دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن (میکروکتاب) نوشته استیو هاروی که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌ تایمز محسوب می‌شود، در زمره‌ی مشهورترین کتاب‌های روانشناسی دنیا نیز قرار دارد و تا به امروز به زنان بسیاری کمک کرده است تا مشکلات روابط خود را رفع نمایند.

درباره‌ی میکروکتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن:

در جهان کنونی هیچ چیزی قابل قیاس با عشق حقیقی یک زن نیست. مهربانی، دوستی، دلسوزی، صبوری و... فقط تعداد محدودی از ویژگی‌های آشکار زنانی است که می‌خواهند رابطه‌شان را آغاز کنند و آن را با عشق و علاقه حفظ نمایند. اما گاهی اوقات زنان دلیل برخی از رفتارهای مردان را نمی‌توانند درک کنند و این رفتارها را نوعی بی‌احترامی از سمت مردان به حساب می‌آورند.

استیو هاروی (Steve Harvey) در میکروکتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن (Act like a lady, think like a man)، با روایتی تاثیرگذار و خنده‌دار، تجارب و حقایق فردی خود را به زنان ارائه می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که مردان هنگام رابطه، صمیمیت و عشق چگونه می‌اندیشند. او در این کتاب صوتی به کسانی که در آستانه‌ی ورود به یک رابطه‌ی تازه با شوهر خود هستند یا رابطه‌ای را از پیش آغاز نموده‌اند و می‌خواهند آن‌ را ارتقا دهند، کمک شایانی می‌کند.

استیو هاروی با گردآوری موضوعات جامع و کاربردی به زنان سراسر جهان کمک می‌کند تا به شناخت بهتر و بیشتری درباره‌ی مردان برسند و اجازه ندهند تا دشواری‌ها و مشکلات از جهت فکری و جسمی آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار دهد. شما‌ با استفاده از اصول و تیپ‌های مختلف رفتاری که این کتاب در اختیار شما می‌گذارد و در بیشتر مردان نیز مشترک است، می‌توانید مردان را به خوبی بشناسید و بدانید چه عکس‌العملی از خود در برابرشان نشان دهید.

علاوه بر این شیوه‌های کاربردی، این کتاب صوتی به زنان یاد می‌دهد که چگونه کنترل زندگی خود را در دست داشته باشند و پایه‌های روابط خود را محکم‌تر نمایند.

میکروکتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمام زنانی که قصد دارند زندگی خود را دگرگون کنند و در عین حال وارد راه تازه‌ای از زندگی خود شوند، پیشنهاد می‌شود.

استیو هاروی را بیشتر بشناسیم:

استیو هاروی مجری و کمدینی مشهور و محبوب است که در سال 1957 به دنیا آمد. او نویسنده، هنرپیشه و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی است. هاروی 20 سال است که برای خنداندن مردم می‌کوشد و به عنوان کمدین در برنامه‌های مختلفی فعالیت کرده است.

وی در زندگی‌اش فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته و سال‌ها در زمینه‌ی فروشندگی بیمه فعالیت کرده تا اینکه سرانجام یک روز در یک نمایش کمدی شرکت می‌کند، دیده می‌شود و درآمد خوبی هم از آن نمایش کسب می‌کند.

این درآمد بالا به او انگیزه می‌دهد تا این کار را ادامه دهد، با وجود اینکه خانواده‌اش مخالف این موضوع بودند و او را از خانه بیرون انداختند، استیو از هدفش دست برنداشت. او مدت بسیاری در فقر و سختی زندگی خود را سپری کرد اما در نهایت روزی به یکی از ستارگان طنز در جهان تبدیل شد. استیو از سال 2007 تا 2014 نامزد جوایز گوناگون بین‌المللی مانند امی اوارد شده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن می‌شنویم:

برخی از زنانی که فرزند دارند و شوهرشان را از دست داده‌اند یا جدا شده‌اند، وقتی با مرد جدیدی آشنا می‌شوند در همان ابتدا نمی‌گویند که فرزند دارند. وقتی از مرد و عشقش اطمینان پیدا کردند، می‌خواهند این موضوع را با او در میان بگذارند.

اگر اینکار را انجام می‌دهید لطفا متوقف شوید. یک مرد باید از همه جزئیات زندگی شما آگاه باشد، چون می‌خواهد بداند که باید بابت چه چیزهایی چه مسئولیت‌هایی را برعهده بگیرد. مرد می‌خواهد همه چیز را ارزیابی کند، اینکه آیا می‌تواند با فرزندان شما کنار بیاید؟ آیا می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند یا می‌تواند آن‌ها را برای همیشه دوست داشته باشد؟

از طرف دیگر، اگر در معرفی کردن بچه‌ها به مرد تعلل کنید، مرد فکر می‌کند که حتما بچه‌ها مشکلی دارند که نمی‌خواستید او چیزی بفهمد. به همین دلیل هر چه سریع‌تر کار معرفی را شروع کنید. شرایطی فراهم کنید که مرد با بچه‌ها باشد. مثلا در جشن مدرسه او را دعوت کنید تا کنار فرزندانتان بنشیند، آن‌ها را به پارک ببرد و بازی کند تا احساساتش نسبت به بچه‌ها شکل بگیرد. اجازه دهید که جزئیات رابطه شما به عنوان یک مادر با فرزندتان را ببیند. مثلا متوجه شود که شما موهای آن‌ها را شانه می‌کنید، در آغوش‌شان می‌گیرید، غذا می‌دهید و توجه ویژه‌‌ای به آن‌ها دارید. آن وقت می‌فهمد که مادر فداکاری هستید و می‌توانید یک همسر خوب هم باشید.

این معرفی باید دو طرفه باشد. هم شما خود را به عنوان یک مادر موفق و دلسوز معرفی کنید و هم اجازه دهید مرد با رفتارهایش خود را به فرزندانتان معرفی کند. اگر احساس کردید که در مدت 90 روز نتوانست با آن‌ها رابطه برقرار کند، بازی کند یا حمایت کند، بدانید که همسر خوبی نخواهد بود و برای اینکه مسئولیت بچه‌ها را نپذیرد در حال طفره رفتن است.
ممکن است که بچه‌ها به خصوص آن‌هایی که در سن بلوغ هستند، نسبت به حضور یک مرد جدید واکنش‌های تندی را نشان دهند. به همین دلیل اگر مردی واقعا شما را دوست داشته باشد، صبوری می‌کند تا از طرف فرزندان شما مورد تایید قرار بگیرد.

اگر دیدید با اولین برخورد تند از طرف فرزندانتان، ترسید و نتوانست آن را هضم کند یا عصبانی شد، بدانید که مرد مناسبی برای شما و پدر دلسوزی برای فرزندانتان نخواهد بود. می‌فهمید پدر خوبی خواهد شد اگر...

 ۱ ساعت و ۶ دقیقه، ۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول: نظام ذهنی یک مرد
۱۵ دقیقه
فصل دوم: چرا مردان این کار را می‌کنند؟ آن‌ها چه کار می‌کنند؟
۲۶ دقیقه
فصل سوم: کتاب تمرین
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

برای دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

نظرات کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

علیرضا خوشیاری
۱۴۰۰/۱/۱۶
مطالب صد در صد اشتباه هست
من کتاب زیاد خواندم و هر کتابی ارزش یک بار خواندن و داره به غیر از این کتاب که خواندنش فقط و فقط شما رو منحرف میکنه و باعث اختلافات بیشتر میشه.
کتاب مردان مریخی زنان ونوسی مطالبش خیلی خیلی مفید هست و اگر بیشتر میخواین از همون نویسنده آثار دیگشو بخوانین
این کتاب و نخوانین
پردیس مرادی
۱۳۹۹/۶/۲۳
این کتاب میتونه اون بعد از رابطه عاشقانه و زندگی مشترک رو که ما خانم‌ها نمیتونیم ببینیم (و البته جایی برای سرزنش نیست) رو بهمون نشون بده. تفاهم توی رابطه بدست نمیاد مگه با درک متقابل تفاوت ها. این کتاب تفاوت‌های فکری و رفتاری زن و مرد رو خیلی ساده، روان و قابل لمس بهمون نشون میده.
null null
۱۳۹۹/۶/۷
کتاب خوبیه. 👌👌👌👌
هر زنی باید بخونه این کتابو
مخصوصا خانم‌هایی که قصد ازدواج دارن
ولی یه سوال برام پیش اومد از اسم کتاب. مثل مرد‌ها فکر کنش رو تو کتاب متوجه شدم ولی مثل یک زن رفتار کن هیچ ربطی به مطالب داخل کتاب نداشت.
در کل عالی بود.
راوی هم صدای خوبی داشتن
مشاهد همه نظرات (۲۸)
موفقیت در زندگی زناشویی، میکروبوک، میکروکتاب، ازدواج، کتاب شناخت مردان، شخصیت شناسی مردان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، روانشناسی مردان، کتاب نگاهی به عشق روابط معاشرت و تعهد از دیدگاه مردان، شخصیت شناسی، کتاب زنانه رفتار کنید مردانه فکر کنید، کتاب مثل مردان فکر کنید مثل زنان رفتار کنید، خرید کتاب مثل یک مرد فکر کن، قیمت کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل زنان رفتار کن مثل مردها فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن از استیو هاروی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، روابط زن و مرد، ازدواج موفق، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، حل مشکلات زناشویی، روابط زناشویی، موفقیت در ازدواج، مهارت های ازدواج، رفع مشکلات خانواده، مشاوره ازدواج، رفع مشکلات زناشویی، زندگی زناشویی، آموزش های خانواده، آموزش مهارت های زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، عشق در زندگی، روابط عاطفی، انتخاب همسر، دانستنی های ازدواج، عشق ورزیدن به همسر، زناشویی، تشکیل خانواده، انتخاب همسر مناسب، دانستنی های قبل از ازدواج، روانشناسی ازدواج، همسریابی، کتاب مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن، کتاب مثل یک مرد فکر کنید مثل یک خانم رفتار کنید، کتاب زنانه رفتار کن مردانه فکر کن، Steve Harvey، Act like a lady think like a man