دانلود کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه

کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه نوشته آذردخت مفیدی، به بررسی عشق، رابطه‌های عاشقانه و جنسی و موضوعات پیرامون آن از دیدگاه‌های گوناگون روانشناسی و روانکاوی می‌پردازد و ابعاد مختلف آن‌ها را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین عناصر مشخص کننده‌ی سلامت روحی و روانی هر شخصی وجود عشق در زندگی اوست، هر فردی باید در پی وجود درونی خود باشد و با آن روبه‌رو شود، وضعیت درونی خود را مورد بررسی قرار دهد و مشکلاتش را رفع کند.

کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه نتیجه‌ی تلاش و تجربه‌های 13 ساله‌ی دکتر آذردخت مفیدی در شغل روان‌درمانی است که به بررسی موضوعات گوناگونی مانند عشق، رابطه‌های جنسی، ناکامی در عشق و هرزه‌گری جنسی در مرد و زن و... می‌پردازد.

انسان‌هایی به یک شخصیت موفق تبدیل شده‌اند که در سه حوزه‌ی کار، روابط اجتماعی و روابط عاطفی به موفقیت دست یافته‌اند. این سه موضوع از ویژگی‌های اصلی یک انسان موفق است که شاید عشق و وجود روابط عاطفی مهم‌ترین آن باشد. هر چه انسان‌ها در این زمینه‌ها رابطه‌ی گرم و صمیمی‌تری داشته باشند و از آگاهی بیشتری برخوردار باشند، روابط عاطفی در جامعه بیشتر رشد می‌کند.

دکتر ‌آذردخت ‌مفیدی نویسنده‌ای درخشان و پزشکی برجسته است که در سال 1340 در تهران متولد شد. او مدرک دکترای عمومی خود را در سال 1370 کسب کرد و تخصص روانپزشکی‌اش را سه سال بعد یعنی سال 1373 از دانشگاه تهران دریافت کرد. او یکی از دانشجویان برتر در رشته‌ی پزشکی بوده است و به همین دلیل تخصص روانپزشکی یکی از سخت‌ترین علوم‌ها را برای ادامه تحصیل برگزید. او با بیماران و مراجعه کنندگان زیادی برخورد کرده و تجارب زیادی در زمینه‌ی روان‌شناسی و روان‌پزشکی کسب کرده و آن‌ها را درمان کرده است. سرانجام او در سن 53 سالگی و در سال 1393 درگذشت.

از دیگر آثار ارزنده‌ی او در زمینه‌های روان‌درمانی و روان‌پزشکی عبارت‌اند از: «حکمت بالغانه زیستن»، «یک چکه خورشید»، «بلوغ دوم بلوغ روانی»، «من در معنای روانشناختی» و «مطلق در ذهن ایرانی».

در قسمتی از کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه می‌شنویم:

عشق رمانتیک یک نیاز عاطفی روان انسان سالم است که از آرزوی وصل به والد غیر هم‌جنس در دوران اودیپال رشدی سرچشمه می‌گیرد و همانگونه که گفته شد، ارتباط در واقعیت با ابجه‌ی عشقی تجربه‌ی مرزهای روانی تعالی یافته‌ی خویش است، یک تجریه‌ی پرجذبه و تجربه‌ی اوج در یک تقابل با جهان روزمرگی که معنای تازه‌ای به زندگی می‌دهد. زمانی که فرد شریک عشقی خود را ایده‌آلیزه می‌کند، انگار خود آن ایده‌آل است و این مسئله اعتماد به نفس او را بالا می‌برد، علاوه بر این احساس دوست داشتن و دوست داشته شدن، خود به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس کمک می‌کند. همه‌ی این ره‌آوردهای نیکو که در عشق به کام یافته به وجود می‌آید، باعث رشد و شادی انسان می‌شود.

 ۳ ساعت و ۸ دقیقه، ۱۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
مقدمه
۴۵ دقیقه
عشق و رابطه‌ی جنسی در مردان
۳۴ دقیقه
ناکامی در عشق
۳۴ دقیقه
دنژوآنیزم و هرزه‌گری جنسی در مرد و زن
۳۶ دقیقه
هم‌جنس‌خواهی

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه

برای دانلود کتاب صوتی عشق و تحلیل روانکاوانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق و تحلیل روانکاوانه
فاطمه جلیلی
۱۳۹۸/۸/۳۰
من کتابشو خوندم، خییلییی کمک کنندس. خییلییی خوبه و راهگشاست.
نرگس بهزادی
۱۳۹۹/۶/۷
دلیل نظرات اندک چیه؟ واقعا کتاب خوبی نیست؟ یا خوب روی اون تبلیغ نشده؟ و یا چون تالیف یک ایرانی هست استقبال نشده؟
علی اله یاری
۱۳۹۹/۵/۱۳
فوق العاده اس یه تحلیل کامل عالی، چند بار گوش کنید تا مطالب رو با تمام وجود بفهمید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)