معرفی و دانلود کتاب صوتی دزیره

عکس جلد کتاب صوتی دزیره
قیمت:
۷۰۰۰۰ تومان - 12.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دزیره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دزیره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دزیره

کتاب صوتی دزیره نوشته آن ماری سلینکو، عاشقانه‌ای است معروف از دل تاریخ؛ یکی از ده رمان برتر دنیا که زندگی دزیره کلاری، همسر پادشاه سوئد و نروژ و شخصیت‌های هم‌ عصر او و وضع انقلاب فرانسه را به تصویر می‌کشد.

رمان دزیره (desiree) داستان زندگی دختری فرانسوی تا رسیدن به مقام ملکه‌ی سوئد را روایت می‌کند. رمانی که از زبان خود برناردین اوژنی دزیره و به صورت خاطره‌هایی از 13 سالگی این دختر بیان می‌شود و برگرفته از وقایع و رویدادهای نیمه دوم قرن هجدهم و عصر ناپلئون است. دزیره کلاری ملقب به دزیدریا، ملکه سوئد و نروژ، دختر آقای فرانسیس کلاری تاجر ابریشم و اهل مارسی بود که در 8 نوامبر سال 1777 میلادی در مارسی فرانسه به دنیا آمد. پس از آشنایی دزیره با ژوزف بناپارت برادر ناپلئون بناپارت و ازدواج ژوزف با ژولی، خواهر دزیره، دزیره دل به عشق ناپلئون می‌سپارد. افسر جوانی که به او وعده‌ی ازدواج داده، افسری که بعدها همان ناپلئون بناپارت نامدار می‌شود. مدتی بعد دزیره با ناپلئون بناپارت نامزد شد، اما دو سال بعد ناپلئون نامزدی خود را با او به هم زد و با ژوزفین دوبوهارنه که زنی بیوه و دارای موقعیت و روابط اجتماعی بالایی در آن زمان بود ازدواج کرد. هنگامی که دزیره از این موضوع اطلاع یافت به ناپلئون نوشت که: «تو زندگی مرا به سوی بدبختی سوق دادی و من هنوز ناتوان از فراموش کردن توام.» اما بعد از این شکست عشقی زندگی دزیره دستخوش تغییرات بسیاری می‌شود.

بعد از این اتفاق او همراه با خواهرش به ایتالیا رفت. زمانی که به فرانسه برگشت با ژنرال ژان باتیست برنادوت آشنا شد و با او ازدواج کرد و مدتی بعد صاحب پسری به نام اسکار شد. ژنرال برنادوت فردی بود مدیر، با تجربه و کار آزموده، او جنگ‌های پیروزمندانه و افتخارآمیزی انجام داد و به خاطر خوشنامی خود از طرف مجلس ملی سوئد به ولایت عهدی آن کشور برگزیده شد و سپس رسما پادشاه آن کشور گردید. دزیره نیز چندین سال بعد تاج‌گذاری کرد و ملکه کشور سوئد گردید. علاقه‌ی ناپلئون به دزیره آن‌قدر شدید بود که زمانی که در حال آماده‌سازی ارتش خود برای شروع جنگ بود، دزیره در ملاقاتی توانست او را متقاعد کتد تا از جنگ دست بردارد و تسلیم شود. دزیره شوهرش را در سال 1844 از دست داد و بیوه شد و پسرش اسکار جانشین پدر گردید. او بعد از فوت شوهرش چندین بار سعی کرد که از مقام خود استعفا دهد تا به نزد خانواده خود که سال‌ها بود در ایالت لوئیزیانای آمریکا می‌زیستند برود. اما ملت سوئد اجازه این کار را به او ندادند. سرانجام او یک سال پس از مرگ تنها فرزندش اسکار که بعد از پدرش به عنوان اسکار اول بر تخت نشسته بود، در سال 1860 در سن 83 سالگی، بعد از بازدید از اپرا در قصر استکهلم دار فانی را وداع گفت و پیکرش را در کنار مزار همسرش در کلیسای لوتران به خاک سپردند.

آن ماری سلینکو (Annemarie Selinko) در این کتاب در کنار واقعیت‌های بخش حساس تاریخ فرانسه، صحنه‌های احساسی اثربخشی را به نمایش می‌گذارد. این اثر پس از انتشار به سرعت مشهور شد و به یکی از پرطرفدارترین و برجسته‌ترین رمان‌های جهان تبدیل شد، هنوز چندی از انتشار این کتاب نگذشته بود که به اغلب زبان‌های دنیا ترجمه شد و در سراسر جهان میلیون‌ها خواننده مشتاق پیدا کرد. در مجموع می‌توان این کتاب را یکی از کتاب‌های پرمخاطب و درخشان دسته‌ی رمان تاریخی دانست. در سال 1954 با اقتباس از این کتاب فیلم دزیره به کارگردانی «هنری کاستر» و بازی «مارلون براندو»، «جین سیمونز» و... بر روی پرده سینما به نمایش گذاشته شد.

نویسنده در این اثر ناپلئون را گاهی ستمکار و خون‌ریز و گاهی حتی مهربان و دوس‌داشتنی‌ نشان می‌دهد. دزیره اما زنی پر قدرت، شجاع‌ و با اعتماد به نفس بالاست که تسلط زیادی بر احساساتش دارد. در این بین ژان باپتیست نیز شخصیتی جذاب است که ناچار می‌شود حقوق شهروندی فرانسوی خود را رها کند و به کشوری دیگر برود و در جنگ‌های زیادی حضور یابد. رمان دزیره قصه عشق است. عشق دختری نوجوان به ژنرالی گمنام و نام آشنا که با رخش روزگار و به لطف دست‌های ناپیدای تقدیر برجسته‌ترین و ماندگارترین چهره تاریخ سده‌های اخیر جهان می‌شود و نامی آشنا می‌یابد.

آن‌ماری سلینکو نویسنده‌ی اتریشی، آلمانی در سال‌های 1930 تا 1950 و با نگارش 4 رمان به نام‌های «من دختر زشتی بودم، همیشه فردا بهتر است، فردا عروسی شوهرمه و دزیره» توانست نام خود را در تاریخ ادبیات جهان به عنوان یکی از بهترین نویسنده‌های قرن 19 ثبت کند. آن ماریو یک خبرنگار نویسنده بود و فعالیت‌های سیاسی و آزادی خواهانه زیادی را در کشورش و در سوئد ادامه می‌داد تا اینکه بر حسب اتفاق در سوئد با یکی از نوادگان دزیره هم صحبت شد و شنیدن داستان زندگی دزیره از زبان اقوام او برای آن ماریو سوژه‌ای ناب در نگارش یک کتاب عاشقانه و تاریخی به حساب آمد و همین انگیزه باعث شد امروزه این کتاب را به عنوان یکی از 10 کتاب برتر ادبیات جهان بشناسیم.

در قسمتی از کتاب صوتی دزیره می‌شنویم:

«آخر به این هم می‌گویند نامه عاشقانه؟ آن‌قدر عصبانی شدم که تصمیم گرفتم در نامه‌ی بعدی چیزی در مورد کلاس‌هایم ننویسم. خدا می‌داند چه کسی این معلم رقص را معرفی کرده، معلوم نیست بالرین است یا واعظ! به من یاد می‌دهد به آدم‌های خیالی چه‌طور احترام بگذارم، از پشت و جلو حرکاتم را زیر نظر می‌گیرد. این مسیو مونته طوری با جدیت درس می‌دهد که انگار قرار است به دربار بروم. در صورتی که من یک جمهوری‌خواه هستم و شاید تنها مراسم رسمی که بروم مهمانی‌های پل باراس و ژوزف باشند.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۲۴ دقیقه
فصل اول: دختر یک تاجر ابریشم اهل مارسی - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل اول - بخش دوم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل اول - بخش سوم - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل اول - بخش سوم - قسمت دوم
۳۴ دقیقه
فصل اول - بخش چهارم
۲۶ دقیقه
فصل اول - بخش پنجم
۲۱ دقیقه
فصل اول - بخش ششم
۳۸ دقیقه
فصل اول - بخش هفتم
۹ دقیقه
فصل اول - بخش هشتم
۲۳ دقیقه
فصل اول - بخش نهم - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل اول - بخش نهم - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
فصل اول - بخش دهم
۲۵ دقیقه
فصل اول - بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
فصل دوم: خانم مارشال برنادوت - بخش اول - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل دوم - بخش اول - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش پنجم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل دوم - بخش پنجم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دوم - بخش ششم - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل دوم - بخش ششم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل دوم - بخش هفتم
۲۸ دقیقه
فصل دوم - بخش هشتم
۲۷ دقیقه
فصل دوم - بخش نهم - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش نهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دوم - بخش دهم
۳۴ دقیقه
فصل دوم - بخش یازدهم
۱۴ دقیقه
فصل دوم - بخش دوزادهم
۱۸ دقیقه
فصل دوم - بخش سیزدهم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل دوم - بخش سیزدهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل دوم - بخش چهاردهم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش پانزدهم
۳۲ دقیقه
فصل دوم - بخش شانزدهم
۱۵ دقیقه
فصل دوم - بخش هفدهم
۲۳ دقیقه
فصل سوم: بانوی فرانسه - بخش اول - قسمت اول
۳۲ دقیقه
فصل سوم - بخش اول - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل سوم - بخش اول - قسمت سوم
۹ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۱۴ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
۳۰ دقیقه
فصل سوم - بخش پنجم
۱۹ دقیقه
فصل سوم - بخش ششم
۲۶ دقیقه
فصل سوم - بخش هفتم
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش هشتم
۲۰ دقیقه
فصل سوم - بخش نهم
۱۳ دقیقه
فصل سوم - بخش دهم
۲۱ دقیقه
فصل سوم - بخش یازدهم
۲۷ دقیقه
فصل سوم - بخش دوازدهم
۱۱ دقیقه
فصل سوم - بخش سیزدهم
۱۸ دقیقه
فصل سوم - بخش چهاردهم
۱۹ دقیقه
فصل سوم - بخش پانزدهم
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش شانزدهم
۲۸ دقیقه
فصل سوم - بخش هفدهم
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش هجدهم
۲۲ دقیقه
فصل سوم - بخش نوزدهم
۳ دقیقه
فصل سوم - بخش بیستم
۲۲ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و یکم - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و یکم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و یکم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و دوم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و دوم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و سوم
۱۵ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و چهارم
۱۴ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و پنجم
۱۲ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و ششم
۸ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و هفتم
۹ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و هشتم
۷ دقیقه
فصل سوم - بخش بیست و نهم
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش سی‌ام - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل سوم - بخش سی‌ام - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل چهارم: ملکه‌ی سوئد - بخش اول
۶ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۱۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم - بخش پنجم
۱۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش ششم
۲۰ دقیقه
فصل چهارم - بخش هفتم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دزیره
نویسنده
مترجمکیوان عبیدی آشتیانی
گویندهشیما درخشش
ناشر چاپیانتشارات افق
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۷ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰۰ ت - 12.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دزیره

Alireza Magical
۱۴۰۰/۹/۱۵
بالاخره شنیدن رمان را تمام کردم هم خوشحالم هم ناراحت از اینکه تمام شد! چند روز تمام زندگی‌ام را پر کرده بود و حتی میتونم به جرات بگم تو تصمیمات مربوط به این روزهای زندگیم تاثیر گذار بود. حیفم آمد احساسم را با شما در میان نگذارم؛ جدای زیبایی رمان؛ گویندگی و دیگر مسایل فنی در جهت گویا کردن کتاب بسیار عالیست و هنرنمایی خانم گوینده نگینی بر همه‌ی اینها. دعوت میکنم شما رو به شنیدن این رمان زیبا و غرق شدن در تاریخ.
رمانی بسیار زیبا و هر چه بگویم کم است.
``مهم نیست چه کسی هستی هر چه میخواهی باش, حالا که ملکه هستی, ملکه خوبی باش! ``
چقدر این حرف درست است
مطمنا مجدد تمام یا فرازهایی از این رمان زیبا رو گوش خواهم کرد. اصلا نسخه چاپی‌اش رو تهیه میکنم و در کنار نوشیدنی گرمی آن را دست میگیرم و می‌خوانم😍😍😍
امیدوارم مثل من در این رمان و اجرا غرق شوید
ممنون که لایک میکنید 🤪
الناز محمدی
۱۴۰۰/۱۱/۳
دزیره… باید بگم مخصوصا برای ما زنان سرزمینمان این رمان میتونه خیلی الهام بخش باشه! دزیره بانویی زیبا، مستقل، فریبنده، موفق، و سخت کوش هست که می‌تونه به هرچیزی که می‌خواد در زندگیش با ممارست و سختکوشی دست پیداکنه، و فکر میکنم که پیمودن پله‌های ترقی، توسط دزیره بعد از اولین شکست عشقیش سرعت بیشتری یه میگیره!!!
مثل الماسی که باید جلا داده شه، دربرابر مشکلاتش تاب میاره و به قله موفقیتها در انتهای مسیرش میرسه. نمی‌دونم چرا دزیره منو یاد شخصیت اسکارات توی برباد رفته میندازه! بعلاوه‌ی شباهت‌های زیادشون هر دو روی اتفاقات جنگی زمانه شون تاثیر گذار هستند. و نکته آخر درمورد دزیره اینکه، من فکر میکنم بزرگ‌ترین شانس زندگی دزیره به جز همه‌ی شرایط و خصوصیاتش این بود که در یک زمان، دو مرد بسیار مهم‌ و تاثیر گذار تاریخ عاشق اون میشن! و نهایتا هم‌میبینیم که قدرت عشق می‌تونه بر عطش جنگ و سلطه جویی فائق بیاد و جلوی کشتار بیشتر رو بگیره! …
Shirin Raad
۱۳۹۸/۷/۱۹
اینکه خانم گوینده میتونن به جای هر شخصیتی صداشون رو تغییر بدن واقعا حیرت انگیزه صدای بچه صدای پیرزن صدای دختر جوان مرد جوان مرد سالخورده. خانم گوینده فوق العاده هستند. داستان هم خیلی جذاب و خوندنی هست حرف زدن از مدل لباسها و موها گویی که آدم داره فیلم میبینه از جنبه تاریخی هم کتاب قشنگیه فقط اینکه نمیدونم چرا نویسنده شخصیت دزیره رو خیلی مثبت جلوه داده مثلا دزیره هرگز از کسی بدگویی نمیکنه یا حسادت نمیکنه و یا از ملکه شدن خوشش نمیاد به نظرم این مثبت بودن قهرمان داستان یکم تصنعی هست. ممنون از کتابراه که بهترین کتابها رو در اپلیکیشن قرار میده.
مطهره نوروزی
۱۴۰۱/۴/۲۶
این رمان بسیار شنیدنی، خواندنی، زیبا و دلپذیر بود.
حتی اگه علاقه به رمان‌های کلاسیک ندارین پیشنهاد میکنم این اثر رو از دست ندین، قطعا از بهترین‌ها برای شروع رمان‌های کلاسیک هست. دزیره زنی قوی، مستقل و با اعتماد به نفس هست که مثل همه با سختی‌هایی در زندگیش روبرو هست ولی با تلاش و ممارست سعی میکنه
سختی‌ها رو برای خانواده‌اش کم رنگ کنه. هم ترجمه عالی بود و هم گویندگی خانم درخشش. واقعا ایشون گوینده توانایی هستن. از این به بعد میخوام اگر کتاب صوتی بشنوم حتما کتاب‌هایی که ایشون و آقای سلطان زاده گویندگیشون رو بر عهده داشتن، درنظر بگیرم برای خرید. و درآخر خیلی ممنونم از کتابراه و امیدوارم رمان‌های کلاسیک بیشتری با گوینده‌های عالی داشته باشیم❤
ستاره فرخی
۱۴۰۱/۵/۲۲
همیشه با خواندن کتب تاریخی این حقیقت تلخ در ذهنم شکل میگیرد که چرا حرص و قدرت طلبی عده ‌ای باعث آزار و کشته شدن ملتی می‌شود و ایکاش انسانها این سعادت را داشتند که در سایه صلح و امنیت کنار هم زندگی کنند. کتاب بسیااار بسیار زیبا و تاثیر گذار در عین حال قابل تعمق بود اینکه زنان چگونه میتوانند در ملتها سرنوشت تاثیر بگذارند و چقدر میتوانند در عرصه‌های مختلف زندگی قوی ظاهر شوند. و تشکر ویژه‌ای دارم از اجرای بینظیر این کتاب که لذت شنیدنش را صد چندان کرد حس زیبایی که گوینده منتقل میکرد باعث میشد تمام کتاب مثل یک فیلم از جلو چشمانم بگذرد و قدرت تصویرسازی در ذهن را به شگفتی ایجاد میکرد ممنونم از این تیم و همچنین کتابراه عزیز
زهرا بابایی
۱۳۹۹/۱/۲۰
کتاب رمان تاریخی است. خیلی دوست دارم. این داستان مربوط به 2 قرن پیش یعنی مربوط به دوره ناصرالدین شاه که به یکباره 4 زن صیغه میکرد و همیشه داماد بود درحالی که درفرانسه زنها قدرت داشتن و عزل ونصب میکردن و صاحب اختیار بودن و توی قرنطینه شوهرها نبودن. باید کتاب خوند تا نگاهمون و دیدگاهمون به خانواده زندگی عوض بشه و هر حرفی را راحت قبول نکنیم و به راحتی دروغ پردازی رسانه‌ها راباور نکنیم
Behnaz Arjangi
۱۳۹۸/۷/۲۵
خانم گوینده بسیار عالی اجرا کردند و واقعا با تغییر صدا شخصیت رو به زیبایی نشان دادند آفرین
حالا بعد از ۲۴ روز که تمام داستان را گوش دادم متوجه شدم که واقعا دلنشین است و از آن جا که حقیقت دارد بیشتر لذتبخش است و به عنوان یک انسان معمولی پای به دربار و زنگی اشرافی آن زمان فرانسه و سوید میگذاری و مجددا هزار آفرین به سرکار خانم شیما درخشش ⁦👏🏼⁩⁦👏🏼⁩⁦👏🏼⁩⁦👏🏼⁩
Kian Tehranchi
۱۳۹۸/۶/۳
واقعا کتاب عالیه یکی از بهترین رمان هاست. به خصوص اینکه صوتیه و بیان راوی هم خیلی خوب و جذابه
Saeed Mirzaee
۱۳۹۸/۸/۱۰
سلام باتوجه به مشغله‌های روزمره به ندرت میتوانم کتاب بخوانم واین مرا خیلی اذیت میکرد، روزانه دو ساعت از وقتم در وسایل نقلیه سپری می‌شود تابه محل کارم برسم حالا که با کتاب صوتی در مدت پنج ماه تقریبا چهل کتاب از بهتریهای که دوست داشتم را گوش دادم و تا امروز که دارم کتاب حرمسرای قذافی را تمام میکنم هیچ کدام به دزیره نمیرسد و البته که روایت راوی این موضوع را دوصد چندان نموده. سپاسگزارم
سنا زارعی
۱۴۰۱/۲/۱۵
داستان جذاب و دلنشینی داره طوری که با هر قسمت و هر فصل ادم رو در فضای رویایی و دوست داشتنی کافه‌های فرانسه و خونه‌های با فصای اون میبره گوینده صدا فوق العاده زیبا و ارامش بخشی داره به طوری که اگر شب داستان رو گوش کنید در همون دقایق اول به خواب عمیق و دلنشینی میرین اهنگ‌های اول و اخر بخش‌ها به جذابیت کتاب و داستان هزاران برابر اضافه کرده وباعث شده هنگام گوش دادن داستان حوصله شنونده سر نره
Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۵/۷
بسیار عالی شرحی ازوقایع بعدازانقلاب فرانسه تا فتحهای ناپلئون وامپراطوری او در قالبی از رمان، کتاب را در بیست سالگی خوانده بودم وچندین بار هم فیلمش رادیده ام، وبسیارجالب است که این کتاب شرح وقایع فرانسه وجنگ وصلح تولستوی هم همزمان شرح وقایع روسیه وبه آتش کشیدن مسکو وغیره، گرچه تاریخ آیینه عبرت است ولی آیینه‌ای که هیچکس متأسفانه با چشم بینا در آن نمینگرد. باسپاس
Reyhoon Book
۱۳۹۹/۵/۴
بی نظیره..... نمیشه خلاصه راجع به این کتاب نظر داد
شما با شنیدنش
در عین حال که تاریخ رو مرور میکنید با فرهنگ و اداب رسوم فرانسه، برخورد مردم و حتی سیاستمدار‌های اونجا هم اشنا میشید
کسی رو بخاطر فقر یا شرایط زندگیش دست کم نگیرید شما نمیدونین آینده چه اتفاقی براش میفته
حتما حتما حتما کتاب رو بخونین و با شنیدن صدای خانوم درخشش حظ کنید👌👌❤❤
Debora
۱۴۰۱/۱/۲۲
کتاب خوبی بود صدای گوینده هم خوب بود. اما کمی برای من کسل کننده بود طوری که کتاب رو نتونستم تموم کنم. زیادی به موضوعات تکراری قصرو کاخ و جشن و مهمانی هاشون پرداخته بود انگار که هیچ چیز جالب دیگه در زندگی این خانم وجود نداشته. ولی اطلاعات تاریخی که گرفتم بد نبود. خیلی تعریف این کتابو شنیده بودم اما گمونم به اندازه تعریفی که ازش شده کتاب خاص و عمیق و دقیقی هم نبود.
Fariba Mahdavizadeh
۱۴۰۰/۵/۱۰
کتابی بی نظیر که کاملا دوران ناپلئون رو به وضوح به تصویر کشیده
به نظر من فیلمی که از این کتاب ساخته شد ظلم بزرگی به عظمت این کتاب کرد هر چند بازیگرهای معروفی مثل مارلون براندو ایفای نقش کردن ولی کاملا محتوای رمان رو از بین برده بودن
به دوستانی که فیلم رو دیدن ولی کتاب رو نخوندن توصیه می‌کنم حتما کتاب رو بخونم و سپاس از صوتی کردن این رمان زیبا
مهسا ضیائی
۱۴۰۰/۱۲/۵
سلام
در وصف این کتاب هر چی بگم کمه. بدون شک یکی از شاهکار‌های ادبیات جهانه. یه عاشقانه زیبا در دل تاریخ.
اول فکر می‌کردم چون تاریخی هستش، ممکنه خسته کننده باشه اما اونقدر این اثر با ظرافت و زیبایی خلق شده که دوست دارم چندین بار بخونمش.
یه نکته قابل توجه، بیان و صدای خانم درخشش هست که به شدت هنرمندانه و متناسب با حال و هوای داستانه‌.
مشاهده همه نظرات ۳۲۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دزیره

برای دریافت کتاب صوتی دزیره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.