دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

کتاب صوتی نیمه تاریک وجود (میکروکتاب) به قلم دبی فورد با ارائه راهکارهای موثر به شما در جهت شناخت و یافتن توانایی‌های درونی‌تان کمک می‌نماید تا به بهترین خود تبدیل شوید.

درباره‌ی میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود:

میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود (The Dark Side Of The Light Chasers) شما را با تمام لایه‌های مخفی درونی‌تان آشنا می‌نماید و به بهترین نسخه خودتان تبدیل می‌کند، این اثر یکی از تأثیرگذارترین آثار در زمینه‌ی خودشناسی و خودسازی است که از زمان انتشارش تا به امروز یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌ها در سرتاسر دنیا بوده و به 19 زبان جهان نیز ترجمه شده است. این کتاب صوتی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی برجسته‌‌ی جهان تدریس می‌شود و کلیه مشاوران، روانشناسان و روانکاوان مطرح نیز خواندن یا شنیدن آن را توصیه کرده‌اند.

آینده‌ای که در رویاهای خود آن را می‌پرورانید تنها زمانی به دست می‌آید که حاضر باشید دردهای گذشته خود را به یاد بیاورید و از آن‌ها عبرت بگیرید. تنها راه برخورداری از آینده‌ای خارق‌العاده فقط قبول گذشته نیست بلکه در آغوش گرفتن آن است. وقتی بیاموزید که تمام آنچه را که هستید و تمام آنچه را که تجربه و پشت سر گذاشته‌اید، هر چقدر هم که دشوار بوده در آغوش بگیرید به تکاملی می‌رسید که فکرش را هم نمی‌کردید.

این اثر درباره‌ی شناسایی توانایی‌ها و نیروهای شخصی و درونی انسان‌هاست. کلیه افراد از روبه‌رو شدن با انرژی‌ها و نیروهای منفی درونی خود واهمه دارند، غافل از اینکه آن‌ها می‌تواند افراد را به روشنایی‌های زندگی‌شان برسانند. اگر به درک تمام جنبه‌های وجودتان برسید و آن‌ها را بپذیرید، انسان‌های اطراف‌تان هم از نتیجه آن بهره‌مند خواهند شد.

دبی فورد (Debbie Ford) در این اثر به شما کمک می‌کند تا با توانایی‌های درونی خود بیشتر آشنا شوید و از این طریق خود را شکوفا کنید و حال بهتری نسبت به خود و دیگران داشته باشید. اگر گمان می‌کنید که می‌توانید از این نسخه‌ای که هستید، بهتر باشید و آینده‌ی درخشان‌تری برای خود رقم بزنید به این میکروکتاب صوتی گوش فرا دهید.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در سال 1955 در کالیفرنیا چشم به جهان گشود. عمده شهرت او به دلیل نگارش کتاب نیمه تاریک جویندگان نور یا نیمه تاریک وجود است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت. فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در سال 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و... اشاره کرد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود می‌شنویم:

نباید زخم‌های گذشته زندگی را به حال خود رها کنیم. آن‌ها استعداد، باور، توانایی و اهداف ما را از بین می‌برند. معمولا گذشته را به دلیل دردناک بودن آن انکار می‌کنیم، در حالی که نمی‌دانیم با این کار، آن را علیه خود به جریان می‌اندازیم.

شروع می‌کنیم به انتقاد کردن از دنیا و اینکه اگر دنیا جای بهتری بود، ما هم اوضاع خوبی داشتیم. دنیا تغییر نمی‌کند، ولی اگر خود را تغییر دهیم، این جهان بهترین چهره خود را به ما نشان خواهد داد. اما باز هم فکر می‌کنیم که تقصیر پدر و مادرمان است که حال دلمان خوب نیست.

با اینکه از درگیر شدن با گذشته ناراحت هستیم، اما دست از سرزنش کردن خودمان برنمی‌داریم. از طرفی دیگر فکر می‌کنیم که رویاهایمان از ما دور هستند و ما هر چه که می‌دویم، رسیدنی در کار نیست. البته برخی از دردها آنقدر بزرگ هستند که واقعا تحمل کردن آن می‌تواند غیرممکن باشد. اما تا وقتی به درون خود مراجعه نکنیم و نسبت به خشمی که از گذشته داریم سوالی نپرسیم، داستان به همین منوال خواهد بود و چیزی تغییر نخواهد کرد.

خاصیت رنج همین است، وقتی آن را به دنبال خود بکشید، مجبورید ناراحتی و گذشته دیگران را هم تحمل کنید و برایش ناراحت شوید. اما این رنج‌ها تا زمانی که از اعماق ذهن ما پاک نشوند، کنترل زندگی‌مان را به دست می‌گیرند.

 ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۸۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۷ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: دنیای درون، دنیای بیرون
۱۰ دقیقه
فصل دوم: دنیا، درون ماست
۶ دقیقه
فصل سوم: جمع کردن مجدد تکه‌های گمشده وجودمان
۷ دقیقه
فصل چهارم: سایه خود را بشناس تا خودت را بشناسی
۸ دقیقه
فصل پنجم: من آنم
۷ دقیقه
فصل ششم: نیمه تاریک خود را در آغوش بگیر
۹ دقیقه
فصل هفتم: خودت را از نو تعریف کن
۶ دقیقه
فصل هشتم: اجازه بده بدرخشی
۹ دقیقه
فصل نهم: زندگی که ارزش زیستن دارد
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

برای دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیمه تاریک وجود
shiva zandshahvaran
۱۳۹۹/۸/۷
کتاب خوبی بود مخصوصا صدای گوینده بسیار دلنشین بود
Shadi Naghibi
۱۳۹۹/۶/۲۲
یکی از بهترین کتاب‌هایی که خواندم، در دنیایی ازین کتاب می‌آموزیم نه تنها تمام ویژگی‌های مورد تنفرمان را در خود نگه داریم بلکه این خصایل منفی هدایای مثبتی در بر دارند که ما را به آن جا که قلبمان آرزو بیشتر...
Ala Psh
۱۳۹۹/۶/۲۶
نیمه‌ی تاریک خودتو بشناس تا بتونی بهتر زندگی کنی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۹)
خودسازی، میکروبوک، میکروکتاب، خودشناسی، ضمیر ناخودآگاه، استعدادیابی، سایه، تاثیر سایه، کهن الگوی سایه، ابراز وجود، تغییر در خود، تغییر زندگی، کتاب پرفروش، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش روانشناسی، کتاب نیمه تاریک جویندگان نور، کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور، خرید کتاب نیمه تاریک جویندگان نور، کتاب صوتی قدرت خلاقیت استعداد و آرزوهای خود را بازیابید، کتاب قدرت خلاقیت استعداد و آرزوهای خود را بازیابید، کتاب توان خلاقیت استعداد و رویاهای خود را بازیابید، کتاب صوتی توان خلاقیت استعداد و رویاهای خود را بازیابید، کتاب نیمه ی تاریک جویندگان نور، کتاب نیمه ی تاریک وجود، کتاب صوتی نیمه ی تاریک وجود، خرید کتاب کتاب نیمه ی تاریک وجود، قیمت کتاب نیمه ی تاریک وجود، فایل صوتی کتاب نیمه ی تاریک وجود، موفقیت در زندگی، آموزش خودباوری، تغییر رفتار، راه و رسم زندگی، تغییر خود، راهنمای موفقیت، خودباوری، رسیدن به خواسته ها، مهارت­های ذهنی، خودآگاهی، توانایی های ذهن، تقویت ذهن، قدرت ضمیر ناخودآگاه، آشنایی با ضمیر ناخودآگاه، ارتباط با ضمیر ناخودآگاه، تقویت ضمیر ناخودآگاه، ضمیر ناخودآگاه انسان، خلاقیت، پرورش خلاقیت، روش های پرورش خلاقیت، پرورش استعدادهای خود، پرورش استعداد، کشف استعداد، راههای شکوفایی استعداد، کشف استعداد درونی، The Dark Side Of The Light Chasers، reclaiming your power creativity brilliance and dreams، Debbie Ford