معرفی و دانلود کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

عکس جلد کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی
قیمت:
۱۱۰۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی اثری از رایلی سیجر، نویسنده‌ی نام‌آشنای کتاب‌های معمایی، ترسناک و مهیج است. سیجر در این کتاب پرفروش نیویورک تایمز راوی دو روایت موازی است: یکی از زنی به نام مگی هولت و دیگری از پدرِ او و کتابی که سال‌ها پیش نگاشته است. خاطرات عجیب، اسرارآمیز و هولناکی که پدر از کودکی مگی درباره‌ی یک خانه‌‌ی مرموز روایت کرده است، مگی را که برای تعمیر و فروش به آن خانه برگشته‌ است، می‌ترساند. در این میان اتفاق‌هایی نیز می‌افتد که به ترس و نگرانی او بیش از قبل اضافه می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

رایلی سیجر (Riley Sager) یکی از چندین نام هنری است که تاد ریتر برای انتشار نوشته‌های خود از آن استفاده می‌کند. روزنامه‌نگار، طراح گرافیک و سردبیری که نخستین رمان‌هایش را با نام اصلیِ خود به چاپ رساند. سیجر سپس نام مستعار آلن فین را انتخاب کرد و چند کتابی را نیز با این نام منتشر نمود. پس از آن بود که در سال 2017 رایلی سیجر را به عنوان لقب مستعارش برگزید و تاکنون هفت رمان با این نام به انتشار رسانده است.

خانه پیش از تاریکی (Home Before Dark) که نخستین‌بار در سال 2020 چاپ و منتشر شد، الهام‌گرفته از کتاب «وحشت در آمیتی‌ویل» اثر جی آنسون است؛ رمانی محبوب و نام‌آشنا که چندین و چند اقتباس سینمایی بر اساسِ آن تولید و اکران شده است.

معرفی و دانلود کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

رایلی سیجر در کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی دو خط داستانی را به طور متناوب دنبال می‌کند. از یک سو با مگی هولت، زنی سی ساله آشنا می‌شویم که برای تعمیر، اندکی بازسازی و سپس فروش یک عمارت قدیمی ویکتوریایی به آن خانه رفته است و از همان دقایق اول احساس می‌کند چیزی در این خانه درست نیست. از سویی دیگر، روایتِ پدر مگی از اتفاق‌های باورنکردنی و هراس‌آوری را می‌شنویم که هنگامی که همراه مگیِ پنج ساله و دیگر اعضای خانواده‌اش در این خانه بوده‌اند، برای آنان اتفاق افتاده است. آن زمان، حرف پدرِ مگی را کسی باور نکرد و گذشت زمان باعث شد موضوع به دست فراموشی سپرده شود. سال‌ها از آن رویدادهای عجیب و هولناک گذشته است و مگی چندان چیزی از آن‌ها به‌ خاطر ندارد. با این وجود، وقتی قدم به این عمارت مرموز می‌گذارد، اتفاق‌هایی برای او می‌افتد که ثابت می‌کند رویدادهایی که پدر در کتابش از این خانه که آن را خانه‌ی وحشت نامیده، تعریف کرده است، در عین باورناپذیربودن، واقعی و بسیار هولناک است. اما مگر چه اتفاقی در آن خانه افتاده است؟ آیا این عمارت ویکتوریاییِ زیبا، سکونتگاهِ ارواح است؟!

رایلی سیجر در طراحی و نگارش کتاب‌های ترسناک و معمایی، مهارتی ستودنی دارد. سبک نگارش متفاوت او، مخاطبان و هواداران بسیاری را جذب آثارش کرده است. خانه پیش از تاریکی دو زمان و دو راوی متفاوت دارد و به‌شکل داستان در داستان نوشته شده است و همین موضوع، با وجود آنکه به جذابیت اثر افزوده، اندکی برای نویسنده و مخاطب چالش‌برانگیز شده است. زبانِ روایت داستان اما صریح و روان است و فلش‌بک‌های متعدد به گذشته و حال، رگه‌های گوتیک و بازی‌های زبانی باعث سخت‌فهمی اثر نمی‌شوند. نه‌تنها ترس و تعلیق که بررسی‌های روان‌شناختی نیز از ویژگی‌های بارز آثار سیجر از جمله کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی هستند. دانش روزنامه‌نگاری او نیز به یاری‌اش آمده تا با چیره‌دستی گره‌های داستانی ایجاد کند و در طول روایت، اندک‌اندک آن‌ها را بگشاید.

کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی را به همت آوانامه، در همکاری با نشر آموت، با ترجمه‌ی ساره خسروی و خوانش مریم پاک ذات می‌شنویم.

جوایز و افتخارات کتاب خانه پیش از تاریکی

  • نامزد دریافت جایزه‌ی کتاب برگزیده‌ی گودریدز برای بهترین کتاب هیجان‌انگیز و معمایی در سال 2020
  • کتاب پرفروش نیویورک تایمز
  • حضور در فهرست کتاب‌های برگزیده‌ی سال 2020 از نگاه یو اس ای تودی

معرفی و دانلود کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

نکوداشت‌های کتاب خانه پیش از تاریکی

  • کتاب خانه پیش از تاریکی داستانی تاریک، ترسناک و پر پیچ‌وخم است که نمی‌توانید آن را کنار بگذارید. این کتاب را در اتاقی با چراغ روشن بخوانید! (شاری لاپنا، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز و خالق کتاب زن همسایه)
  • خانه پیش از تاریکی ادای احترامی به داستان‌های مهیج و معمایی پیش از خود است و مانند دیگر آثار سیجر، مملو از تعلیق‌های روان‌شناختی است که با عناصر وحشتِ داستان‌های کلاسیک در هم آمیخته شده است تا مخاطب خود را وحشت‌زده روی صندلی‌اش میخکوب کند. (BuzzFeed)
  • کتاب خانه پیش از تاریکی هوشمندانه و پر از فراز و فرود است. ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن برای مطالعه‌ی این کتاب این است که هوا اندکی رو به تاریکی باشد، باد بر لبه‌ی بام سوت بکشد و شیشه‌های پنجره‌ای که رو به دوردست‌ها باز می‌شود، مدام به هم کوبیده شود. اما بهتر است کلید چراغ را در دسترس داشته باشید! شاید لازم‌تان شود! (روث ور، نویسنده‌ی کتاب‌های معمایی و روان‌شناختی و خالق کتاب زنی در کابین ده)
  • رایلی سیجر داستان هیجان‌انگیزی تعریف کرده است که به‌سختی می‌توان آن را کنار گذاشت. (مجله‌ی کتاب نیویورک)
  • روایت کتاب خانه پیش از تاریکی از مسیرهای پر پیچ‌وخم بسیاری عبور می‌کند. رایلی سیجر یکی از نویسندگان مورد علاقه‌ی بسیاری از هواداران داستان‌های گوتیک است. او می‌تواند در عین حال هم شما را به بترساند و هم به فکر فرو ببرد. (The Parkersburg News and Sentinel)
  • چه چیزی بهتر از یک خانه‌ی خالی از سکنه و پر از ارواح سرگردان؟! کتاب خانه پیش از تاریکی به همین اندازه عالی و وحشتناک است. همراه این کتاب هشداری باید باشد که بعد از تاریکی هوا خوانده نشود. (مری کوبیکا، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز و خالق کتاب زن گمشده)

اقتباس‌های سینمایی و فرهنگی از کتاب خانه پیش از تاریکی

با اقتباس از داستان کتاب خانه پیش از تاریکی، یک درام رازآلود تلویزیونی توسط دانا فاکس و دارا رسنیک برای Apple TV+ ساخته شد و بازیگرانی مانند بروکلین پرینس، جیم استرجس، ابی میلر، کایلی راجرز و... در آن به ایفای نقش پرداختند. این مجموعه‌ی تلویزیونی در دو فصل در سال‌های 2020 و 2021 تولید و پخش شده است.

کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدنِ کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی را به تمامی طرفداران داستان‌های مهیج و دوستداران ژانر معمایی-جنایی که از داستان‌های سرشار از ابهام و تعلیق لذت می‌برند، پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی می‌شنویم

در گنجه بسته است. تعجبی هم ندارد. احتمالاً بیست‌وپنج سال است که باز نشده است. چیزی که مرا متعجب می‌کند این است که شخصی -حدس می‌زنم پدرم- با یک جفت الوار به حالت متفاوت ضرب‌دری شکاف بین دو در را مسدود کرده و این باعث شده به‌طرز واضحی ظاهر ممنوعه بگیرد مثل عکس خانه‌ی ارواحی که روی کیف‌های مخصوص هالووین می‌زنند. فکر می‌کنم کار پسندیده‌ای‌ست؛ همچنین مسخره. اما همین را می‌شود در مورد خوابیدن در اتاق‌خواب قدیمی‌ام هم گفت. جاهای زیادی وجود دارد که می‌توانم در طول مدتی که این‌جا هستم، درون‌شان اتراق کنم. از جمله اتاق‌خواب قبلی پدر و مادرم که بزرگ‌ترین و احتمالاً راحت‌ترین‌شان هست اما بعد از اینکه چمدان‌هایم را به طبقه‌ی بالا می‌کشانم، این اتاق است که مرا به داخل دعوت می‌کند. دوست دارم فکر کنم دلیلش آشنایی‌ست. اما در حقیقت فکر می‌کنم دلیلش این است که اتاق زیبایی‌ست. حالا می‌فهمم چرا پدرم این اتاق‌خواب را برای من انتخاب کرد. جادار و جذاب است. همه‌چیزش جذاب است به‌جز آن گنجینه‌ی بی‌ریخت و بدقواره که اتاق را تحت سلطه‌ی خودش درآورده در حالی که به نظر می‌رسد متعلق به جای دیگری باشد. اتاق پذیرایی. اتاق این‌دیگو. هرجا به‌جز این‌جا.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه‌ی یک
نمونه‌ی دو
نمونه‌ی سه
11 دقیقه
پیشگفتار
25 دقیقه
فصل اول - قسمت اول
23 دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
20 دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
22 دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
17 دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
13 دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
21 دقیقه
فصل سوم - قسمت اول
20 دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
15 دقیقه
فصل سوم - قسمت سوم
22 دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
19 دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
17 دقیقه
فصل پنجم - قسمت اول
16 دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
42 دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
18 دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
21 دقیقه
فصل هفتم - قسمت اول
16 دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
11 دقیقه
فصل هشتم - قسمت اول
16 دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
11 دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
12 دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
15 دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
7 دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
13 دقیقه
فصل یازدهم - قسمت اول
11 دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
20 دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت اول
19 دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
20 دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت اول
16 دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
18 دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت اول
16 دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
18 دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت اول
14 دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
26 دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت اول
17 دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
17 دقیقه
فصل هفدهم - قسمت اول
12 دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
10 دقیقه
فصل هجدهم - قسمت اول
17 دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم
16 دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت اول
11 دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت دوم
10 دقیقه
فصل بیستم - قسمت اول
12 دقیقه
فصل بیستم - قسمت دوم
7 دقیقه
فصل بیست‌ویکم - قسمت اول
10 دقیقه
فصل بیست‌ویکم - قسمت دوم
8 دقیقه
فصل بیست‌ودوم - قسمت اول
13 دقیقه
فصل بیست‌ودوم - قسمت دوم
7 دقیقه
فصل بیست‌وسوم - قسمت اول
14 دقیقه
فصل بیست‌وسوم - قسمت دوم
36 دقیقه
فصل بیست‌وچهارم
13 دقیقه
فصل بیست‌وپنجم
21 دقیقه
فصل بیست‌وششم
14 دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خانه پیش از تاریکی
نویسنده
مترجمساره خسروی
راویمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۳
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۱۰۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

Fariba
۱۴۰۳/۲/۸
واقعا عالی بود و ترسناک. اگر روحیه حساسی دارید شب گوش ندید. ترکیب موسیقی، اجرای توانمند خانم پاک ذات، و داستان بی نظیر و پر از تعلیق و معمایی فوق العاده واقعا عالی بود. هرگز نمی‌تونید حدس بزنید حتی تا آخر داستان! پیچشهای روند داستان هر لحظه با ذهن شما بازی میکنه و تجربه شنیدن یک داستان قوی جنایی، و ترسناک معمایی براتون به ارمغان میاره. تمام شخصیت‌ها نقش پررنگی دارن و گنجاندن تمومشون در روند داستان لازمه. مثل خیلی از داستان‌های جنایی دیگه اون طور نیس که تعدد افراد فقط باعث شلوغی ماجرا باشه بلکه هر کدوم به جذابیت اون کمک میکنن. ازین نویسنده یک کتاب دیگه هم شنیدم به اسم شب را زنده بمان که اونم داستان قوی و خوبی داره و ارزش خرید و شنیدن رو داره ولی این کتاب حقیقتا اثر ارزشمندی در این ژانر هست و توانایی نویسنده و توانایی راوی و موسیقی هاو صداهای اون همگی باعث میشن لذت زیادی از شنیدنش ببرید و در آخر هم با غافلگیری بسیار عالی به انتها برسونید.
سپاس از کتابراه
رزیتا طالبیان
۱۴۰۳/۲/۲۹
بین تموم کتابهای جنایی که خوندم به جرئت میتونم بگم این یکی از بهترینها بود. شاید حقش امتیاز بالاتری بود اما ترجیح میدم یه امتیاز نگه دارم برای کتابهایی که در آینده میخونم و ممکن هست بهتر از این کتاب باشند.
موقع خوندن این کتاب لحظاتی پیش میاد که حتی دلتون نمیخواد کتاب رو روص زمین بگذارید و از دست
خوندنش بکشید. به حدی وقایع این کتاب تمیز و حساب شده کنار هم قرار میگیرند که باور کردنی نیست، مشخصه که پی و ساختار داستان خیلی حرفه‌ای طرح ریزی شده و نویسنده برای اینکار زمان زیادی رو صرف کزده. همه چیز به وقت خودش، در جای خودش و به بهترین و زیباترین حالت اتفاق میوفته و تموم میل به کشف و پرده برداری از رازها رو در آدم ارضا میکنه. برای من تموم داستان جذابیت خاصی داشت، فقط ترجیحم این بود که اتفاق خوبی بین مگی و دیو خوش تیپ با اون سینه پهنش بیفته. 😍 حیف شد که نویسنده ترجیح داد عشق رو در داستانش نادیده بگیره و حتی از کنارش گذر هم نکنه! پیشنهاد میکنم این کتاب رو حتما بخونید.
رویا +
۱۴۰۳/۲/۱۶
کتاب خیلی جالبی بود. روایت خانم پاک ذات مثل همیشه عالی و بی نقص. توصیه می‌کنم گوش کنید. از اینجا به بعد کامنت داستان را اسپویل می‌کند. یک خانواده‌ای سه نفره و یک خانه قدیمی بدنام و جن زده ولی بزرگ و با شکوه. یک شهر کوچک و مردم فضولش. خانواده تازه وارد با پدیده‌های غیر عادی در خانه مواجه می‌شدند. به گار جایی رسید که هر چه داشتند را گذاشتند و فرار کردند. پدر و مادر در دفاع از کودک خطاکار خود داستانی از ارواح ساختند که همه باورش کردند. ۲۵ سال بعد، دختر بعد از مرگ پدرش به خانه قدیمی بر می‌گردد تا جزئیات را پیدا کند. اما در سقف خانه یک جسد پیدا می‌کند. این جسد پرستار نوجوانش بود که سالها گم شده بود. اول فکر کردند قتل کار پدر است اما بعد معلوم شد که توسط خود او به قتل رسیده بود و علت فرار خانواده همین بود. دخترک از خود بیزار شد اما این پایان ماجرا نبود. بعد معلوم شد که هیچ شبحی در کار نبود و دختر هم قاتل نبود.
پريا رضايي
۱۴۰۳/۲/۱۶
باسلام به کتابراه عزیز و خانم مریم پاک ذات من کتابهای معمایی و ترسناک و در عین حال جنایی رو خیلی دوس دارم مخصوصا اگه شنیداری باشه که عاشقشم و بازم مخصوصا که خانم پاک ذات خوانش رو انجام بدن که دیگه حرف نخواهد داشت. البته این کتاب شروع خوبی داشت و صداگذاری خوب خانم پاک ذات هم باعث شد که پیگیر داستان تا انتها بشوم ولی مشخص بود که نویسنده تلاش زیادی را در جهت پیچیده و ترسناک نشان دادن جو حاکم بر داستان میکند ولی در نهایت خیلی ترسناک و هیجانی نبود و آخرش هم مشخص شد که همه اتفاقات یا توهم بوده و یا هانا و مادرش و ماریا باعث این قضایا بوده‌اند. من ٥ ستاره دادم فقط بخاطر کتابراه عزیزم و خانم پاک ذات که صدای هر شخصیتی رو طوری صحبت میکردند که متوجه میشدی که بچه اس با مرد یا زنممنون از تیم کوشای کتابراه در کل بنظرم حتما گوش کنید و لذت ببرید.
نرمین صوفی
۱۴۰۳/۲/۲۲
کتاب درمورده خانواده‌ی سه نفره‌ای هست که به دنبال خونه‌ی مناسب پابه عمارتی میزارن که مشهور به خانه وحشت و ارواح هست
مشاور املاکی که با این خانواده به عمارت میاد به قصد معرفی خونه و فروشش به این خانواده از رازها و شایعاتی که در مورد عمارت دهان به دهان میچرخه خبر داره اما بخاطر اینکه این خانواده از
منصرف نشن خریدنش هیچ نمیگه
به دلیل شایعات و رازهای این عمارت که از قضا مبله هست و وسائلش عتیقه هستن قیمت خیلی کمی رو بابت فروشش گذاشتن که پدرخانواده بلافاصله و بدون هیچ تحقیقی میخره.....
داستان خیلی جذابی داره قطعا لذت میبرید دوست دارن ژانر جنایی معمای حتما دانلود کنن
صدای راوی خانوم پاک زاد مثل همیشه عالی و بی نقص
موسیقی که بازم عالی ریتم مناسبی با فضای داستان داره و قطعا اوایل داستان لحظات دلهره اوری داره
ممنون ازکتابراه عزیز
zahra zarin
۱۴۰۳/۳/۱۶
لذت بخش بود، من بعد از کتاب جنگل این کتاب شروع کردم و امیدوار بودم که به همون اندازه پرهیجان و پراز سوال و معما باشه، که خب بود، و من ازش لذت بردم، نوع دیدگاه نویسنده و موضوعی که انتخاب کرده بود هم جدید بود و این داستان لذت بخش تر میکرد، این که داستان‌ها در کنار هم جلو می‌رفتند هم به کار خلاقیت و و زیبا داده بود، پایان بندی داستان هم خوب بود، تا آخر داستان افت نمیکنه وخب این نقطه قوتش هست، هرچند که شاید یکسری جاها می‌تونست قویتر باشه ولی خب درکل داستان خوبی بود بشدت لذت بخش. تشکر از گویندگان و کتابراه
Hiva Firouzifard
۱۴۰۳/۲/۱۹
داستان پر هیجان و جالبی بود. مخصوصا اینکه براساس واقعیت بود حاکی از این بود که چقدر خرافات باعث میشه دید ما به واقعیت‌های اطراف تغییر میکنه. و فروش فوق العاده زیاد کتاب خانه وحشت که در این کتاب در موردش صحبت میشه، نشان دهنده اینه که چقدر آدمها مشتاقن که فکر و عقیده اشون در مورد خیالاتشون به نحوی که اثبات بشه.
از این موضوع گذشته کارکترهای مختلفی توی کتاب هست در هر بخش فکر خواننده به سمت او میره که دیگه حتما کار این شخص بوده و در نهایت کمرنگترین کارکتر داستان عامل اصلی همه چیز بوده.
کتایون فرهمند
۱۴۰۳/۳/۱
میتونم بگم یکی از بهترین کتابهای داستانی با تم رازآلود بود. پر از چرخش و غیر قابل حدس تا لحظه آخر و این توانایی نویسنده هست که تا سطر آخر باهاش همراه بشید. توصیفات با جزییات بسیار عالی بیان شده و تا حد زیاد قابل تصور بودن. به شخصه دوست داشتم جای کاراکتر اصلی داستان یعنی مگی بودم و تمام حوادث رو از شخصا تجربه میکردم. ممنون عوامل تولید آوانامه مخصوصا استاد گرامی خانم پاک ذات که بی نقص اجرا میکنن و تمام حس داستان رو بخوبی منتقل میکنند
زهرا عسگری
۱۴۰۳/۲/۱۳
من از شنیدن این کتاب خیلی لذت بردم و به دوستان هم توصیه میکنم حتما تهیه بفرمایید و حتما خوشتون میاد.
اصلا هیچی نمیگم که اسپویل نشه، در این حد که دختری حوان به خونه‌ای برمیگرده که ۲۵ سال پیش با خونوادش مدت کوتاهی اونجا زندگی کردن و درگیر ماجراهایی شدن که خوشایند نبوده، الان در زمان حال این دختر به
بررسی علل وقوع اون ماجراها می‌گرده.
کشش و جذابیت داستان خیلی بالاست، روایت عالی، پایان بندی زیبا. من دوس داشتم خیلی.
Eti Atshani
۱۴۰۳/۲/۲۶
کتابی معمایی جنایی زیبا و پر کششی بود، و طبق معمول خانم پاک ذات بسیار قشنگ روایت کردند کتاب در مورد دختری است که گذشته خود را به درستی در نیافته و تصوری که از خود دارد با آنچه به او گفته شده مغایر میبیند. بنابراین در پی حقایق و کشف اتفاقات حقیقی خود بر میآید تنها نقطه ضعف کتاب تکرار چندین باره تفکرات این خانم است که کمی خسته کننده میشود ممنون از زحمات شما، و آفرین بر این کار فرهنگی
دکتر محمد صادقی
۱۴۰۳/۲/۱۹
کتاب جالبی بود گاهی اوقات در بخش‌هایی از کتاب این تصور القا میشه که ممکنه مسیر کتاب از جنایی معمایی بودن به تخیلی سوق پیدا کرده باشه ولی اینطور نیست یکی از نقاط مثبت و قابل توجه این کتاب درگیر کردن تمامی شخصیت‌هایی بود که توی کتاب وجود داشت با توجه به داشتن ۱۲ یا ۱۰ شخصیت در داستان همگی شخصیت‌ها درگیر ماجراهای داستان شده و هیچ کدوم به صورت ناجوانمردانی توسط نویسنده فید و یا نادیده گرفته نشده بود
تانی حیدری
۱۴۰۳/۲/۱۱
خانم پاک ذات طوری داستان و روایت میکنن که من با همه وجودم غم، شادی، ترس و.... حس میکنم انگار که خودم نقش اول داستان هستم. از شنیدن صداشون همیشه لذت میبرم و به نظرم بهترین هستن. داستان و هم خیلی دوست داشتم، خیلی جذاب و دلهره آور بود و تا لحظه پایان نتونستم انتهاش و حدس بزنم. تقاضا دارم کتابای بیشتری که این زمینه داستانی و دارن تو بخش معمایی و جنایی قرار بدید البته با صدای خانم پاک ذات
حمیدرضا صدرائی
۱۴۰۳/۲/۱۷
در ژانر کتاب‌های تعلیقی - جنایی، کتاب جذاب و پر کششی بود، در عین ساده نویسی توانسته بود معماها و پیچ تاب‌های زیبایی در داستان ایجاد کنه همین طور موازی بودن داستان (دو داستان مجزا در یک روایت) به جذابیت بیشتر کتاب افزوده بود، البته به نظر من قدرت قلم خانم RUTH WARE در خلق آثار تعلیقی - پلیسی - جنایی بیشتر از ایشونه ولی نمیشه قدرت کلام رایلی سیجر و این کتاب جذابش رو نادیده گرفت.
Leila Arefi Arefi
۱۴۰۳/۲/۱۹
نفسهاتون رو تو سینه حبس!!!؛ شروع به گوش کردن کنین.....
صدای فوق العاده خانم نیک ذات و تسط بسیار خوبشون روی روایت و ایجاد هیجان و ترس در کنار داستان بسیار مهیج این کتاب برای کساییکه دنبال هیجان و آدرنالین هستن به شدت پیشنهاد میشه.
به هیچ وجه کتاب قابل پیش بینی نیست و پایان بندی خوبی داره.
جلال آسائیان
۱۴۰۳/۳/۲۴
دورود فراوان. خانه پیش از تاریکی کتاب زیبای بود مخصوصا با صدای گرم و زیبای خانم مریم پاک ذات که با هنر نمای خود شنیدن کتاب را دو چندان کرده بودن. دوستانی که علاقه مند به داستان های ترسناک جنایی معنای دارن پیشنهاد میکنم حتما به این اثر زیبا گوش جان بسپارند با سپاس فراوان.
مشاهده همه نظرات 57

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی

برای دریافت کتاب صوتی خانه پیش از تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.