دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دستان شفابخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دستان شفابخش

کتاب صوتی دستان شفابخش نوشته‌ی خوزه سیلوا به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از قدرت ذهنی خود در مسیر سلامتی قرار بگیرید و بسیاری از بیماری‌های جسمی خود را از طریق تمرین‌هایی کاربردی بهبود ببخشید.

درباره کتاب صوتی دستان شفابخش:

شاید شنیده باشید که روان انسان‌ها تاثیر زیادی بر روی سلامت جسم‌شان می‌گذارد و بسیاری از بیماری‌های جسمی حاصل مشکلات روحی است. خوزه سیلوا در کتاب صوتی دستان شفابخش (You the Healer) به شما موفق‌ترین برنامه رشد و توسعه ذهن را آموزش می‌دهد تا با استفاده از تکنیک‌های خاص و ساده آن به سلامتی و حال خوب برسید.

کتاب دستان شفابخش دوره‌ای چهل روزه برایتان تدارک می‌بیند که به راحتی می‌توانید آن را در خانه خود اجرا کنید. پس از انجام دقیق تمرین‌ها وارد دوره جدیدی از زندگی خود می‌شوید که عاری از هر گونه بیماری و ناخوشی است. درواقع این روش‌ها به بیماری‌های خاصی منحصر نیستند بلکه هر کسی می‌تواند از آن‌ها برای بهبود ناراحتی‌های جسمی خود استفاده کند؛ از اعتیاد گرفته تا سردردهای میگرنی و دردهای عضلانی.

سیلوا در این کتاب دستان شفابخش داستان‌های واقعی و زیادی را برایتان تعریف خواهد کرد تا با آدم‌هایی آشنا شوید که از طریق نیروی ذهن خود و به کارگیری همین روش‌های درمانی، بیماری‌های خود را از بین برده‌اند؛ افرادی که سال‌های زیادی مریض احوال بوده‌اند و هیچ پزشکی نتوانسته بود راه بهبودی پیش پای‌شان بگذارد.

کتاب صوتی دستان شفابخش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به کتاب‌های حوزه روانشناسی و سلامت علاقه داشته باشید و بخواهید با توسعه و پرورش ذهن‌تان به حس و حال بهتری برسید، این کتاب برای شما مناسب است.

خوزه سیلوا را بیشتر بشناسیم:

افراد کمی وجود دارند که بدون تحصیلات آکادمیک، شروع به نوشتن کتاب‌های علمی در حوزه روان درمانی و سلامت می‌کنند اما خوزه سیلوا (José Silva) یک فرا‌روانشناس یا هیپنوتراپیست مکزیکی- آمریکایی‌ست که با نوشتن کتاب دستان شفابخش و رواج شیوه درمانی خودش، به شهرت فراوانی رسید.

زندگی خوزه سیلوا چیزی فراتر از داستان‌های زندگی افراد موفق است. او در چهار سالگی یتیم شد و هیچ گاه در زندگی خود به عنوان یک دانش آموز به مدرسه نرفت اما پس از ازدواجش همراه با فرزندان خود خواندن کتاب‌های مختلف را آغاز کرد و تمرین‌هایی در این زمینه انجام داد تا سرانجام موفق شد اسرار و توانایی‌های ذهن را کشف کند و به زندگی بسیاری از انسان‌ها را تغییر دهد.

سیلوا در ابتدا متدهای درمانی خود را از سال 1944 و با فرزندانش انجام می‌داد اما در دهه‌های 1950 و 1960 میلادی همسایگانش نیز یاد گرفتند چگونه از قدرت دست نخورده ذهن‌شان برای به دست آوردن هر آنچه که می‌خواهند، استفاده کنند. سرانجام این نویسنده آمریکایی تا زمان مرگش در سال 1999 دوازده کتاب مختلف در زمینه توسعه ذهن نوشت.

در بخشی از کتاب صوتی دستان شفابخش می‌شنویم:

آقای ام‌. بی 34 ساله در ماه آوریل 1975 در یکی از بیمارستان‌های فیلادلفیا تن به عمل جراحی داد؛ زیرا در دو ماه گذشته رشد توده‌ای در ناحیه گردنی نخاع شوکی، بازوها و پاهای او را از کار انداخته بود. پس از عمل پزشکان خبر بدی به او دادند؛ به دلیل گسترش توده در ناحیه نخاع شوکی، خارج کردن آن از بدن ام. بی ممکن نبود و او یکی دو سال بیشتر نمی‌توانست زنده بماند.

یک سال پس از عمل جراحی، ام. بی دوباره آزمایش شد ولی این بار پزشکان هیچ توده‌ای نخاع شوکی او نیافتند. همان پزشکی که پیش‌تر به او گفته بود مدت زیادی زنده نخواهد ماند، اعتراف کرد که اشتباه کرده است. اما آن پزشک اشتباه نکرده بود بلکه ام. بی در این مدت دوره متد سیلوا را گذرانده بود. ده ماه از عمل جراحی ام. بی گذشته بود که با متد سیلوا آشنا شد و دو ماه پیش از واپسین آزمایش پزشکی، شروع به تمرین کرد.

روال تمرینی که انجام داد، چنین بود: روزی سه بار صبح، ظهر و شب و هربار پانزده دقیقه به آرام سازی پرداخت و پس از آن تن‌آرامی پیش‌رونده را انجام داد. تن آرامی پیش‌رونده با شل و رها کردن ماهیچه‌های سر آغاز می‌شود و تا انگشتان پاها پیش می‌ورد.

 ۷ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۴۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
پیش‌گفتار
۲۲ دقیقه
بخش اول: نقش ذهن و روان در بیماری و تندرستی - قسمت اول
۲۳ دقیقه
بخش اول: نقش ذهن و روان در بیماری و تندرستی - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش دوم: متد سیلوا چیست و چه کاربردی دارد؟
۳۰ دقیقه
بخش سوم: شفا دادن خود به کمک متد سیلوا - قسمت اول
۲۷ دقیقه
بخش سوم: شفا دادن خود به کمک متد سیلوا - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم: شفا دادن دیگران - قسمت اول
۲۴ دقیقه
بخش چهارم: شفا دادن دیگران - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
بخش پنجم: خانه تکانی ذهن و آفرینش فضایی مناسب برای شفا بخشی - قسمت اول
۲۰ دقیقه
بخش پنجم: خانه تکانی ذهن و آفرینش فضایی مناسب برای شفا بخشی - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
بخش ششم: کمک‌های اولیه متد سیلوا - قسمت اول
۲۴ دقیقه
بخش ششم: کمک‌های اولیه متد سیلوا - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم: کمک گرفتن از متد سیلوا برای شفا دادن بیماری‌ها - قسمت اول
۱۹ دقیقه
بخش هفتم: کمک گرفتن از متد سیلوا برای شفا دادن بیماری‌ها - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش هشتم: رویارویی ذهنی با بیماری‌های خاص - قسمت اول
۲۱ دقیقه
بخش هشتم: رویارویی ذهنی با بیماری‌های خاص - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
بخش نهم: شفابخشی دیگران از راه دور - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بخش نهم: شفابخشی دیگران از راه دور - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش دهم: درمان دیگر ناراحتی‌ها به کمک متد سیلوا - قسمت اول
۲۱ دقیقه
بخش دهم: درمان دیگر ناراحتی‌ها به کمک متد سیلوا - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
بخش پایانی: کاربرد‌های برتر متد سیلوا

راهنمای دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش

برای دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دستان شفابخش

نظرات کتاب صوتی دستان شفابخش

Behnam D
۱۴۰۰/۱/۳
با تشکر از شما دوستان عزیز بنظرم این کتاب بسیار عالی ترجمه و ارائه شده و از طرفی صدای آقای موسویان و زیر صدای موسیقیایی کار جذابیت بیشتری به اثر داده است با توجه به این که من مدت ۱۸ سال است که از شیوه‌های انرژی درمانی برای کمک به دیگران در داخل و خارج از کشور استفاده میکنم این کتاب ریزه کاریهای جالبی برای انجام کار موثر تر در اختیار من قرار داد بخصوص در هر دو زمینه‌ی درمان و آموزش به دیگران
Monireh Etemadi
۱۳۹۹/۱۲/۱۳
کتاب خوبیست و تاثیر برنامه نویسی ذهن و فکر و باورها رو در زندگی بیان میکنه, برای کسانی که میخوان ذهنشون رو از نو برنامه نویسی کنن, پیشنهاد میکنم. تکنیکهای خوب و عملی داره. صدای خواننده کتاب هم عالیه و طریقه خواندنشون تشویقت میکنه بقیه کتاب رو ادامه بدی. این خیلی مهمه.
Arezoo Nsr
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
خیلی خیلی عالیه من چندماه بیشترنیست دارم تمرین میکنم اما ب دوتا ازبزرگترین خواسته هام رسیدم خواهش میکنم واسه رسیدن ب هدفهاتون وشفای بیماری تکرارِ تمرین تکرار تکرار تکرار😍🙏🏿
مشاهد همه نظرات (۱۷)