معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن
قیمت:
38000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن (چکیده کتاب) نوشتۀ ژوزف مورفی، که در زمرۀ پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد، به شما می‌آموزد چگونه با تغییر عادات فکری و تصاویر ذهنی‌تان، سرنوشت خودتان را نیز تغییر دهید.

کتاب قدرت ناخودآگاه ذهن (The Power of Your Subconscious Mind) می‌تواند کمک کند تا در زندگی خودتان معجزه را به وجود بیاورید. افراد زیادی در زندگی خود شاهد معجزه بودند. برای شما هم اتفاق می‌افتد اگر شروع به استفاده از ذهن ناخودآگاه خودتان بکنید و از قدرت جادویی آن بهره ببرید.

این کتاب به این دلیل نوشته شده تا به شما آموزش دهد که روش تفکر و عادت‌های فکری روزانه شما می‌تواند سرنوشتتان را تغییر دهد. حتماً تاکنون پیش آمده که از خودتان بپرسید چرا یک نفر اغلب خوشحال و یک نفر دیگر ناراحت است، چرا یک فرد از زندگی‌اش لذت می‌برد و رفاه دارد و یک فرد دیگر فقیر است و در رنج زندگی می‌کند. چرا یک نفر خیلی نگران، مضطرب و ترسوست و یک نفر دیگر شجاع، آرام و در آسایش است. چرا یک نفر یک زندگی خوب و عالی و یک نفر دیگر یک خانه معمولی دارد و... . ژوزف مورفی (Joseph Murphy) می‌گوید فکر کردن به این‌گونه سؤالات باعث شد تا این کتاب را به رشتۀ تحریر درآورد.

فنون ساده‌ای که در این کتاب ارائه شده را به طور کامل یاد بگیرید و ببینید که مهار کردن موانع ذهنی‌ای که میان شما و اهداف و خواسته‌هایتان فاصله انداخته، به آسانی امکان‌پذیر است.

کتاب قدرت ناخودآگاه ذهن که سرشار از مطالعات موردی موفقیت‌آمیز و مثال‌های واقعی است، به صورت کاربردی به شما می‌آموزد که چگونه نیروهای ذهنیتان را از قید و بند رها کنید و با استفاده از آن‌ها در زندگی خود، در شغلتان ارتقا پیدا کنید، در خانواده و جامعه وجهه بهتری بیابید، پولدار شوید، روابط دوستانۀ پایداری داشته باشید، پیوندهای زناشویی خود را استحکام بخشید، بر ترس‌های روانی‌تان غلبه کنید، عادت‌های مخرب و ریشه‌دار خود را کنار بگذارید، خوابی راحت و عمیق داشته باشید و حتی بیماری‌های جزئی‌تان را درمان کنید.

اجرایی و عملی بودن واقع‌بینانه یکی از ویژگی‌های خاص این کتاب است. در این اثر شما با شیوه‌ها و دستورالعمل‌هایی کاربردی و آسان آشنا می‌شوید که به سادگی می‌توانید آن‌ها را در زندگی‌تان به کار بگیرید. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب برایتان جذاب و گیرا خواهد بود؛ زیرا به خوبی برایتان شرح می‌دهد که چرا اغلب خلاف آن چیزی که دعا می‌کنید به دست می‌آورید.

برخلاف عقیدۀ اغلب مردم، اعتقاد به آن چیز و هدف ویژه نیست که موجب برآورده شدن دعای فرد برای دستیابی به آن می‌شود، دعای فرد زمانی برآورده می‌شود که ذهن ناخودآگاه او به فکر یا تصویر ذهنی‌اش واکنش و پاسخ دهد.

نیروی معجزه‌گر ذهن ناخودآگاه مسئله‌ای است که پیش از آنکه انسانی خلق شود و قبل از آنکه مذهب و کلیسا و حتی دنیایی آفریده شود، وجود داشته است. حقایق و اصول همیشگی حاکم بر زندگی قبل از ایجاد همه ادیان و مکاتب وجود داشته‌اند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن می‌شنویم:

روانشناسان و روانپزشکان بر این باور هستند که وقتی ذهن ناخودآگاه ما افکاری را دریافت می‌کند، شروع به ایجاد تغییراتی در سلول‌های مغزی ما کرده و ارتباط این افکار را پیدا می‌کند تا در نهایت براساس آن‌ها عمل کند. این‌گونه به خرد بزرگ‌تر و انرژی بی‌نهایت ذهن وصل می‌شود. این خرد تمام قوانین طبیعت را به کار می‌گیرد تا شما را به سمت هدفتان هدایت کند. این مسیر گاهی به سرعت و هم‌زمان طی می‌شود و گاهی تا چند روز یا چند هفته طول می‌کشد، پس عملکرد شما هر دو لایه ذهنی را در بر می‌گیرد.

نباید تصور شود که ما از دو ذهن مجزا صحبت می‌کنیم بلکه این دو، دو لایه از ذهن ما هستند. ذهن خودآگاه لایه منطقی ذهن و مسئول انتخاب است، به عنوان مثال شما کتاب مورد علاقه، مسکن یا شریک زندگی خودتان را انتخاب می‌کنید. اما در این مسیر قلب، سیستم گوارشی و تنفسی شما بدون دخالت منطقی از طرف ذهن خودآگاه‌تون به وسیلۀ ناخودآگاه شما هدایت و کنترل می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
قسمت اول
13 دقیقه
قسمت دوم
13 دقیقه
قسمت سوم
16 دقیقه
قسمت چهارم
14 دقیقه
قسمت پنجم
14 دقیقه
قسمت ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
38000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

مریم گودرزی
۱۴۰۰/۱۲/۴
این کتاب نشان دهنده‌ی این است که راز اعجاب انگیز این جهان و تمام خلقت دقیقا خود ما هستیم؛ ما دائما به دنبال یک چیز پیچیده برای توضیح خودمون و این جهان می‌گردیم و این معجزه‌ای که قرار است ما را خارق العاده کند رو در بیرون از خودمون جستجو میکنیم در حالی که معجزه خود ما هستیم و خالق معجزه‌ها هم دقیقا خود ما هستیم و این سادگی باعث میشه قانع نشویم ولی اگر با خودمون برای شنیدن ندای درونمون با شکیبایی زمان بگذاریم، درها گشوده می‌شوند و مسیر حقیقت نمایان می‌شود.
متشکرم
Aida omran
۱۴۰۰/۵/۲۹
کتاب خیلی مفیدی بود 👍🏻
اول که نظرات وکامنتهای بقیه رو خوندم متوجه شدم که این کتاب خلاصه شده هست وهمه مطالب کتاب اصلی رو نداره ناراحت شدم و دلم میخواست کتاب اوریجینال رو میخریدم ولی میتونم بگم کتاب مثبت ومفیدی بود، من قبل از این، کتاب انسان شفابخش _دستان شفابخش رو خوندم وبعد که این کتاب رو خوندم
انگار در راستای هم بودند و برای انتخاب زندگی بهتر و رسیدن به اهداف بسیار کمک کننده هست، خوندن این کتاب را به همه کسانی که علاقمند به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خودشان وعزیزانشون هستن توصیه میکنم.
پ ش
۱۴۰۱/۲/۲۳
نقاط قوت:
_ موسیقی بسیار دلپذیر و در فواصل مناسب
_ صدای خوب گوینده
نقاط ضعف:
_ محتوای ساده، تکراری، سطحی، و بعضا نادرست از ذهن خودآگاه و ناخودآگاه.
_ ولوم نسبتا پایین در کیفیت ضبط صدا. (صدای گوشی رو تا آخر بلند میکردم تا بتونم در حد متوسط بشنوم.)
_ غلطهای مکرر در لحن گوینده در حین خوندنِ
کتاب، که باعث تعجب من شد. چطور با اینهمه غلط لحنی خوندید و اصلاح نکردید؟ آیا ضبط یک کتاب صوتی ارزشش رو نداره که متنش رو صحیح بخونید؟
در کل، اصلا خوشم نیومد.
حسین محمدی
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
کتاب بسیار مفیدی هست. قدرت درون. یکی از دوستان ورزشکار من کاملا این روش را تایید کرد و آسیب دیدگی شدیدی که طول درمانش ۶ ماه بود در کمتر از ۴۰ روز درمان کرد. روشش هم اینطوری بود که دائم تمرکز میکرد و در ذهنش مرور میکرد که چند کارگر کوچک وارد بدنش میشن و سلول‌های اسیب دیده را بر میدارند و سلول سالم میگذارند. و با همین تلقین سریعا درمان شد.
محمد.م
۱۴۰۱/۱۲/۴
سلام دوستان مهربانم
بهتون خواندن این کتاب رو با این شرط توصیه میکنم که کتاب اصلی رو تهیه بفرمایید و چند مرتبه بهش گوش بدید یا مطالعه کنید بعد برای مرور و تثبیت در ذهن از این نمونه خلاصه شده استفاده کنید
مطالعه پیوسته عادت موفق‌ترین انسان‌های تاریخ بوده و هست
امیدوارم همیشه موفق، شاد و تندرست باشید.
امیر افشار
۱۴۰۱/۱۰/۲۲
با سلام و احترام
کتاب فوق فوق العاده مطالب عمیق و سنگین داره البته در عین حال تمریناتی ساده ولی باید جدی گرفته بشه. عالی می‌بود اگر مدت زمان بیشتری رو بهش اختصاص میدادند. حجم زیادی از مطالب گفته نشده و به شدت پیشنهاد میشود به عزیزان ۱ جلد از خودت کتاب رو بارها و بارها مطالعه کنند. سپاس، شاد باشید.
نسرین صالحی
۱۴۰۱/۶/۱۶
برداشت از مطالب این کتاب بستگی به دانش قبلی خود ماداره اگه قبلا مطالعاتی دراین باره داشته باشی زیاد تاثیر گذاربنظر نمیاد واگه دانش قبلی ماراجب ذهن ناخوداگاه کم باشه مفید هستش درکل انتظار داشتم مبحث ذهن ناخوداگاه رو واسم روشن کنه که کامل درکش کنم ولی متاسفانه به اون درک کامل نرسیدم
طلا طالبی
۱۴۰۲/۳/۲
این کتاب در کل اطلاعات خوبی راجع به ناخودآگاه ارائه میداد اما توضیحات را فقط کسانی درک می‌کنند که قبلا راجب ناخودآگاه تحقیق کرده‌اند و آنرا درک می‌کنند
برای مبتدی‌ها کتاب مناسبی نیست و در عین حال هیچ راهکاری ارائه داده نشده و فقط بصورت کلی چیزهای مثل تلقین استفاده شده است.
abbas masjedian
۱۴۰۰/۹/۲۱
واقعا عالیه.... بعضی از کتابها را نباید فقط بخونیم بلکه باید با اونها چه در زمان خوندن و‌چه تا مدتها بعد زندگی کرد تا ملکه ذهن ناخوداگاه انسان بشه.... این کتاب هم از این دسته کتابها هست که باید باهاش زندگی کرد
habib alla hasantabar
۱۴۰۰/۳/۱۸
عالی بود من به هرکسی که دوسش دارم این کتاب را معرفی وتقدیم میکنم این کتاب نشان میدهد چگونه در ضمیر بکر انسان چگونه باورها شکل میگیرند و چگونه در سرنوشت انسان تاثیر ژگرف ایجاد میکند
رعنا صادقی
۱۴۰۱/۸/۷
سلام به همه دوستان اهل کتاب
این کتاب صوتی بصورت خلاصه و زبان ساده یاد میده، چطور کنترل ذهن ناخودآگاه خودتون رو به سمت و سویی که میخواید، دست بگیرید و هدایت کنید.
برای دوستانی که فرصت مطالعه اصل کتاب رو ندارن، پیشنهاد میکنم.
خسرو رضانژاد
۱۴۰۰/۱۰/۷
مثل بسیار کتابهایی از این دست، نویسنده بیشتر سعی دارد که بگوید من کتابم خیلی خوب است و تاکید بیشترش برهمین موضوع تا جایی که حوصله خواننده را از معمول خود خارج میکند بدون اینکه به دانش او را بیشتر کرده باشد
فرانک عبداللهی
۱۴۰۰/۴/۱۹
کتاب بسیار بسیار جالبی هست. انگار کل دنیا فقط ناخوداگاه هست و ما از قدرت ذهنمون بی خبریم کاش در مدرسه ب جای درس‌های بدون کاربرد راجب این چیزا هم صحبت میکردن افسوس....
فرزانه حسین پور
۱۴۰۲/۱/۴
کتاب فوق‌العاده‌ای بود، و لذت بخش، اما متاسفانه بسیار کوتاه بود، تفکیک لایه‌های ذهن و تقسیم به دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه نیازمند توضیحات بیشتر بود و همچنین چگونگی تسلط بر ذهن ناخودآگاه نیاز به آموزش بیشتر داشت
Kiyomarss Pasyar
۱۴۰۰/۹/۱۱
حتما بهتون این کتابو توصیه میکنم.
شک نکنید با گوش دادن این کتاب جریان‌های تازه‌ای در ذهن شما ایجاد میشه و بهتون کمک میکنه در زندگی به چیزایی که میخواین برسین.
و... اینو بدونید که انسان چیزی جز تفکراتش نیست.
مشاهده همه نظرات 153

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.