دانلود کتاب صوتی دیوانه بازی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیوانه بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دیوانه بازی

کتاب صوتی دیوانه بازی اثری دیگر از نویسندۀ برجسته‌ی فرانسوی، کریستین بوبن است. دیوانه بازی داستان دختری را روایت می‌کند که همراه با پدر و مادرش در سیرک زندگی می‌کنند و تمام خوب و بد زندگی‌اش همراه با سیرک رقم می‌خورد.

در کتاب صوتی دیوانه بازی (The crazy pace) می‌توان شیفته‌ی سبک زندگی دختری شد که تمام زندگی خود را دیوانه‌وار سپری کرده است. دختری که در یک سیرک به دنیا می‌آید، اولین عشقش یک گرگ است و زندگی‌اش مملو از رهایی و موسیقی است. این کتاب پر است از جملاتی که در حین شنیدن دوست دارید چندباره مرورشان کنید.

کریستین بوبن (Christian Bobin) همان‌گونه که خود نیز زندگانی متفاوتی داشته است، در داستان‌هایش، شخصیت‌هایی متفاوت خلق می‌کند و زندگی و حوادث و اتفاقات معمول آن را از نظرگاه این شخصیت‌ها با دیدی فلسفی و بیانی شاعرانه روایت می‌کند. داستان، از دختربچه‌ای آغاز می‌شود که دائم در گریز است برای یافتن خود، و تا به انتها در ذهن، زبان و نگاه او به دنیا، آدم‌ها و محیط پیرامون جریان می‌یابد. زبان زنانه‌ی این اثر یکی از نکات در‌ خور تامل آن است.

جملات برگزیده کتاب دیوانه بازی:

- احساسی که پیش از وقوع حادثه داریم وحشتناک‌تر از خود حادثه است.
- دلم می‌خواست زندگی‌ام مثل نغمه باشد، نه مثل یک کاغذ یا مرمرِ روی قبر.
- مرده‌ها را می‌دانیم که به کجا می‌روند اما زنده ها؟! دوری آن‌ها از دوری مرده‌ها اسرارآمیزتر است.
- نمی‌توانیم با کسی بمانیم به این بهانه که او بدون ما از دست می‌رود مگر اینکه او بچه‌ای باشد و ما مادرش باشیم.
- پدرم همانند یک گرگ است: آتشی را که در رگ هایش روانست به چشم‌هایش سرایت می‌کند اما به لب‌هایش نمی‌رسد.
- شیرینی‌پزی و عشق بهم شباهت دارند. مسئله مهم تازگی آن‌هاست و موادی که در آن‌ها می‌ریزی، حتی تلخ‌ترین‌ها را نیز خوشمزه می‌کند.

 ۴ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۲۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۷ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۲۱ دقیقه
بخش نهم
۲۹ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۷ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دیوانه بازی

برای دانلود کتاب صوتی دیوانه بازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دیوانه بازی

نظرات کتاب صوتی دیوانه بازی

کاربر TB
۱۳۹۷/۴/۲۹
کتاب شیرین و جذابی برای همه کتابخوانها و علی الخصوص خانوم‌های محترم. داستانی پر از انرژی و هیجانهای زنی که میخواهد خود واقعی‌اش را زندگی کند، نه اینکه مانند هزاران و شاید میلیونها آدم دیگر که در پشت نقابهای اجتماعی شان، از تکرار روزمرگی‌های زندگی رنج می‌کشند ولی شجاعت و جسارت آنرا ندارند که خودشان باشند و نظر واقعیشان را بگویند. کریستین بوبن، جزو نویسندگان توانایی است که پیچ و خم‌های روح یک زن را به خوبی می‌شناسد و همچنین تهیه کننده این اثر صوتی هم به خوبی می‌دانسته که روایت داستان با صدای یک بانو، چه تاثیر دل انگیزی دارد. و آنهم گوینده‌ای که قدرت بیانی عالی دارد و به زیبایی با فراز و فرود‌های به موقع صدایش، داستان را جذاب تر و هیجانی تر می‌کند. کتاب را بخوانید و اجازه دهید تا دختر بچه شیطان و خلاق درونتان به روح شما تازگی و طراوت بخشد.
مهدیه حسینی
۱۳۹۹/۱/۲۲
این کتاب بیشتر از هر چیز حس و حال یک دختر بازیگوش است که از ابتدای تولد تا جوانی با او همزاد پنداری میکنیم و شاید نگاهی از زوایای متفاوت تری به ما نشان میدهد و جسارت‌های عجیب و هوس برانگیز! ابتدا احساس میکردم خواننده سرعت بالایی خوانش متن دارد اما بعد از فصل دوم به صدایش عادت کردم و احساس کردم چقدر باورپذیر است که دختر قصه خود او باشد! و فراز و فرودهای راوی چقدر آدم را می‌کشاند به اعماق قصه!
سولماز بویری
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کتاب سرگرم کننده‌ای بود از دیدگاه دختری که توی یه سیرک بزرگ شده دنیا مثل یه سیرک هیجان انگیز و حالبه و واسه همین هیچ چیزو جدی نمیگیره و لذت هم میبره
مشاهد همه نظرات (۱۰)