دانلود کتاب صوتی عشق خداست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق خداست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق خداست

اکنات ایسواران در کتاب صوتی عشق خداست، به شما نشان می‌دهد که چگونه بدون هیچ چشم‌داشتی به اطرافیانتان عشق بورزید و خدا را در ارتباطات روزمره زندگی خود پیدا کنید.

کتاب صوتی عشق خداست (Love is god) شامل 4 فصل با عناوین راه عشق، ذهن عشق، سیمای عشق و برنامه هشت مرحله‌ای است. در ابتدای هر فصل این کتاب جملات و عباراتی از کتاب بها گاواد گیتا محبوب‌ترین متن مقدس هندوها بیان می‌شود و سپس با زبانی ساده به تعبیر آن عبارات می‌پردازد تا مخاطبان امروزی بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. محور همه مطالبی که گفته می‌شود، مفهوم عشق است. عمیق‌ترین نیاز ما عشق ورزیدن تمام و کمال در این جهان شمول و بی‌قید و شرط است. هرجا عشق باشد، همه نیکی‌ها نیز وجود دارند. عشق ورزیدن دانستن است. عمل کردن است. همه راه‌های رسیدن به خداوند در مسیر عشق به وحدت می‌رسند.

همه ادیان بزرگ به ما انسان‌ها می‌گویند که به عشق نیازمند هستیم، چرا که عشق ماهیت حقیقی وجود آدمیان است. در تمام مذهب‌ها، عارفان به طور کلی از دو راه، راه اول حکمت و راه دوم عشق، برای رسیدن به خدا، صحبت می‌کنند. کتاب صوتی عشق خداست با سوالی کاملاً طبیعی شروع می‌شود: کدام یک از این دو راه بهتر است و من باید رهسپار کدام راه شوم؟ همین سوال به‌ظاهر ساده، به نکته‌ای بسیار بنیادین پرداخته و مفاهیمی عمیق در بردارد، ما انسان‌ها چه هستیم و چه می‌توانیم باشیم؟ آیا موجوداتی صرفاً فیزیکی هستیم که مواهب و تجارب جسمانی، نیازهایمان را برطرف می‌کند، یا این‌که چیزی بالاتر از آن هستیم؟ آیا موجوداتی هستیم که از اعتقادمان فقط سخن می‌گوییم یا این‌که آن را در زندگی نیز عملی می‌کنیم؟

این‌ها سوال‌هایی نظری نیستند؛ بلکه بر تمامی زمینه‌های زندگی‌ ما تاثیر می‌گذارند. این تصور که جوهره وجود آدمی چیزی جز ماده نیست، شیوه تربیت ‌ما، روابطمان، رویکردمان نسبت به محیط، و رفاه جسمی و احساسیمان را تشکیل می‌دهد.

اکنات ایسواران (Eknath Easwaran) در سال 1910 در هندوستان متولد شد. پیش از رفتن به آمریکا در سال 1959، در دانشگاه‌های هند به تدریس ادبیات انگلیسی اشتغال داشت و نیز به عنوان سخنران و نویسنده‌ای موفق شناخته شده بود. ایسواران تاکنون 27 کتاب نوشته که به حدود 30 زبان ترجمه شده است. برخی از آثار وی عبارتنداز: مدیتیشن، اجتناب از شتاب، زندگی شما پیام شماست، راه عشق و باگواد گیتا برای زندگی روزمره. او نزدیک به 40 سال بی‌وقفه آثار عرفانی کلاسیک جهان را تدریس و درباره آن‌ها سخنرانی کرد. ایسواران به سال 1999 درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی عشق خداست می‌شنویم:

«اکنون دیگر عادت کرده‌ایم که خواهرانِ این مؤسسه نیکوکاری را در ساری‌های سفید با حاشیه آبی‌رنگ در خیابان‌های خود ببینیم. ولی اول بار که مادر ترزا تصمیم خود را اعلام کرد، سانفرانسیسکو غافلگیر و شگفت‌زده شد. به هر حال، او مادر ترزای کلکته بود نه مادر ترزای سان‌فرانسیسکو. ما می‌دانستیم که جهان سوم به او نیاز دارد ولی این‌جا جهان اول بود و سان‌فرانسیسکو ثروتمندترین شهر در ثروتمندترین ایالت در ثروتمندترین کشور دنیا. کسی مثل مادر ترزا در این‌جا چه دیده بود که قرار دادن این شهر را در ردیف شهرهایی مثل دهلی، کلمبو و آدیس آبابا برای او موجه می‌ساخت؟ هرگز پاسخی را که او به این پرسش داد فراموش نخواهم کرد. پاسخ او این بود: «آن‌جا آدمیانْ گرسنه قرصی نان معمولی بودند، این‌جا گرسنه عشق و محبت و همدلی هستند؛ و این، فقری است عظیم که مردم را به رنجی شدید گرفتار می‌کند.»»

 ۷ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۴۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
بخش اول - راه عشق - یک
۲۳ دقیقه
راه عشق - دو
۱۳ دقیقه
راه عشق - سه
۱۳ دقیقه
راه عشق - چهار
۲۴ دقیقه
راه عشق - پنج
۲۹ دقیقه
بخش دوم - ذهن آرام - شش
۳۲ دقیقه
ذهن آرام - هفت
۳۰ دقیقه
ذهن آرام - هشت
۱۴ دقیقه
ذهن آرام - نه
۹ دقیقه
ذهن آرام - ده
۳۱ دقیقه
بخش سوم - صورت‌های عشق - یازده
۳۲ دقیقه
صورت‌های عشق - دوازده
۲۷ دقیقه
صورت‌های عشق - سیزده
۳۰ دقیقه
صورت‌های عشق - چهارده
۴۴ دقیقه
صورت‌های عشق - پانزده
۲۳ دقیقه
صورت‌های عشق - شانزده
۲۴ دقیقه
بخش چهارم - برنامه‌ی هشت وجهی

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق خداست

برای دانلود کتاب صوتی عشق خداست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق خداست
عرفان ایرانپور
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
بسیار کتاب خوبیه😍
نعمتی رامین
۱۳۹۸/۱/۲۸
این کتاب بسیار عالی است و حقیقتاً ارزش خواندن را دارد. آن‌قدر ارزش دارد که نسخه چاپی آن را هم خریدم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)