دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

  • از: دارن هاردی
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۱۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب از دارن هاردی، با روشی جدید و نو درباره‌ی موفقیت و را‌ه‌های دستیابی به آن سخن می‌گوید، پس اگر در پی موفقیت و ثروت هستید، گام به گام تاکتیک‌های موجود در این اثر را عملی کنید تا لذت رسیدن به موفقیت و ثروت را با تار و پود خود لمس کنید.

همه ما دوست داریم یک شبه به تمام آرزوها و موفقیت‌هایی که می‌خواهیم برسیم. اما باید بدانیم برای رسیدن به آرزوها و موفقیت‌ها باید تلاش زیادی داشته باشیم و نمی‌توانیم با پول آن‌ها را بخریم. خیلی خوب بود اگر می‌توانستیم موفقیت، شهرت، اعتماد به نفس، روابط خوب، سلامتی و همه مفاهیم خوب دیگر را از یک فروشگاه دیگر بخریم. ولی هرگز اینگونه نیست!

امروزه با پیشرفت علم و فناوری هر انسانی می‌تواند هر چیزی که در ذهنش خطور می‌کند را به دست بیاورد، ولی به این شرط که بداند چطور می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند. اثر مرکب (the Compound Effect) به شما می‌آموزد که چطور می‌توانید به مهارت‌هایی که علاقه دارید، برسید.

مهم‌ترین جنبه اثر مرکب این است که قبل از اینکه بتوانیم نتیجه آن را مشاهده کنیم، باید به صورت مداوم به کار کردن مفید ادامه بدهیم. پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما این اصل را می‌دانستند. آن‌ها کل اوقات روزشان را به تماشای تلویزیون نمی‌گذراندند؛ بلکه از صبح تا غروب کار می‌کردند و از مهارت‌هایی که در تمام زندگی‌شان بهره گرفته بودند، استفاده می‌کردند. آن‌ها از راز سخت کار کردن به خوبی با اطلاع بودند. این‌طور به نظر می‌رسد که مردم به فعالیت‌های دشوار عادت ندارند. اگر دنبال این هستید که در زندگی به موفقیت‌های زیادی برسید باید از ارزش‌های اخلاقی اجدادتان بهره ببرید.

اگر به درک اثر مرکب برسید، می‌توانید از انتظار کسب نتیجه سریع دور بشوید. از این باور که موفقیت باید به سرعت انجام بشود دوری کنید. روی خودتان کار کنید تا یک بار برای همیشه از شر این انتظارات خلاص و با حقیقت روبه‌رو شوید. شما فقط داستان موفقیت یک شخص برنده را می‌خوانید، اما از میلیون‌ها بازنده بی‌خبر هستید. شخصی را می‌بینید که در گردونه‌ی اسامی بالا و پایین می‌پرد یا شخص دیگری که در قرعه کشی برنده شده، در حالی که صدها بار همان شخص شکست خورده است!

وقتی یاد بگیرید اثر مرکب چطور کار می‌کند، دیگر دنبال راه‌های سریع نمی‌روید. گمان می‌کنید ورزشکارهایی که در مسابقه برنده می‌شوند هیچ زحمتی نکشیده‌اند؟ مطمئنا آن‌ها صبح زود برای تمرین از خواب بیدار می‌شوند و خیلی دیرتر از زمان پایان تمرین‌شان دست از تمرین می‌کشند. اثر مرکب همیشه موثر است. شما می‌توانید کاری کنید که برای شما مفید واقع بشود، یا اینکه به طور کلی از آن بگذرید و دچار اثرات منفی آن بشوید. اگر به صورت جدی از همین حالا شروع کنید می‌توانید تغییرات خوبی در زندگی‌تان ایجاد کنید و به اثر مرکب اجازه بدهید شما را به جایی که می‌خواهید برساند.

دارن هاردی (Darren Hardy) مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد. دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

در قسمتی از کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب می‌شنویم:

احتمالا شما با این اصطلاح آشنا هستید، کسی که آرام و با فکر قدم برمی‌دارد همیشه برنده است. تا به حال داستان خرگوش و لاک پشت را شنیدید؟ مثلاً در نظر می‌گیریم من مثل آن لاک پشت هستم، اگر زمان کافی داشته باشم، می‌توانم هر کسی را شکست بدهم. نه به این دلیل که از همه باهوش‌تر و سریع‌تر هستم. بلکه به خاطر این که قدرت‌های درستی دارم که در خودم به وجود آورده‌ام و در انجام دادن آن با ثبات هستم. به این باور رسیدم که در دنیا معتقدترین فرد به داشتن ثبات قدم هستم و نشان داده‌ام که ثبات قدم، تنها کلید موفقیت است. بیشتر مردم آگاهی ندارند که چطور باید ثبات قدم خودشان را حفظ کنند.

اگه شما هم مانند بقیه مردم باشید به اثر مرکب اعتقاد واقعی نخواهید داشت. دلایل بی‌شماری وجود دارد، شما مثل من مربیانی نداشتید که نشان بدهد چه فعالیتی را باید انجام بدهید. به نتایج پایانی اثر مرکب نرسیدید و آن را تجربه نکردید. جامعه شما را فریب داده است، به وسیله تبلیغات و بازاریابی هیپنوتیزم شده‌اید که شما را با مشکلاتی که ندارید قانع کند. هدفشان این است که بتوانند به شما ایده سریع درمان را بفروشند. به ما اینگونه فهمانده‌اند که به پایان افسانه‌ای که در فیلم‌ها و رمان‌ها وجود دارد اعتقاد داشته باشیم. به همین خاطر است که نگرش خوب و قدیمی، تلاش سخت و کار مداوم را از دست داده‌ایم.

شما هنوز از پایان اثر مرکب خبر ندارید. اثر مرکب یعنی اصل جمع کردن پروژه‌های بزرگ از راه مجموعه انتخاب‌های کوچک و هوشمندانه. مهم‌ترین بخش این فرآیند این است که نتایج بزرگی که به دست می‌آورید خیلی مهم به نظر نمی‌رسد. به همین دلیل است که بیشتر مردم دچار اشتباه می‌شوند. برای مثال یک نفر بعد از ورزش بسیار زیاد، می‌بیند هنوز اضافه وزن دارد، به همین دلیل ورزش کردن را متوقف می‌کند. چیزی که او دقت نمی‌کند این است که قدم‌های کوچک و کم‌اهمیت وقتی به طور مداوم اتفاق بیافتد باعث تغییرات بسیار بزرگی می‌شود.

 ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۱۱ دقیقه
بخش هفتم
۱۰ دقیقه
بخش هشتم
۱۰ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب اثر مرکب

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

Fatemeh Mashkani
۱۳۹۸/۹/۱۰
✔عالی بود
نمیدونم چرا کتاب صوتی میگیرم تمرکزم پایینه و خوب گوش نمیدم ولی اگ کتاب باشه ریز تا درشت متنو یادمه😓😖
برهان خورشیدی
۱۳۹۸/۸/۷
بهترین پیشنهادم برای عمل به موضوعات و راهکارهای موفقیت در این کتاب گوش کردن چندباره اونه و ارزش حقیقی این کتاب پس از مطالعه چند کتاب از تکنیکهای موفقیت برای شما اشکار خواهد شد.
به عنوان یکی از کتاب خوب برای دستیابی به موفقیت پیشنهاد میدم.
کیارش محمد بیگی
۱۳۹۹/۹/۶
خیلیامون عادت کردیم فقط پشت هم این سبک کتابارو میخونیم ولی اصلا عمل نمیکنیم. این روند خیلی خنده دار و بچه گانه هستش. از همین امروز اینستاگرام خودتونو پاک کنید چون خیلی وقت گیر هست و شروع کنید به عمل کردن واقعا
مشاهد همه نظرات (۵۶)