معرفی و دانلود PDF کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من

عکس جلد کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من

آیا می‌دانید رویایی‌ترین سیاره در منظومه‌ی شمسی کدام سیاره است؟ آرتمیس دادرس در کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من آن را به شما معرفی می‌کند. کتاب پیش‌رو اولین اثر از این نویسنده و تصویرگر نوجوان است که به همسالان خود نحوه‌ی حفاظت از محیط زیست و همچنین آشنایی با جانداران مختلف را به ساده‌ترین شکل توضیح می‌دهد.

درباره‌ی کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من

کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من از زبان خود نویسنده‌ی کتاب، آرتمیس دادرس با بیانی جذاب، ساده و روان نوشته شده است. این کودک باهوش در برابر پدیده‌های طبیعی که در پیرامون ما وجود دارند، شگفت‌زده می‌شود و با علاقه‌ی زیاد و به شکلی موشکافانه آن‌ها را بررسی می‌کند.

آرتمیس توجه فراوانی به آفریده‌های خداوند، منابع طبیعی، جانوران و گیاهان دارد؛ او همیشه در مصرف انرژی، اصول زیست محیطی را در نظر می‌گیرد و لوازم دور ریختنی را بازیافت می‌کند. او یک حافظ واقعی محیط زیست‌ست و برای نجات کره‌ی زمین تلاش می‌کند.

این کتاب به کودکان و نوجوانان یاد می‌دهد با مراقبت از رفتارهای خود و دوستی با طبیعت، سیاره‌ی زمین را به جایی امن تبدیل کنند و از این خانه‌ی بزرگ محافظت نمایند.

در بخش‌هایی از کتاب به معرفی و نحوه زندگی برخی از حیوانات پرداخته شده تا کودکان و نوجوانان با این موجودات آشنا شود و اطلاعات عمومی آن‌ها افزایش پیدا کند.

کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من مناسب چه کسانی است؟

کودکان 4 تا 7 سال از این کتاب نکات مفیدی را می‌آموزند و چگونگی مراقبت از کره‌ی زمین و حفظ محیط زیست را یاد می‌گیرند.

در بخشی از کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من می‌خوانیم

به باور من در هر ثانیه در سیاره‌ی من یک شگفتی رخ می‌دهد، تبدیل کرم ابریشم نرم و پیلی به یک پروانه‌ی زیبا با آن نقش و نگار روی بال هایش! یا کرم‌های شب تاب که قسمت پایین بدنشان مانند لامپ می‌درخشد. یا زنبورهای عسل که از شهد گل‌ها، عسل مغذی تهیه می‌کنند و تازه موقع رفت و آمد بین گل‌ها آن‌ها را بارور می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پندار نیک پارسی
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-7036-06-8
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من

برای دریافت کتاب سیاره‌ی شگفت انگیز من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.