دانلود کتاب صوتی چهل نامه به ماه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهل نامه به ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چهل نامه به ماه

عباس نادری در کتاب صوتی چهل نامه به ماه بهترین، زیباترین و عاشقانه‌ترین متون ادبی خود را در اختیارتان قرار می‌دهد تا شما نیز از این قالب ادبی جذاب لذت ببرید.

درباره‌ی کتاب صوتی چهل نامه به ماه:

کتاب حاضر مجموعه‌ای از قطعه‌های ادبی عاشقانه و کوتاه به شمار می‌آید که سراسر احساس و عاطفه است و خبر از روح شاعرانه و لطیف عباس نادری می‌دهد. نثر ادبی کتاب صوتی چهل نامه به ماه به قدری زیباست که می‌تواند هم‌رده‌ی شعر قرار گیرد و شما را تحت تأثیر قرار دهد.

ناگفته نماند عباس نادری تجربه‌ی سرودن شعر هم دارد و در کتاب صوتی چهل نامه به ماه، صحبت‌های عاشقانه‌ی خود را با معشوقش، با شما در میان می‌گذارد.

کتاب صوتی چهل نامه به ماه مناسب چه کسانی است؟

اگر به متون عاشقانه علاقه دارید، شنیدن کتاب حاضر می‌تواند تجربه‌ی جالبی برای‌تان باشد.

با عباس نادری بیشتر آشنا شویم:

این شاعر و نویسنده‌ی ایرانی در سال 1352 در سیرجان متولد شد و در رشته‌ی روابط بین‌الملل تحصیل کرد. او تاکنون در حرفه‌هایی مانند نویسندگی، روزنامه‌نگاری و سردبیری برنامه‌های گوناگون تلویزیونی و رادیویی داشته است. از طرف دیگر عباس نادری به شاعری نیز می‌پردازد و تاکنون مجموعه شعرهایی مانند دوست داشتنت، دلتنگی‌های بی‌فرصت، مقصد با تو رفته است نیز منتشر کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی چهل نامه به ماه می‌شنویم:

محبوبم!
سر می‌چرخانم و جهان را از فراز تاریخ می‌نگرم، چه گرد و غباری این همه حادثه را در خود فرو برده است. چراهایی در انتظار قدم‌های عاشقان ماندند و دم برنیاوردند. چشم برمی‌گردانم و عاشقی را هجی می‌کنم، از هر حرفش هزار معنا بیرون می‌ریزد و از هر معنا هزاران ساعت سکوت. دلم تا همیشه برایت تنگ است!

محبوبم!

بی‌خبر آمده‌ای به میمانی سایه‌های سرگردان. هوای آمدنت بغض حیرانی را بارانی ناگهان پیوند می‌زند. باورم نیست، لبریز شوق تماشایم در این لحظه‌های تا ابد. در هنگامه‌ی روشن آمدن، در هنگامه‌ی نورانی تابش نه از زمهریر هجران خبر است و نه از پاییز پریشانی.

 ۱ ساعت و ۴ دقیقه، ۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
قسمت اول
۱۱ دقیقه
قسمت دوم
۹ دقیقه
قسمت سوم
۱۲ دقیقه
قسمت چهارم
۲۳ دقیقه
قسمت پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چهل نامه به ماه

برای دانلود کتاب صوتی چهل نامه به ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چهل نامه به ماه

نظرات کتاب صوتی چهل نامه به ماه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.