معرفی و دانلود PDF کتاب دروازه شگفتی

عکس جلد کتاب دروازه شگفتی
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دروازه شگفتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دروازه شگفتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دروازه شگفتی

کتاب دروازه شگفتی نوشته‌ی آرتمیس دادرس، داستان جذاب دو دوست به نام‌های هانا و دنا است که روزی در ساحل دو مروارید جادویی پیدا می‌کنند که آن‌ها را به سرزمینی شگفت انگیز می‌برد. این داستان، اولین کتاب از مجموعه‌ی پنج جلدی داستان‌های هانا و دنا است.

موضوع کتاب دروازه شگفتی چیست؟

یک روز صبح هانا و دنا همراه با مادرهایشان آماده شدند تا به مسافرت بروند. آن‌ها می‌خواستند به کنار دریا بروند و با صدف‌ها، ماهی‌ها، خرچنگ‌ها و دیگر جانوران دریایی بازی کنند! آن‌ها قلعه‌ای شنی ساختند و حسابی بازی و آب تنی کردند. ناگهان دنا احساس کرد چیزی در زیر پاهایش می‌درخشد وقتی بیشتر دقت کرد متوجه دو مروارید زیبا به رنگ‌های آبی و صورتی شد، اما این‌ها مرواریدهایی معمولی نبودند...

درباره‌ی مجموعه‌ داستان‌های هانا و دنا:

آرتمیس دادرس، نویسنده و تصویرگر نوجوان و خوش ذوق در این مجموعه، داستان‌هایی تخیلی و کودکانه را به تصویر کشیده است. در این داستان‌ها با هانا و دنا دو دوست صمیمی آشنا می‌شویم که طی سفری که در تعطیلات مدرسه دارند، وارد دنیایی رویایی با موجوداتی عجیب و غریب می‌شوند. آن‌ها سعی می‌کنند تا با موجودات شیطانی مبارزه کنند و سرزمین رویایی را نجات دهند.

نویسنده از آنجا که با روحیات همسالانش آشناست سعی کرده با استفاده از تخیل خود و در عین حال تحریک حس همزاد پنداری کودکان، آن‌ها را به تعقیب داستان و رسیدن به نتیجه نهایی تشویق کند. از نقاط قوت این نویسنده نوجوان، قلم روان و ساده و همچنین تصویرسازی داستان‌ها با روش و سبک و سیاق شخصی خودش است.

کتاب دروازه شگفتی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان 7 تا 9 سال سرگرم کننده و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب دروازه شگفتی می‌خوانیم:

آن‌ها پیش خود فکر کردند که می‌توانند از آن مرواریدها در بازی لی لی استفاده کنند بنابراین روی شن‌ها با تکه‌ای چوب لیلی کشیدند و سپس مروارید‌ها را پرتاب کردند. اما در یک لحظه گردابی بزرگ بوجود آمد و دو دوست را به درون خود کشید؟! هنگامی که آن دو چشمان‌شان را باز کردند نمی‌دانستند چه اتفاقی افتاده است؟! سرزمینی که آن‌ها در درون آن بودند، شگفت انگیز بود! آن‌ها نمی‌دانستند آن را چگونه توصیف کنند! ساحلی درخشان و رنگارنگ با گل‌های صدرنگ و صدای پرندگان بهشتی و آبشاری خیره کننده!؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دروازه شگفتی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پندار نیک پارسی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-7036-17-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دروازه شگفتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دروازه شگفتی

برای دریافت کتاب دروازه شگفتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.