معرفی و دانلود کتاب قلبتان را التیام ببخشید

عکس جلد کتاب قلبتان را التیام ببخشید
قیمت:
39900 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قلبتان را التیام ببخشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قلبتان را التیام ببخشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قلبتان را التیام ببخشید

هدف کتاب قلبتان را التیام ببخشید اثر لوئیز ال هی و دیوید کسلر، آگاهی از چگونگی اندوهگین‌شدن پس از هر نوع از دست دادن؛ مانند جدایی، طلاق یا مرگ و یافتن التیامی برای آن است. غصه خوردن و اندوهگین شدن، کاری هماوردجویانه و نوعی مبارزه‌طلبی است؛ اما اغلب افکار ما رنج را نیز به دردمان می‌افزاید.

این کتاب موجب توسعه‌ی آگاهیتان در مورد از دست دادن و افزایش مهر و محبت و درکتان  می شود. قصد کتاب قلبتان را التیام ببخشید (You Can Heal Your Heart) این است که غم و اندوهتان را به‌تمامی احساس کنید، بدون ‌آن‌که گرفتار تاسف و رنج شوید.

در این کتاب، مسیرهای التیام یافتن با نمونه‌های داستانی، روشن و مشخص می‌شوند. در این داستان‌ها، ممکن است بارها خواننده چنان به همزادپنداری درافتد، که همراه شخصیت آن اتفاقات، در فضای ماجرا قرار گیرد، حس کند، درد بکشد و حتی فراوان بگرید؛ اتفاقی که برای من افتاد! در بحبوحه‌ی حکایت‌ها به‌یاد می‌آورید که شما نیز در مخمصه‌هایی بوده‌اید که تصور می‌کردید نه راه پس دارید و نه راه پیش؛ اما در سراسر کتاب قلبتان را التیام ببخشید هدف این است که به خواننده‌اش یادآوری کند همیشه راه پیش باز است، همیشه می‌توان التیام یافت، ولی لازم است که چشم و گوش را به‌درستی باز نگه‌داریم.

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) سخنران، آموزگار فراطبیعی و نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروشی است که بیش از 50 میلیون نسخه از کتاب‌هایش در سراسر جهان به‌فروش رسیده است.

دیوید کسلر (David Kessler) یکی از شناخته‌شده‌ترین کارشناسان امروز حوزه‌ی اندوه و فقدان است. او به‌اتفاق الیزابت کوبله، دو کتاب پرفروش نوشته است؛ در مورد غم و اندوه و درس‌های زندگی؛ همچنین او نویسنده‌ی کتاب پرفروش آسایشگاهی، نیازهای فرد در شرف مرگ است، که از طرف مادر ترزا ستوده شده است. الهامات، سفرها، اتاق‌های شلوغ از دیگر آثار او هستند.

فقدان واقعیتی است که اتفاق می‌افتد، از دست دادن‌ها حقیقت زندگی است، اندوهگین شدن به‌سبب آن‌ها و درد کشیدن حتمی است. آن‌ را کتمان نکنیم، به پس ذهن نفرستیم و با خود منزل به منزل نبریم. پس از این‌که برای خود فرصت قایل شدیم تا این فرایند را طی کنیم، بدانیم که با عبور از آن به التیام نزدیک‌تر می‌شویم. رویدادهای تازه‌ی زندگی در انتظار ما هستند.

جملات برگزیده کتاب قلبتان را التیام ببخشید:

-  طلاق من اقتدار مرا برای دوست داشتن و مورد علاقه بودن، محدود نمی‌کند.
-  من فردی دوست‌داشتنی‌ام، صرف‌نظر از این‌که چه اتفاقی در دنیا بیفتد.
-  زندگی من سفر باورنکردنی عشق، مهر و یادگیری است.
- با تغییر جسمم، زنانگی‌ام گسترش می‌یابد.
-  من برای دوباره دوست داشتن آماده‌ام. می‌خواهم عشق و علاقه را در همه‌ی اشکالش امتحان کنم، زیرا هنوز نفس می‌کشم.

در بخشی از کتاب قلبتان را التیام ببخشید می‌خوانید:
رابطه‌ها، فرصت‌های تازه‌ای را به ما ارائه می‌دهند تا بفهمیم کیستیم، از چه چیزی هراس داریم، قدرتمان از کجا می‌آید و معنای عشق و علاقه‌ی واقعی چیست. احتمال دارد این نظریه که رابطه‌ها، آموختن از فرصت‌هاست، دور از عقل به‌نظر برسد؛ زیرا ما می‌دانیم که آن‌ها ممکن است مایوس‌کننده، چالش‌برانگیز و حتی اتفاقاتی باشند که مایه‌ی دل‌شکستگی می‌شوند، اما می‌توانند بیش از این حرف‌ها نیز باشند. رابطه‌ها بزرگ‌ترین فرصت‌ها را به ما می‌دهند تا عشق و علاقه‌ی واقعی و التیام حقیقی را پیدا کنیم.

فهرست مطالب کتاب

پیش گفتار (به‌ قلم دیوید کسلر)
مقدمه‌ی مترجم
مقدمه
فصل اول: افکارمان را در مورد از دست دادن تغییر دهیم
فصل دوم: جدایی‌ها و توفیق‌ها در روابط
فصل سوم: طلاق متفاوت داشتن
فصل چهارم: مرگ عزیز دلبند
فصل پنجم: رابطه‌های مهرآمیز دیگر، از دست دادن‌های دیگر
فصل ششم: می‌توانید قلبتان را التیام ببخشید
سخن آخر
درباره‌ی نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قلبتان را التیام ببخشید
نویسنده،
مترجممینا اعظامی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات208
زبانفارسی
شابک978-964-236-616-3
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
39900 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قلبتان را التیام ببخشید

Bina Sameipour
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
برای افرادی که از رابطه سمی خارج شدن و تصمیم گرفتن به شفا و التیام برسند بسیار کتاب خوبیه و بهتون میگه تنها نیستید و کنارتون هست عین یه دوست خوب و درکتون میکنه که تو چه شرایط هستید و راهکارهای عالی رو ارائه میده که حالتون خوب بشه کلا کتابهای لوئیز هی عالی و دلنشین هست
تکتم اصغری
۱۳۹۸/۶/۵
هنوز کتاب را کامل نخوانده ام. اما به نظرم کتاب مفیدی است. در موقعیتی هستم که نیاز به این کتاب داشتم تا بتوانم درد از دست دادن یکی از عزیزترین کسانم را تحمل کنم.
Samia Osmani
۱۳۹۶/۸/۱۰
خدا کند بتوانم استفاده خوبی کنم
سمانه ثنایی فر
۱۳۹۷/۷/۶
التیام بخشه
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب قلبتان را التیام ببخشید

برای دریافت کتاب قلبتان را التیام ببخشید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.