دانلود کتاب پول پول پول پول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پول پول پول پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پول پول پول پول

جان میلتون فاگ در کتاب پول پول پول پول، شما را با مفهوم بازاریابی شبکه‌ای و جنبه‌های مختلف آن، به طور کامل و با زبانی ساده آشنا می‌کند و به شما آموزش می‌دهد که چگونه بدون نیاز به هزینه‌های زیاد، کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید.

درباره کتاب پول پول پول پول:

در بازاریابی شبکه‌ای می‌توان ثروتمند شد و در مقایسه با سایر مشاغل، عادلانه‌تر عمل می‌شود و فرصت مساوی برای کسب درآمدهای بالا وجود دارد. در اینجا اگر محدودیتی وجود داشته باشد، توسط خود شخص گذاشته می‌شود؛ وگرنه هیچ‌گونه تبعیض عرفی، نژادی، جنسیتی، سنی یا تجربه‌ای وجود ندارد. بازاریابی شبکه‌ای برای همه افراد یک فرصت درآمدزایی کاملاً برابر و یکسان را فراهم می‌کند.

بازاریابی شبکه‌ای یک مبحث دانشگاهی نیست. نه این‌که بى‌ارزش باشد؛ بلکه به این دلیل که بسیار ساده است؛ یک بازاریاب شبکه‌اى تازه‌کار هم مى‌تواند اصول این نوع کسب‌وکار را در یک بعد از ظهر به شما آموزش دهد؛ به‌طورى که بتوانید بى‌درنگ شروع به کسب درآمد کنید و براى خود یک شبکه‌ى فروش راه‌اندازى کنید. کتاب پول پول پول پول (Money Money Money Money)، علاوه براینکه شما را با اصول بازاریابى شبکه‌اى آشنا می‌کند، به روش‌های کسب درآمد و رسیدن به سود از طریق این کار می‌پردازد.

با جان میلتون فاگ (John Milton Fogg) بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده، سخنگو، استاد و مربی، عکاس، فروشنده و سردبیر نشریه است. میلتون فاگ مدرک کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنرهای زیبای فیلادلفیا دارد و در کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، جزیره کرت، امارات، کره، مالزی، نیوزلند، روسیه، سنگاپور، کاستاریکا و همچنین سخنرانی کرده است.

او صاحب امتیاز دو مجله درباره فروش مستقیم به نام‌های Upline و Network Marketing Lifestyles و سردبیر مجله Networking Times و یکی از نویسندگان مجله Success است.

مطالعه این کتاب برای کسانی که به حوزه‌های مختلف بازاریابی علاقه دارند و در این زمینه در حال کسب تجربه هستند، مناسب است.

در بخشی از کتاب پول پول پول پول می‌خوانیم:

درآمد دایم و مستمر، مانند درآمد حاصل از حق تألیف یک نویسنده‌ى کتاب، آهنگساز، ترانه‌سرا یا مخترع مى‌ماند و کاملا مشابه درآمد ناشى از سرمایه‌گذارى در سهام یا املاک است. نویسنده یک‌بار کتاب مى‌نویسد؛ ولى بعد از آن، هر جلد از آن کتاب که فروخته شود، درصدى از آن‌را دریافت مى‌کند. آهنگساز نیز یک‌بار آهنگى مى‌سازد؛ ولى بعد، هرگاه آن آهنگ از رادیو پخش شود یا نوار یا سى‌دى آن فروخته شود، درصدى از آن‌را دریافت مى‌کند.

همین‌طور یک مخترع، دستگاهى را اختراع مى‌کند و بعد، هر موقع که یکى از آن دستگاه فروخته شود درصد کمى از بهاى فروش به او تعلق مى‌گیرد.

سرمایه‌گذار نیز سهم یا ملکى را مى‌خرد، بعد به‌طور ماهانه سود آن سرمایه‌گذارى یا اجاره‌بهاى آن ملک را دریافت مى‌کند.
در همه‌ى موارد فوق، اشخاص، زمان یا سرمایه‌ى اولیه‌ى خود (یا هر دو) را سرمایه‌گذارى مى‌کنند و آن‌گاه مى‌نشینند و تا زمانى‌که آن محصول یا سرمایه‌گذارى وجود دارد و فروش مى‌کند، درآمد حاصل از فروش، سود سهام، اجاره‌بهاى ملک و غیره را دریافت مى‌کنند.

این همان رازى است که ثروتمندان جهان، به مدت قرن‌ها از آن اطلاع دارند و آن‌را از دیگران مخفى نگه داشته‌اند؛ اما اگر شما ثروتمند نیستید یا از استعداد خاصى برخوردار نیستید که بتوانید کتاب پرفروشى به رشته‌ى تحریر درآورید، آلبوم موسیقى تولید کنید، تله‌موش بهترى ابداع کنید یا سرمایه‌ى اضافى‌اى براى سرمایه‌گذارى در سهام یا املاک در اختیار داشته باشید، لازم نیست نگران باشید؛ زیرا بازاریابى شبکه‌اى، حتى افراد معمولى را قادر مى‌سازد تا کسب‌وکارى راه‌اندازى کنند و مانند ثروتمندان درآمدى مستمر داشته باشند.

اگر کالا یا خدماتى ارایه مى‌دهید که مصرفى بوده و قیمت مناسبى دارد و مردم تا سال‌هاى سال آن‌را خریدارى کرده و مصرف مى‌کنند؛ بنابراین بازاریابى شبکه‌اى مى‌تواند درآمد مستمرى را براى شما به همراه بیاورد. همچنین اگر محصول یا خدماتى ارایه مى‌دهید که غیرمصرفى و بادوام هستند، باز هم به کمک بازاریابى شبکه‌اى مى‌توانید تا سال‌هاى سال درآمد مستمر خوبى براى خود تأمین کنید.

 ۶۵ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
حکایت یک انسان
سرچشمه و منشاء همه‌ى بدى‌ها
چگونه و از چه راهى پول درمى‌آورید؟
فروش کالا یا خدمات به روش بازاریابى شبکه‌اى
بازاریابى شبکه‌اى، طرحى براى سریع پولدارشدن نیست.
بازاریابى شبکه‌اى در هیچ‌جا (به‌طور مثال دانشگاه هاروراد، استنفورد و غیره) به کسى آموزش داده نمى‌شود. چرا؟
بازاریابى شبکه‌اى براى شروع به سرمایه‌ى زیاد نیاز ندارد.
بازاریابى شبکه‌اى، شبکه‌اى براى توزیع کالا و خدمات نیست.
در بازاریابى شبکه‌اى رابطه‌ى کارفرما و کارمند وجود ندارد.
در بازاریابى شبکه‌اى، درآمد فرد از طریق عضوگیرى به دست نمى‌آید.
فروش از طریق بازاریابى شبکه‌اى
شبکه‌سازى
بازاریابى
فروش
راز افراد ثروتمند و پولدار
چگونه مى‌توان در بازاریابى شبکه‌اى پول درآورد؟
گام اول: خودتان از محصولات شرکت استفاده کنید.
گام دوم: محصول را معرفى کنید.
گام سوم: حمایت کردن
چرا مردم از بازاریاب‌هاى شبکه‌اى خرید مى‌کنند؟
بازاریابى شبکه‌اى، سریع‌ترین روش براى گسترش کسب‌وکار نوپا

راهنمای دانلود کتاب پول پول پول پول

برای دانلود کتاب پول پول پول پول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پول پول پول پول

نظرات کتاب پول پول پول پول

Aref Dehooei
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
بازاریابی شبکه‌ای رو مختصر و با زبونی ساده توضیح داده و به تازه واردها کمک میکنه تا از دام طرز فکرهای پیچیده درباره بازاریابی شبکه‌ای خلاص بشن
Neda Ahangari
۱۴۰۰/۱/۱۳
1 روزه میشه خوند حجم کمی هم داره اما کتاب عالی هست و من همراه تمام کتابهایی که میخونم نوت برداری میکنم که خیلی کارامد میشه برام
آزیتا خندانی
۱۴۰۰/۱/۱۰
عالی ‌ارزش خواندن و عمل کردن داره فرض بر اینکه حتی یک درصد امکان عملی شدنش هست پس به عمل کردن میرزه
مشاهد همه نظرات (۷)