دانلود کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس (میکروکتاب)، نوشته‌ی دبی فورد، بهترین و مفیدترین ‌شیوه‌ها را برای ارتقای اعتماد به نفس و همچنین تقویت آن به شما ارائه می‌کند.

در طول روز انتخاب‌های بسیاری پیش رویتان قرار می‌گیرد، انتخاب‌هایى که ممکن است به شما اعتماد به ‌نفس و قدرت بدهند و یا چیزهایی که بسیار دوستشان دارید را از شما بگیرند. شجاعت بروز داده نشده، ترس‌، اعتماد به‌ نفس سرکوب ‌شده و... از جمله موانعی هستند که انتخاب‌هاى بزرگ در زندگی شخصی‌تان را از شما می‌گیرند.

آیا می‌دانید برای زندگى کردن با تمام قوا و احساس خوب درباره‌ی خود داشتن که نتیجه‌ی برخوردار بودن از اعتماد به ‌نفس است، باید چه کارهایی انجام دهید؟ باید اعتماد به‌ نفس خود را بازسازی کنید و یا از نو بسازید و این کار را با بهبود بخشیدن عزت نفس‌تان آغاز کنید. باید یاد بگیرید هر چه که هستید؛ اعم از گذشته‌تان، خطاهایتان، ضعف‌هاى‌تان و... را قبول کنید و دوست بدارید.

دبى فورد (Debbie Ford) در میکروکتاب صوتی شجاعت (Courage: overcoming fear and igniting self-confidence) به شما می‌گوید که چرا زنان، از فطرت تهاجمى خود دور شده‌اند. سال‌هاست که قسمت بنیادینى از وجودشان را مخفی کرده‌اند. آن‌ها به‌ جاى قدرت، ضعف را برگزیده‌اند. دلیل این‌ها چه چیزی می‌تواند باشد؟ دبی فورد در این میکروکتاب صوتی عقیده دارد که زنان به این باور رسیده‌اند که طبیعت تهاجمى‌شان غلط، غیر قابل‌قبول و ناخواسته است.

جنگجوى درونى بسیاری از زنان، در برابر تأیید و تحسین دیگران و یا تصورى از امنیت، نابود شده و آن گروه از زنانى که گمان مى‌کنند به جنگجوى درونی خود دسترسى دارند، کاملا در اشتباه‌ هستند، زیرا بیشتر مواقع این احساس از ترس سرچشمه می‌گیرد تا عشق و از حس سلطه‌جویى و نفوذ کردن برخواسته است تا همدردى و تفاهم.

پیدا کردن جنگجوى درونی، موجودیت فعلی شما را دگرگون می‌کند و به شما قدرت و توانى ویژه‌ای می‌دهد تا در هر روز از هفته در هر مبارزه‌اى شرکت کنید. حتى مى‌توانید در هر روز از زندگى، به جاى اینکه بخواهید احساس عدم ‌امنیت خود را به‌ طرز هوشمندانه‌ای پشت کت و شلوار یا پلیورهاى رسمى مخفی کنید، خود را با لباس زیبای اعتماد به ‌نفس و تاج درخشان شجاعت که به معناى حقیقی سزاوارش هستید، آراسته کنید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی شجاعت می‌شنویم:

شاید بخواهید بدانید که آزادی عاطفی چیست؟ آزادی عاطفی به ما کمک می‌کند مسئولیت تمام اتفاقات گذشته خود را برعهده بگیریم و خودمان را رها کنیم. وقتی بتوانیم به این درجه از پیشرفت برسیم نگاهمان روشن‌تر می‌شود و دیگر ترسی از مسیری که قرار است آن را طی کنیم نخواهیم داشت. تغییر مسیر از باخت به پیروزی و از ترس به شجاعت، همان چیزی است که یک مبارز راه رهایی، آن را طی می‌کند. در واقع هدیه مسئولیت‌پذیری، آزادی عاطفی است. اما متاسفانه بسیاری از افراد به قدری به گذشته خود چسبیده‌اند که حاضر نیستند مسیر تازه‌ای را امتحان کنند. بیشتر انسان‌ها از لحاظ عاطفی ضربه خورده‌اند. اما چرا سعی نمی‌کنیم زخم‌ها و آسیب‌های گذشته را بپذیریم و در راه تجربه‌های بهتر قدم برداریم!

به خاطر گذشته و زخم‌هایی که در روح خود داریم معمولاً نسبت به دیگران حالت تدافعی می‌گیریم. به جای اینکه سعی در پذیرش و برطرف کردن ناراحتی‌های گذشته کنیم، دائما دیگران را نشانه می‌گیریم و سعی می‌کنیم رفتار خود را توجیه کنیم. باید بدانید که هر چقدر مشکلات خود را گردن دیگران بیندازید، احساس خوبی که پیدا می‌کنید، موقتی است. کافیست کمی تنها شوید یا به یک مشکل کوچک برخورد کنید، بلافاصله تمام احساساتی که سالیان سال در خود خفه کردید به یکباره برای عذاب شما ظاهر می‌شوند.

من در کسب و کارم بارها شکست خوردم و همیشه تلاش می‌کردم علت شکست خود را به گردن دیگران بیندازم. در استخدام افراد بی‌دقتی کرده بودم و همین زمینه شکست من را فراهم کرده بود. وقتی توانستم خودم را قوی کنم و با مسائل روبه‌رو شوم، کارمندانم هم قوی‌تر شدند و تصمیم گرفتند متعهدانه به کار خود ادامه دهند.

 ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۷۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۸ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
فصل اول: یک الگوی جدید
۱۸ دقیقه
فصل دوم: حرکت از سر به سوی دل: رمز یک مبارز شجاع
۱۴ دقیقه
فصل سوم: رمز آزادی عاطفی
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: رمز دل پُر مهر
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: رمز زیبایی
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب صوتی شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس
علی آزادی خواه
۱۳۹۹/۵/۲۱
مفید و کاربردی و عالی
Beh Beh
۱۳۹۹/۴/۲۹
ارزش گوش دادن را داشت
Shahrzad Vaziri
۱۳۹۹/۳/۲۸
بسیار مفید بود و کاربردی. خیلی بکارم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)