معرفی و دانلود کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

عکس جلد کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند
قیمت:
۳۷,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

زندگی خود را به کمک دو واژه قدرتمند متحول کنید! جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند، از دو کلمه ساده‌ای سخن می‌گوید که می‌تواند منجر به خودشناسی و خودسازی و درنهایت موفقیت‌تان شود.

درباره کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند:

جول اوستین در این کتاب که می‌توان آن را به نوعی ادامه دیگر اثر پرفروشش «قدرت من هستم» به شمار آورد، می‌گوید هر واژ‌ه‌ای که به دنبال عبارت «من هستم» گفته شود، همیشه به دنبال گوینده‌اش خواهد بود. اکنون در کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند (Two Words That Will Change Your Life Today)، نویسنده تأکید می‌کند اگر دست از انتقاد خودتان بردارید، در عوض قدرت درونی، استعدادهای طبیعی و توانایی‌های بالقوه‌تان را کشف خواهید کرد و زندگی بانشاط و قدرتمندی را تجربه می‌کنید که خداوند برایتان در نظر گرفته است.

کلماتی که از دهان شما بیرون می‌آیند، به پیشگویی‌هایی تبدیل می‌شوند که به واقعیت می‌انجامند. اگر به افکار خود اجازه شکست‌تان را بدهید و بعد به ایده‌های منفی از راه سخنان‌تان جان ببخشید، اعمال‌تان نیز در همان راستا فعالیت را آغاز می‌کنند. کلمات قدرت باورنکردنی‌ای دارند؛ هر زمان که چیز خوب یا بدی به زبان می‌آورید، زندگی‌تان را در اختیار آنچه می‌گویید، قرار می‌دهید. متأسفانه، بسیاری از مردم درباره خودشان، در مورد خانواده‌شان و آینده‌شان چیزهای منفی می‌گویند.

اصل کلیدی این است: باید واژگان خود را در مسیری قرار دهید که دوست دارید زندگی‌تان در آن جریان داشته باشد. شما نباید با سخن گفتن از شکست، به انتظار پیروزی و موفقیت بنشینید. نمی‌توانید از کمبود حرف بزنید و منتظر نعمت‌های فراوان باشید. آنچه را که بیان می‌کنید، تولید خواهید کرد. اگر مایلید بدانید پنج سال بعد چطور خواهید بود، تنها کافی است به آنچه درباره خودتان می‌گویید، گوش دهید. با واژگانی که بر زبان می‌آورید، هم می‌توانید آینده‌تان را مقدس و هم می‌توانید آن را نفرین کنید.

جول اوستین کتاب پیش رو را به این دلیل نوشته که به شما بگوید در دهان‌تان معجزه وجود دارد! اگر می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهید، با تغییر دادن کلمات شروع کنید. اگر یاد بگیرید چطور با کلمات درست صحبت کنید و نگرش مناسب را حفظ سازید، این امکان را برای خود به وجود می‌آورید که چیزهای عالی را در زندگی‌تان به وجود آورید.

کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند به چه کسانی پشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در زندگی و درون خود تغییرات مثبت ایجاد کنید و از قدرت کلمات آگاه شوید، این کتاب صوتی برای شماست.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

در بخشی از کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند می‌شنویم:

به جای اینکه از وجود خودمان سرافکنده باشیم و خودمان را در مقابل دیگران بی‌اعتبار کنیم و همواره بر اشتباهاتمان متمرکز باشیم، چه اتفاق جالبی می‌افتد اگر در طول روز نه در مقابل دیگران بلکه در نهان، مانند حضرت داوود لحن جسور و پرحرارتی در توصیف خود داشته باشیم و بگوییم «من فوق‌العاده هستم. من شگفت‌انگیز هستم. من ارزشمند هستم.» وقتی این طور صحبت می‌کنید، خصلت شگفت‌انگیز بودن به دنبالتان می‌آید.

عالی بودن و پرابهت بودن در مسیرتان به سوی‌تان به حرکت درمی‌آید. شما دیگر آن‌قدر ضعیف نخواهید بود چون از نظر ذهنی عبارت «من فقط یک آدم معمولی هستم» را شکست داده‌اید. شما مانند یک پادشاه یا یک ملکه رفتار می‌کنید. البته نه با غرور و نخوت. نه اینکه بخواهید بهتر از دیگران باشید اما با اعتماد به نفس کافی با دانش به اینکه توسط خالق جهان دست‌چین شده‌اید و چیزهایی بهتر برای ارائه دادن به دنیا دارید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی کتاب
23 دقیقه
مقدمه
19 دقیقه
شما همان کسی هستید که خداوند می‌خواهد باشید
21 دقیقه
شروع به متبرک کردن زندگی خود کنید
22 دقیقه
به دهان‌تان یک محافظ بزنید
18 دقیقه
من خواهم گفت
21 دقیقه
آن را تغییر دهید
36 دقیقه
شجاعانه کلام خود را بلند اعلام کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند
نویسنده
مترجمهانیه منشی زاده
راویمهبد قناعت پیشه، شهاب ایلکا
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

فاطمه لبافی
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
در ۱ هفته کتاب رو دوبار گوش دادم و جملات تاکیدی رو نوشتم و هر روز با خودم تکرار می‌کنم.
واقعا کلام من عصای معجزه گر من هست.
مدام تکرار میکنم و خواسته هام رو به خودم و کائنات یاداوری میکنم و با کلمات جان میدم به خواسته هام.
حتی اگر در غمگین‌ترین حالت ممکن باشید به نظرم این کتاب رو گوش بدید. که
اگر باور ندارید مهم نیست دقیقا حرف‌هایی گفته میشه رو تکرار کنید. بدون شک بعد از تکرار معجزه کلمات رو میبینید و متوجه میشیم چقدر در گذشته تا کنون ناخواسته هامون رو تکرار کردیم و به زبان اوردیم و وارد زندگیمون کردیم
الناز فرجی
۱۴۰۱/۱/۱۴
من جول اوستین رو کلا دوست دارم و گاها کتاباشو چندین بار گوش میدم البته به لطف اقای قناعت پیشه واقعا لذت بخش تر میشه گوش دادن با کتابای اوستین. این کتاب کاملا خلاصه شده کتاب من هستم هست. اون تعداد فصلاش خیلی بیشتره اما این کتاب اجمالی هست و در هر حال محتواش خوبه و لازمه همیشه مرور بشه تا یادمون نره. من دوست داشتم و از کتابراه ممنونم
مریم صدر
۱۴۰۰/۲/۹
تمام کتاب‌های جول اوستین بوی خدا میده مرسی از کتابراه البته بگم بهترین ترجمه و گویندگی برای شادن پژواک و آقای مهبد قناعت پیشه هست همین و بس...
Melika , S
۱۴۰۲/۷/۱۱
کتابهای جول اوستین بینظیرن. همیشه حال آدم عالی می‌کنه. پر از جملات مثبت. جملاتش اگر تکرار بشه اما بازم جدید. صدا هم دلنشین. و صدایی که مناسبترین برای این کتابهای و متون جول اوستین.
سپاس و تشکر فراوان از کتابراه. مثل همیشه عالی و بینهایت لذت بردم
Hoori
۱۴۰۲/۵/۱۳
کتابهایی ازاین دست، هم انگیزه میدن، هم انرژی
هم دائم شنیدنشون مثل عبارات تاکیدی عمل میکنن که هرچی بیشتر شنیده بشه موثرتره و باعث میشه تاکیدات مثبت، تو ذهن تکرار بشه و به مرور صدای نجوای ذهن، کمتر شنیده بشه.
مریم رجبی
۱۴۰۱/۷/۲۴
قدرت کلمات از نظر جول اوستین و خیلی از صاحب‌نظران غیر قابل انکار است. جول هشدار می‌دهد قبل از به زبان آوردن کلمات دقت کنید چون کلمات جان دارند و وقتی به زبان آورده می‌شوند فراخوان میدیم براشون. کتاب خوبی است
محمد اعتصامی اشتیانی
۱۴۰۳/۲/۱۵
با سلام واقعا عالی بود بااینکه خیلی شبیه کتاب قدرت من هستم بود ولی باز هم لذت بردم تو رو خدا از شادن پژواک بیشتر کتاب بزارین الان در فروشگاه شما بیشتر کتابهای شادن پژواک خلاصه هستش واین خوب نیست
Hamed z
۱۴۰۰/۷/۵
بسیار عالی بود. بدون اغراق باعث افزایش آگاهی میشه و تاثیر خیلی خوبی تو روحیه داره. خوبه که چندوقت یکبار مجدد گوش کنید
مریم قاسمی
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
من هیچ وقت از یه چیزی الکی تعریف نمیکنم ولی به جرأت میگم این کتاب جزء یکی از بهترین آثار جول اوستین هست
homa poursaeadi
۱۴۰۰/۳/۲
عااالی بود من تا به حال چند کتاب جول اوستین رو خوندم همه کتابهاش یکی از یکی بهتره
Hossein Ali
۱۴۰۰/۷/۹
فوق العاده است حتما گوش کنید با کتاب‌های جول واقعا زندگی راحتتر پیش می‌رود درواقع پذیرش سختی‌های زندگی راحت‌تر می‌شود.
Fateme Firozjaii
۱۴۰۰/۳/۳۱
بسیااار عالی
تمام کتابهای جول اوستین وهمسرشون ویکتوریاهمشون بوی خدا میده انسان خودشو پیدامیکنه
حسام خدابخشی
۱۴۰۰/۲/۱۳
بسیار عالی البته فقط و فقط با صدا و انرژی بسیار مثبت و تأثیرگذار آقای مهبد قناعت پیشه.
Zahra
۱۴۰۱/۱۰/۳
مثل بقیه کتابهای آقای جول بی نظیر وعالی وهمچنین صدای بسیار زیبای گوینده ممنون از همگی 🌹🌹🌹
مونا معماری
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
این کناب فوق العاده است وباعث تغییر در شخص ودرکل عالی عالی عالی پر از عطر قدرت خداوند
مشاهده همه نظرات 42

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

برای دریافت کتاب صوتی دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.