دانلود کتاب صوتی روانشناسی زنان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روانشناسی زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روانشناسی زنان

کتاب صوتی روانشناسی زنان نوشته‌ی کارن هورنای، دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی است که موجب توسعه‌ی خودشناسی در زنان، بهبود روابط با جنس مخالف و پیشرفت زندگی زناشویی می‌شود. مطالعه‌ی این کتاب برای تمامی زنان و مردان سودمند خواهد بود.

درباره‌ی کتاب صوتی روانشناسی زنان:

کارن هورنای در کتاب صوتی روانشناسی زنان (Feminine psychology‬)، رفتارهای زنان را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد و از سوی دیگر به مردان در جهت شناخت زنان کمک می‌کند. این اثر، حاصل مجموعه‌ای از مقالات نویسنده درباره‌ی زنان است و یکی از کتاب‌های عمیق علمی و روانشناسی به شمار می‌رود که ثمره‌ی بررسی روحیات و رفتار صدها زنی است که برای دریافت مشاوره و مداوا به مطب نویسنده مراجعه نموده‌اند.

موضوعات بسیاری در این کتاب صوتی وجود دارد و به شیوه‌ای عالمانه و منصفانه مورد نقد و بررسی قرار گرفته است که در میان آن‌ها می‌توان به مسئله‌ی تک‌همسری، زنانگی سرکوب شده، بی‌اعتمادی و گمانه‌زنی‌های میان زن و شوهر، تنش پیش از قاعدگی، تضادهای مادری، تغییرات شخصیت در دختران نوبالغ، نیاز روان رنجورانه به عشق، مشکلات و موانع بر سر راه ازدواج و... اشاره نمود. هم‌چنین کتاب روانشناسی زنان به این سوال که تفاوت رفتار زن و مرد و نگرش جامعه بشری نسبت به زن از کجا سرچشمه می‌گیرد نیز جواب می‌دهد.

کارن هورنای (Karen Horney) در این کتاب مخالفت خود را درباره‌ی این عقیده و باور متداول در بین مردم جهان که مردها در مقایسه با زن‌ها به چندهمسری گرایش بیشتری دارند؛ اعلام کرده است. اگر تاکنون به زن بودن خود می‌بالیدید، با شنیدن این کتاب صوتی احساس رضایت‌تان چندین برابر می‌شود، اما اگر این‌طور نیست، پس از آشنایی با کتاب صوتی روانشناسی زنان نسبت به توانایی‌ها و مزایای زن بودن خود آگاهی بیشتری پیدا می‌کنید و احساس بهتر و لذت‌بخش‌تری نسبت به زن بودن‌ خود خواهید داشت.

شنیدن کتاب صوتی روانشناسی زنان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب را به منظور شناخت جنس مخالف و گرفتن بهترین تصمیم در زمان برخورد با جنس مخالف به نگارش درآورده است؛ بنابراین شنیدن این کتاب صوتی به تمام زنان و مردانی که در پی بهبود روابط خود هستند، پیشنهاد می‌شود.

کارن هورنای را بیشتر بشناسیم:

کارن هورنای نویسنده و روانکاوی برجسته و مطرح است که در سال 1885 در آلمان متولد شد. او در رشته‌های پزشکی و روان‌پزشکی به تدریس پرداخته و پس از به اتمام رساندن تحصیلات خود به ایالات‌متحده مهاجرت کرده و در آنجا در رشته روانکاوی تدریس نموده است.

هورنای‌ در گروه موسسان مجمع‌ پیشرفت‌ پسیکانالیز و انستیتوی‌ آمریکایی‌ پسیکانالیز نیز قرار دارد. او با همکاری تعدادی از دوستان و دانشجویان خود مرکزی تحت عنوان موسسه روانکاوی هورنای بنیان نهاد که هم‌اکنون توسط شاگردانش اداره می‌شود. او از طرفداران مکتب فروید است اما با بسیاری از نظریه‌های فروید هم‌چون نظریه غریزه جنسی نیز مخالف است. در حقیقت او عقیده دارد که دلیل اصلی بیماری‌های روانی برخلاف نظر فروید نتیجه‌ی روابط خشن افراد با کودک است.

کارن هورنای ازجمله نویسندگانی است که در جهت دفاع از حقوق زنان قدم‌های تاثیرگذار و مهمی برداشته است. از دیگر آثار او می‌توان به شخصیت عصبی زمانه ما، عصبیت و رشد آدمی، تضادهای درونی ما، خودکاوی و ... اشاره کرد. سرانجام کارن هورنای در سال 1952 و در سن 67 سالگی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی روانشناسی زنان می‌شنویم:

ما به تلاش‌های زنان برای کسب استقلال و گسترش حوزه‌ی علایق و فعالیت‌هایشان از سر بدبینی نگاه می‌کنیم و بر اساس همین نگرش، اصرار می‌ورزیم که این‌گونه تلاش‌ها صرفاً در شرایط مبرم اقتصادی مجاز است و اساساً با شخصیت ذاتی و گرایش‌های طبیعی زنان منافات دارد. به همین نحو، چنین تصور می‌شود که این‌گونه تلاش‌ها سودی برای زنان در بر ندارند و زن باید وجود خود را کاملاً وقف مرد یا وظایف خاص مادری کند.

در اکثر زنان میان احساسات جنسی و زندگی عاطفی رابطه‌ی تنگ‌تری وجود دارد و این امر به طور حتم دلایل زیست‌شناختی روشنی دارد. به‌این‌ترتیب، رویکرد خصمانه فورا در ناتوانی و بی‌رغبتی در برقراری رابطه‌ی جنسی نمود می‌یابد. این رویکرد دفاعی نسبت به مردان ضرورتاً ریشه‌های بسیار عمیق ندارند. در بعضی موارد مردانی که بتوانند در این زنان احساسات لطیفی برانگیزانند، می‌توانند به طور کامل بر سردمزاجی آنان نیز غلبه کنند.

 ۱۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۴۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۵۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۶ دقیقه
فصل پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم
۲۳ دقیقه
فصل هفتم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل دهم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم
۲۳ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش سوم
۲۵ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش چهارم
۱۷ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش سوم
۱۶ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش اول
۲۶ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی روانشناسی زنان

برای دانلود کتاب صوتی روانشناسی زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روانشناسی زنان

نظرات کتاب صوتی روانشناسی زنان

Zahra Amini
۱۳۹۹/۵/۲۰
اصلا جالب نبود، خیلی خسته کنند و کش دار بود توضیحات اضافه زیادی داشت برای من که اصلا مفید نبود، چیزی که در توضیح کتاب نوشته بودید رو در بر نگرفته بود.
mina ashjai
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اطلاعات جالبی از وجود و شخصیت انسان به ما میدهد. ناگفته نماند کمی از خود مایوس شدم 🙃 ولی دانستن بهتر از نا اگاهیست. ممنونم
Zahra Rabani
۱۳۹۹/۶/۴
خوب بود، البته میشد بهترم باشه
مشاهد همه نظرات (۵)
شخصیت شناسی، زنان، شناخت زنان، شناخت زن، عشق، شخصیت شناسی زنان، کتاب شناخت زنان، شناخت روحیات زنان، کارن هورنای کتابهای، کتاب روانشناسی زنان کارن هورنای، کتاب روانشناسی زنان از کارن هورنای، کتاب روانشناسی زنان نوشته کارن هورنای، کتاب روانشناسی زنان اثر کارن هورنای، بهترین کتاب روانشناسی زنان، قیمت کتاب روانشناسی زنان، بهترین ترجمه کتاب روانشناسی زنان، خرید کتاب روانشناسی زنان، معرفی کتاب روانشناسی زنان، فایل صوتی کتاب روانشناسی زنان، خرید اینترنتی کتاب روانشناسی زنان، موفقیت در زندگی زناشویی، سردمزاجی زنان، مسائل جنسی، روابط زن و مرد، روابط زناشویی، آموزش روابط زناشویی، راهنمای زندگی زناشویی، مشکلات زنان، روانشناسی زنان، داشتن زندگی زناشویی موفق، رفع مشکلات زناشویی، راز شناخت زنان، شناخت احساسات زنان، روانشناسی رفتار زنان، عشق ورزی به زن، راه های ابراز عشق به زنان، نشاط جنسی زنان، عشق جنسی، Karen Horney، Feminine psychology