معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟

خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا فن بیان خود را قوی‌تر کنید و با عوامل استرس‌زا مقابله نمایید. این فایل صوتی جزو مجموعه «چگونه‌های دست‌یافتنی» است که همه آن‌ها از مقاله‌های سایت «هاو کن یو» برگرفته شده‌اند.

درباره خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم:

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد زمانی که می‌خواهید صحبتی مهم با کسی کنید، مدام تعلل می‌کنید و کلمات از خاطرتان محو می‌شوند. یا حس می‌کنید که دیگران اصلا متوجه منظور شما نمی‌شوند و شما هرکاری می‌کنید نمی‌توانید قصد خود را بیان کنید. زمان‌هایی هم که سعی دارید بلندتر حرف بزنید یا حرف‌هایتان را تکرار کنید، بیشتر گیج و آشفته می‌شوید. در این موارد هرچه تلاش می‌کنید که واضح صحبت کنید، اتفاقی نمی‌افتد.

چیزی که شما در این زمان‌ها به آن نیاز دارید، فن بیان است. با بهبود فن بیان خود می‌توانید ارتباطاتی بهتر با بقیه داشته باشید و افکار خود را به‌راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید. خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند تا بتوانید با انجام تمرینات ارائه شده در آن، گفتار خود را بهبود دهید و واضح و بدون من‌ومن کردن صحبت کنید.

درباره مجموعه چگونه‌های دست‌یافتنی:

این مجموعه کاربردی در حوزه‌های مختلفی مثل موفقیت، کسب‌وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی اطلاعات قابل‌توجهی ارائه می‌کند. کتاب‌هایی که از این مجموعه منتشر می‌شوند توسط متخصصین ایرانی و خارجی به رشته تحریر درآمده‌اند. این کتاب‌ها راهکارهایی عملی مفید و قابل‌اجرا به شما ارائه می‌کنند تا بتوانید خود را در زمینه‌های مختلف ارتقا دهید و عادت‌های نامناسب را به‌راحتی با عادات مفید جایگزین کنید.

خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید فن بیان یاد بگیرید و مهارت گفتاری خود را تقویت کنید، این کتاب برای شما مفید خواهد بود.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم می‌شنویم:

ابتدا خمیازه بکشید تا جایی که فکتان بلرزد. وقتی خمیازه‌تان تمام شد، با دهان بسته «هممممم» بگویید و آن را ادامه دهید. همچنان که دهانتان را باز و بسته می‌کنید این صدا را ایجاد کنید. سپس دهانتان را ببندید و فک خود را ازیک‌طرف به‌طرف دیگر جابه‌جا کنید. تا زمانی که برای بهبود گفتار خود تلاش می‌کنید، این تمرین را هر روز انجام دهید. این تمرین عضلات اطراف دهان و فکتان را شل می‌کند تا بتوانید با وضوح بیشتری صحبت کنید.

برای کارکردن روی ماهیچه‌های صوتی‌تان، آواز بخوانید. آواز خواندن باعث تقویت ماهیچه‌های صوتی و بهبود صدایتان می‌شود. همچنین به شما کمک می‌کند در میان صحبت‌هایتان تپق نزنید. همراه با آهنگ‌های موردعلاقه خودتان بخوانید یا آن‌ها را بدون موسیقی و به‌تنهایی تمرین کنید. اگر دوست ندارید در مقابل دیگران آواز بخوانید، زیر دوش، در ماشین یا اتاقتان آن را انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
چگونه شمرده صحبت کنیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟
نویسنده
مترجممرضیه قریشی
گویندهندا پوریان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟

سجاد مهدیلو
۱۴۰۱/۱/۳
برای افزایش اعتماد به نفس در سخن گفتن وصحبت کردن وسخنرانی بسیارمفید وکارساز است
محمد کاربین
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
به نظرم یکم خوب بود ولی جامع نیست گول پول کمشو نخورید.
سید مهدی مجمریان اصفهانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
خیلی تمرینات خوبی داره
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چگونه شمرده صحبت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.