۴ دقیقه، ۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
فصل اول: تاثیرات ضعف بدنی روی میزان کارایی
۱۵ دقیقه
فصل دوم: تغذیه صحیح
۶ دقیقه
فصل سوم: تمرینات ورزشی
۳ دقیقه
فصل چهارم: هورمون‌ها
۲ دقیقه
فصل پنجم:‌ خواب
۲ دقیقه
فصل ششم: مقابله با پیری
۸ دقیقه
فصل هفتم: بدن
۴ دقیقه
فصل هشتم: هیچ‌گاه دیر نیست

راهنمای دانلود کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت

برای دانلود کتاب صوتی از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از رختخواب تا میز مدیریت
Shahin Ahmadi
۱۳۹۷/۸/۲۱
ممنون کتاب خوبیه ولی صدای گوینده به درد کتابهای تاریخی میخوره و برای این مبحث که به ورزش، انرژی، مدیریت و مباحث اینچنینی مربوطه به هیچ عنوان مناسب نیست
صوفیا حیدری
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
کتاب خوبیه ارزش مطالعه رو داره میتونست کامل تر باشه
Ahmdrz ...
۱۳۹۸/۵/۱۶
کتاب خیلی مفیدیه، راوی هم تو موضوعات دیگه کارشو ادامه بده بهتره تا این فیلد...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)