معرفی و دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

عکس جلد کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

چگونه می‌توان فراتر از یک زندگی معمولی گام برداشت؟ جو دیسپنزا در کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن که یکی از پرفروش‌ترین آثار وال‌استریت ژورنال است، با آموزش بُعد تازه‌ای از انرژی‌درمانی به شما یاد می‌دهد دنیایی خارق‌العاده برای خود خلق کنید.

درباره کتاب صوتی اول ماورای طبیعی شدن:

طی قرن‌های گذشته برای بسیاری از افراد پیش آمده که تجربه‌هایی عجیب و خارق عادت داشته‌اند که آن‌ها را به جایی خارج از محدودهٔ تفکر بشر هدایت کرده است. تجربه‌هایی که در آن‌ها انرژی و انواع آن نقش اصلی را بر عهده دارد و فرد می‌تواند از طریق کنترل میزان انرژی ورودی بدنش، زندگی‌اش را به سمتی دلخواه هدایت کند.

جو دیسپنزا یکی از کسانی است که دربارهٔ این موضوع پژوهش‌های زیادی انجام داد و با مطالعه درمورد علم کوانتومی به نتایج قابل‌توجهی دست یافت. او نتیجهٔ تحقیقاتش را در کتاب ماورای طبیعی شدن (Becoming supernatural) با شما در میان گذاشته و در آن نکاتی را به شما می‌آموزد که با کمک آن‌ها بتوانید با تنظیم انرژی‌های درونتان بعد دیگری از زندگی‌تان را کشف کنید.

این نویسنده در ابتدای کتاب به روایت سه داستان پرداخته تا با کمک آن‌ها بتوانید درک درستی از معنای ماورای طبیعی شدن به دست آورید. در قدم بعدی نیز معنای دقیق بودن در لحظه را توضیح می‌دهد و به شرح دقیق اصول علمی مربوط به آن می پردازد. با شنیدن این کتاب می‌توانید با دنیای کوانتومی یعنی همان بُعد پنجم آشنایی وسیع‌تری پیدا کنید.

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن همچنین به معرفی یکی از پرطرفدارترین انواع مراقبه پرداخته و روش‌های عالی برای تنفس را به شما یاد می‌دهد. دیسپنزا با بررسی موارد موفق و واقعی از ماورای طبیعی شدن، به شما می‌گوید هماهنگی قلب دقیقا به چه معناست و چگونه می‌توان مراقبه‌های پیشرفته انجام داد.

کتاب حاضر موضوعات دیگری همچون مراقبه در حین راه رفتن، درهای دنیای ماورای حواس انسان و غده پینه‌آل را شرح می‌دهد. همچنین با بهره‌مندی از عرصه‌های گوناگون علمی مثل بیولوژی مولکولی، اپی‌ژنتیک و فیزیک کوانتومی مرزهای سنتی را طی می‌کند که میان تفکر علمی و تجربه انسانی فاصله انداخته‌ است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن:

- این راهنمای عملی و منحصر به فرد از یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور، گام به گام به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از مرزهای محدود شناخته شده حرکت کرد و وارد یک زندگی جدید خارق‌العاده شد. (آنتونی رابینز)

- من مدت‌هاست که طرفدار کارهای دکتر جو دیسپنزا هستم. در ماورای طبیعی شدن، دقیقاً خواهید آموخت که چگونه می‌توانید از محدودیت‌های گذشته خود - از جمله چالش‌های سلامتی - عبور و به معنای واقعی کلمه، یک بدن، ذهن و زندگی جدید ایجاد کنید. این اطلاعات هیجان‌انگیز، تغییردهنده زندگی شما و فوق‌العاده کاربردی است. (کریستین نورتراپ)

- من کتاب‌های زیادی خوانده‌ام، اما کتاب دکتر دیسپنزا مرا وحشت‌زده کرد. این یک پیشرفت عالی و موفقیت شگفت‌انگیز در پزشکی ذهن و بدن است. (مونالیزا شولز)

- اگر می‌خواهید به معجزات اعتقاد پیدا کنید با این حال به برخی از علوم برای ایجاد شفافیت و امید در درونتان نیاز دارید، این کتاب برای شماست. دکتر جو بینش‌های فوق‌العاده و دستورالعمل‌های شفاف و قدرتمندی را گام به گام به شما ارائه می‌دهد تا نحوه یک زندگی خارق‌العاده را بیان کند. (دیوید همیلتون)

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن مناسب چه کسانی است؟

اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌مند هستید، این کتاب صوتی برای شماست.

با جو دیسپنزا بیشتر آشنا شویم:

این پزشک آمریکایی در زمینه‌ی عملکرد مغز انسان دارای تخصص است. نویسنده کتاب ذهن خود را رشد دهید، تاکنون چندین DVD و CD از سمینارهایی که برگزار کرده، ارائه داده است. او با حضور در مستند چه چیزی می‌دانیم در سال 2004 به شهرت زیادی دست یافت.

جو دیسپنزا (Joe Dispenza) در عرصه‌های بیولوژی سلولی، عصب‌شناسی، افزایش طول عمر و شکل‌گیری حافظه فعالیت می‌کند. او دکترای کایروپراکتیک دارد و به عضویت افتخاری هیئت ملی بازرسان کایروپرکتیک آمریکا درآمده است.

سال‌ها پیش بر اثر تصادف، چندین استخوان کمر او آسیب دید و شکست. پزشکان به او گفتند دیگر هرگز نمی‌تواند قدم بردارد. اما دیسپنزا که به نیروی انسانی بسیار علاقه‌مند بود، باور داشت نیرویی که جسم شما را می‌آفریند، قادر است بیماری یا زخم‌هایتان را نیز درمان کند. به همین دلیل تصمیم گرفت با وجود پیشنهاد پزشکان، زیر بار عمل جراحی کمر نرود و در عوض خود را تسلیم این قدرت بزرگ کند.

12 هفته پس از تصادف، او با بهبودی کامل به محل کارش رفت! پس از این تجربه که زندگی‌اش را تغییر داد، او سفر به سرتاسر جهان را آغاز کرد تا در مورد بهبودی خود به خود یا تغییر ناگهانی یک بیماری به سمت بهبودی، بدون علت پزشکی به تحقیق بپردازد.

در بخشی از کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن می‌شنویم:

در ماه می‌سال 2012، آنا در یکی از کارگاه‌های چهارروزۀ من در شهر نیویورک شرکت کرد. او در روز سوم و طی چهار جلسه مراقبه، خود را تسلیم کرد. او برای اولین بار از زمانی که مراقبه‌های خود را آغاز کرده بود، خود را در فضایی بی‌نهایت و سیاه شناور یافت و آگاه بود که از خودش آگاه است. او از خودی که از خودش می‌شناخت فراتر رفته بود، از قید تن رها شده بود و به آگاهی کامل رسیده بود. آنا ارتباط خود با دنیای مادی و زمان خطی را رها کرده بود. او به‌قدری احساس آزادی می‌کرد که دیگر به شرایط جسمی خود اهمیتی نمی‌داد. آنقدر احساس نامحدود بودن داشت که نمی‌توانست هویت همیشگی خود را باور داشته باشد. احساساتش به‌قدری متعالی بودند که دیگر در مورد گذشته‌اش هیچ حس بدی در خود نمی‌یافت.

در این قلمرو آنا هیچ مشکلی نداشت، گذشته‌اش را پشت‌سر نهاده بود و برای اولین بار خود را به‌تمامی آزاد حس می‌کرد. هویت او دیگر نامش، جنسیتش، بیماری‌اش، فرهنگش و حرفه‌اش نبود. وی در ورای مکان و زمان ایستاده بود. او وارد میدانی از انرژی و اطﻼعات به نام میدان کوانتومی شده بود که در آن امکانات و احتماﻻت جدیدی برایش وجود داشت. آنا ناگهان خود را در آینده‌ای جدید یافت. او خود را در حالی دید که روی صحنه‌ای ایستاده، میکروفنی در دست گرفته بود و داستان شفا یافتن خود را برای جمعیت بزرگی تعریف می‌کرد. او هرگز پیش از این چنین صحنه‌ای را برای خود تصور نکرده و تصویرسازی نکرده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۳ دقیقه
مقدمۀ نویسنده: برای ماورایی شدن آماده شوید
۷۰ دقیقه
فصل یک / بخش یک: درها را به‌سوی دنیای جدید باز کنید
۳۴ دقیقه
فصل یک / بخش دو: تجربهٔ همزمان خود گذشته و آینده
۵۱ دقیقه
فصل دو/ بخش یک: لحظۀ کنونی ابدی
۵۸ دقیقه
فصل دو / بخش دو
۷۰ دقیقه
فصل سه: قرار گرفتن در جریان موقعیت‌های جدید در میدان کوانتومی
۳۹ دقیقه
فصل چهار / بخش یک: تبرک و برنامه‌ریزی مراکز انرژی
۴۱ دقیقه
فصل چهار / بخش دو
۴۱ دقیقه
فصل پنج / بخش یک: شرطی کردن بدن در برابر ذهن جدید
۳۸ دقیقه
فصل پنج / بخش دو: بالا بردن انرژی به سمت مغز
۳۸ دقیقه
فصل شش: بررسی موارد موفق و واقعی
۶۵ دقیقه
فصل هفت: هوش قلبی
۵۸ دقیقه
فصل هشت / بخش یک: فیلم‌های ذهنی – زیبابین
۳۸ دقیقه
فصل هشت / بخش دو: موسیقی متن زندگی آیندهٔ شما
۳۲ دقیقه
فصل نه: مراقبه در راه رفتن
۱۷ دقیقه
فصل ده: بررسی نمونه‌های موفق در واقعیت بخشیدن
۵۶ دقیقه
فصل یازده / بخش یک: مکان – زمان و زمان – مکان
۳۹ دقیقه
فصل یازده / بخش دو: میدان یکپارچه
۳۰ دقیقه
فصل دوازده / بخش یک: غدۀ پینه‌آل
۶۲ دقیقه
فصل دوازده / بخش دو: غدۀ پینه‌آل متابولیت‌های خود را آزاد می‌کند
۵۷ دقیقه
فصل سیزده: پروژۀ انسجام؛ ساختن دنیایی بهتر
۵۵ دقیقه
فصل چهارده: بررسی موردی / شاید برای شما هم پیش بیاید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

Hoori Banu
۱۴۰۱/۳/۳
کتابی بینظیر، بنظرم یه پنجره‌ی جدید رو به رویاها و آینده مون هست. خودم اکثر کتابایی که راجع به قانون جهان هستی صحبت کردن رو خوندم و واقعا ب ۹۰ درصده خواسته هام رسیدم. ولی حقیقتا یه مدت بود که دچار شک و تردید شده بودم ک آیا این مسیر درست هست یا نه، یه جورایی ذهنم داشت منو میبرد به ۵ سالِ پیش وقتی به کتاب راندا برنو خوندم
و داشت منو حالت بقا برمیگردوند. دنبال علمی بودن این مسیر بودم که جو دیسپنزا با این کتابش بهم ثابت کرد و عاشقشم 😍 اینم بگم که راجع به این مسیر یعنی مسیر صلح و عشق درونی با خود و جهان اطرافمون باید مدام کتاب‌هایی از این دست بخونیم و بشنویم تا عادت بشه برامون و توی چالش‌های زندگیمون بجای اینکه نیمه خالی لیوانو نگاه کنیم، همیشه نیمه پُر رو نگاه کنیمو با آرامش در صلح و عشق زندگی کنیمو شاهد رفع شدن چالش‌ها و رسیدن به خواسته هامون باشیم 🥰
این متن رو کسی میبینه و تا تهش میخونه که واقعا توی این مسیر در حال حرکته 😍
بهترینارو برات میخوام رفیق😍🙏
mahsa bikatan
۱۴۰۰/۱۲/۹
به نظر من بعد از خواندن کتاب‌های محدودیت صفر و حضور در محدودیت صفر
حتما حتما نیاز که این کتاب رو هم بخونید چون تمامی مسال موجود در ان دوتا کتاب را به صورت علمی و با یه دیدگاه جدید توضیح داده و ذهن تو روشن تر میکنه
در این کتاب هم متوجه میشیم که باید توجه خود را به درون خود معطوف کنیم و یاد میده
که چگونه ذهن و انرژی مان را کنترل کنیم
دست از خاطرات و برنامه‌ها و افکار مسموم دست برداریم در عوض عشق به ورزیم و انرژی خود را بالا نگه داریم
هرچی بادا باد
محمدرضا شیخ الاسلامی
۱۴۰۰/۱۲/۶
این کتاب... آغاز یک راه باشکوه برای همه بشریت هست... من در این زمینه مطالعات زیادی داشتم و حالا با اشتیاق فراوان تصمیم دارم مطالعه این کتاب رو شروع کنم، البته قبلا اطلاعاتی در مورد کلیت کتاب داشتم و میدونم چه مطالب مفیدی قرار هست گوش بدم، ما انسان‌ها توانایی ارتباط برقرار کردن با سرزمینی از آگاهی‌ها رو داریم، برم که این هفته اولویتم این کتاب بی نظیره فعلا بااای❤
هانیه اکبرزاده
۱۴۰۱/۲/۲۵
جزء کتابهایی که دوست داری بارها وبارها باعشق گوش کنی هربار که گوش میدی مثل گنج نقطه‌ای کشف میکنی که میتونه زندگیت رو متحول کنه کتابیه که فقط حرف نمیزنه راه حل نشون میده بتونی به مراقبه هاش عمل کنی خودت معجزه زندگی خودت میشی واسه کسایی که علاقه مند به ماورای طبیعی هستن بهترین استاده در یک کلام که در خوشحالم مسیری هستم که باید این کتابو میخوندم عالیه بعد از کتاب 4اثر خانم اسکاول شین بهترین کتابیه که خوندم
الهه ظریف
۱۴۰۱/۳/۲
من این کتاب رو دوست دارم. خیلی نکات عجیب در مورد عادات و شخصیت فردی خودم فهمیدم که چرا رفتارهای خاصی دارم و.... شخصا دوست دارم چند بار دیگه هم این کتاب رو بشنوم.
البته مباحث شیمی بدن که توسط دکتر دیسپنزا مطرح شده برای من که تخصصم چیز دیگه‌ای می‌باشد سنگین هست. فکر می‌کنم منظور ایشون اثبات علمی مطالب مطرح شده است.
در کل خوندن این کتاب رو مفید می‌بینم.
رضا کرمانی
۱۴۰۱/۱/۸
سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو. امیدوارم سالی توام با شادکامی و سلامتی و برکت برای همه ایرانیان باشه. لحظه شماری میکردم برای خواندن این کتاب. جو دیسپنزا واقعا علم و عرفان یا به تعبیری متافیزیک رو زیبا به هم ربط و توضیح میده. رو دستش نویسنده در این حوزه ندیدم. یه محقق و نویسنده فوق العاده که جای شک برات باقی نمیزاره.
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۳/۵
٥ ستاره و کلمه ى عالى براى این کتاب خیلى خیلى کمه. یک کتاب ارزشمند که با زبانى بسیار ساده و روان، معجزات تغییر در زندگى رو با استدلال هاى کاملا علمى و ثابت شده توضیح میده. اگه براى خودتون ارزش قائلید و نیاز به تغییر در شرایط زندگیتون دارید، این کتاب راهنما و راهبرى جامع و کامل و گویاست.
Amin Saadat
۱۴۰۱/۱/۲۳
با سلام خدمت تمامی عزیزانی که مانند من به دنبال رسیدن و شناخت راهی هستند که در ان چیزهایی را تجربه کنند که تاثیرات معجزه اسایی در زندگیشان رقم‌ زنند
شنیدن این کتاب را به تمامی افرادی که عاشق کتاب هستند یا برای شروع به دنبال کتابی میگردند که به عنوان اولین تجربه بسیار تکان دهنده باشد پیشنهاد میکنم
Sam Kh
۱۴۰۱/۱/۱۷
خیلی کتاب میخونم و خیلی کتابها رو زندگیم تاثیر گذاشتن ولی این کتاب دیگه انفجاره نوره! 😄 نمیتونم بگم چقدر کاربردیه! کتابش رو ۶-۵ بار خوانده‌ام که بهم یادآوری بشه و الان هم صوتی ش رو تو مترو گوش میدم، بخرید رفقا! اگه مثالهاش طولانی میشه خسته نشید! ارزشش رو داره ❤️
مجید رستمی
۱۴۰۱/۱/۱۰
من خودم تجربه شخصی داشتم و کماکان همین راه را ادامه میدم، مطالبی که گفته شده کاملا واقعی است ولی جهت درک نیاز به تمرین داره تا به قدرت درون پی ببرید، البته برای هر کسی می‌تونه تجارب متفاوتی اتفاق بیافته ولی در جمع نیروی خفته عظیمی در وجود همه ما قرار داره، این کتاب با تجربیات شخصی من هم خوانی عجیبی داره...
Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
کتابی هست که باید با گوش جان بشنوید و تمریناتش رو با دقت انجام بدید تا بتونید در مسیر ماورالطبیعی شدن گام بردارید. کتاب کاملا طبقه بندی شده و پلکانی پیش می‌ره و می‌تونید با بکار بستن راهکارهای واقعا عالی، زندگی خودتون رو در مسیری مثبت تغییر بدید. خوانش هم عالیه
مجید وجدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
کتاب خیلی خوب پیشنهاد میکنم حتما بخونید صدای گوینده هم عالی است کاش همه مردم جهان این کتاب را میخوندند و بر خوبی عشق و صلح جهانی تمرکز میکردند و معنای زندگی در جهان دگرگون میشد رشد معنوی و عاطفی فردی و جمعی بالا میرفت و جهانی زیباتر میساختیم
الهه ساسانی
۱۴۰۱/۱/۶
با خواندن این کتاب به دنیایی ورود میکنید که درهای بسیاری برایتان باز شده و شما را به خودشناسی و قدرتهای ماورایی که در وجودتان دارید میرساند. کتابی بسیار مفید و آموزنده است که واقعا یکبار خواندن برای آن کم است و هر لحظه دوست دارید آنرا مرور کرده و از آموزه‌های آن در زندگیتان بهره ببرید.
یاسر آخلی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
اولین کتاب صوتی بود که گوش دادم. بنظرم برای آشنایی و شروع مسیر بسیار خوب هست. و یک نکته با اینهمه آرامش و صلحی که در گفتار و نوشتار دکتر دیسپنزا هست، ولی همیشه تو چهره و نگاهش ترس و استرس میبینم 😅 و به قول خودش ذهن تحلیلی شدیدا فعالی بنظر من داره...
aLi 111
۱۴۰۱/۱/۲
من نسخه چاپی این کتاب رو دارم، یکی از کتاب‌هایی هست که با خواندنش منو از آشفتگی درونی در آورد (خواندنش خیلی حس خوبی به من میده و با چند بار خواندنش درک جدید و پیام تازه‌ای بدست میارم) توصیه میشه حتما وقت برای خواندنش بزارید
مشاهده همه نظرات ۱۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

برای دریافت کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.