معرفی و دانلود کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب

عکس جلد کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب
قیمت:
22000 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب

کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب نوشته مایکل لوسیر، دربردارنده‌ی روش‌ها و راهکارهایی است که به شما می‌آموزد چگونه به بیشتر خواسته‌هایتان برسید و چیزهایی را که دوست ندارید را از خود دور کنید.

مایکل لوسیر (Michael J Losier) در کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب (Law of attraction)، چگونگی ارتقا وضعیت زندگی را به شما می‌آموزد، به طوری که این تغییر را احساس کنید. هم‌چنین او به شما می‌آموزد که چطور آگاهانه اتفاقات خوب را جذب و اتفاقات ناخوشایند را دفع کند.

تا به حال به این مسئله دقت کرده‌اید که گاهی به چیزی نیاز دارید و یک‌باره برای شما مهیا می‌شود؟ به عنوان مثال دلتان برای کسی تنگ می‌شود و آن شخص پس از مدت‌ها با شما تماس می‌گیرد؟ یا از ته دل مدت‌ها به شغل یا درآمد دلخواهتان فکر می‌کنید و کاری برای شما پیدا می‌شود که شما را به درآمد دلخواهتان می‌رساند؟

در کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب می‌آموزید که این تجربه‌ها چگونه رخ می‌دهند و مهم‌تر از آن، اینکه می‌آموزید چگونه آگاهانه‌تر از قانون جذب بهره ببرید تا به تمامی نیازها و خواسته‌های خود برسید و به یک انسان موفق و ثروتمند تبدیل شوید.

شما می‌توانید همه چیزهایی را که علاقه دارید را به دست بیاورید و آن‌ها را به سمت خود جذب کنید. شما با قدرت جذب هر روز به خواسته‌های بیشتری دست پیدا می‌کنید و رویدادهای بد کمتری برایتان اتفاق می‌افتد. در پایان شغل، رابطه، تعطیلات و زندگی مورد علاقه‌ای را برای خودتان رقم می‌زنید و به تمام آرزوهای بزرگ و کوچیک خود می‌رسید.

پس با استفاده از تکنیک‌های بسیار جذاب و کاربردی موجود در این اثر، با قدرت به سوی خواسته‌های خود قدم بردارید. مطمئن باشید که شما هم به راحتی می‌توانید یک زندگی ایده‌آل داشته باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب می‌شنویم:

مرحله اول: نخستین گام در به کارگیری آگاهانه قانون جذب اینه که از خواسته‌های خودتون آگاه باشید. معمولاً بیشتر افراد در شناخت خواسته‌های خودشون قوی نیستند، اما به خوبی می‌دانند که چه چیزی را نمی‌خواهند. دونستن چیزهایی که نمی‌خواید خودش خبر خوبیه! چرا که از این طریق متوجه می‌شید چطوری می‌تونید ابزاری کارآمد، برای رسیدن به خواسته‌هاتون پیدا کنید. مخالف در قانون جذب به معنی هر چیزی هست که اون رو دوست ندارید یا احساس خوبی نسبت بهش ندارید.

وقتی متوجه می‌شید چیزی رو در زندگیتون دوست ندارید و وقت زیادی رو صرف شکایت کردن از اون می‌کنید و به خودتون و دیگران می‌گویید که از اون چیز بدتون میاد، از خودتون ارتعاش منفی آزاد می‌کنید. قانون جذب هم همون ارتعاش منفی رو به مقدار بیشتری به شما برمی‌گردونه. اما شما با شناسایی مخالف‌ها، خواسته‌هاتون رو به خوبی پیدا می‌کنید. در اینجا از خودتون می‌پرسید حالا که این‌ها رو نمی‌خوام پس چی می‌خوام؟! شما می‌تونید با بهره گرفتن از مخالف‌ها، سپس پاسخ به سوال مورد نظر، خواسته‌هاتون رو روشن و واضح کنید.

شناسایی مخالف‌ها اونجایی مهمه که متوجه می‌شید چطور با آگاهی از چیزهایی که نمی‌خواهید می‌تونید خواسته‌هاتون را مشخص کنید. مثلاً اگر یه بار نامزد کردید و به هر دلیلی جدایی رو ترجیح دادید، فهرست اون چیزایی که نمی‌خواید تکرار بشه رو دارید. این فهرست مخالف‌هاست که بهتون کمک می‌کنه این بار شریک زندگی مناسبی پیدا کنید. اما نکته‌ای که در اینجا اهمیت دارد، این است که تا چه زمانی باید به مخالف خواسته‌ها توجه کنید؟ این شما هستید که باید این مقدار توجه رو تعیین کنید. چرا که تجربه‌های مختلفی برای افراد مختلف وجود دارد. برای عده‌ای ممکنه سال‌ها طول بکشه و برای عده‌ای دیگه شاید بسیار کوتاه باشه. توجه کنید که وقتی بو، صدا یا مزه مخالف خواسته و تمایلات خودتون رو حس می‌کنید، صبرتون زود لبریز می‌شه. در این مواقع به این جملات فکر کنید:

تا چه زمانی بویی رو که دوست ندارید تحمل می‌کنید؟
تا چه زمانی به موسیقی که دلتون نمی‌خواد گوش می‌دید؟

در این موارد مخالف‌ها رو به سرعت به موافق تبدیل می‌کنید. در حوزه‌های دیگه از قبیل روابط، سلامتی، پول و شغل مدت زمان بیشتری به مخالفان توجه می‌شه که باید سعی کنید اون‌ها رو بیشتر حفظ کنید. در آخر این که بهتره زمان کمتری به توجه و تمرکز روی مخالف‌ها اختصاص بدید. سعی کنید کارهایی رو که به شما احساس خوب میده رو پیدا کنید و اون‌ها رو بیشتر انجام بدید. هدف شما اینه که مخالف‌ها رو در همه حوزه‌های زندگی‌تون به حداقل برسونید. این طوری تو همه حوزه‌های زندگی‌تون حس آرامش پیدا خواهید کرد. آیا این خود خواهانه‌ست؟ اگه فکر می‌کنید خودخواهی نوعی مراقبت از خود هست، پس خودخواه بودن بد نیست. خودخواهی به معنی مراقبت از خود به این صورت که:

آیا در مورد چیزی که می‌خوری خودخواهی؟
آیا در مورد چیزی که می‌پوشی خودخواهی؟
آیا در مورد چیزی که می‌شنوی خودخواهی؟

قانون جذب شما رو ترغیب می‌کنه که تو تمام زمینه‌های زندگی خودتون خودخواه باشید. به ویژه در مواردی مثل شغل، امور مالی، سلامتی و روابط. تحقیقات نشون داده که مردم تو این چهار حوزه مخالف های زیادی رو تحمل می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
30 دقیقه
بخش اول
11 دقیقه
بخش دوم
9 دقیقه
بخش سوم
9 دقیقه
بخش چهارم
7 دقیقه
بخش پنجم
9 دقیقه
بخش ششم
10 دقیقه
بخش هفتم
14 دقیقه
بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب
نویسنده
گویندهونوس صفری
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
22000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب

مانیا حسینی پارسا
۱۴۰۲/۲/۲۸
من کتابش رو قبلا خونده بودم و تمرین هاس رو انجام دادم به نظر من این کتاب مادر تمام کتاب‌های انگیزشی هست تا وقتی که ندونیم چطور میتونیم از نیروی درون برای جذب آنچه که در زندگی میخواهیم، استفاده کنیم کتاب‌های انگیزشی دیگه که تمرین عملی روزانه دارند هم نمیتونه خیلی راهکار مناسبی باشه. من واقعا عاشق این کتاب هستم و چندین بار خوندمش و تمرین هاش رو انجام دادم
مهدی رمضانی
۱۴۰۰/۱۲/۴
سالهاست که در باره قانون جذب گفته میشود و داستانهایی از بزرگان گفته میشه اما زیاد از چگونگی استفاده از این قانون و اجرایی کردن ان درزندگی وپیشرفت کردن از ابن طریق صحبتی. نمیشد واین کتاب پاسخی است برای استفاده از قانون جذب...
سپاسگزارم
اصغر محمودی
۱۳۹۹/۲/۲۵
هر چه جستجو کردم نتونستم کتاب کلید قانون جذب نوشته استر هیکس را پیدا کنم اگه ممکنه این کتاب را داخل کتابراه بگذارید تا بتونم بخرم و استفاده کنم‌ ممنون🙏🙏
Azy
۱۴۰۱/۲/۲۸
کتاب بسیار عالی بود دقیقا برای کسی که میخواد قانون جذب و یاد بگیره کاملا توضیح میده ممنونم واقعا افکارم زندگیم با این قوانین قشنگ شده خدایا هزاران مرتبه شکر گزارم
هما راستین
۱۳۹۹/۸/۱۹
من از صدای راوی بسیار لذت بردم کتاب هم عالیه و نکاتی را در رابطه با قاون جذب و مثبت صحبت کردن و انتخاب کلمات یاد میدهد در کل کتاب مفید ه و راوی هم عالیه
محمد میر
۱۳۹۸/۸/۲
فوق العاده کتاب خوب و تاثیر گذاری بود، متشکرم
قاسم عابدینی
۱۳۹۸/۸/۷
کتاب خوب و مفیدی هست. ذهن را راهنمایی می‌کند
محمد پیروزمند
۱۳۹۸/۷/۳۰
بسیار خوب وعالی وقابل فهم است ممنون
شقایق امیری
۱۴۰۱/۹/۸
کتاب خیلی ساده و روون و یکسری نکاتی که در قانون جذب نامفهوم هست رو با شیوه‌های عملی ساده عنوان میکنه
ناصر شاهبداقی
۱۴۰۰/۹/۱۳
کتاب اثر گذار خوبی است تقریبا مطالب اصلی بدون حاشیه و طولانی کردن مطالب تقسیم بندی‌های اضافه ارایه گردید
بهاران موسوی
۱۳۹۹/۲/۲۶
به نظر من مطالبش ابتدایی بود، برای کسی که کتاب راز و قدرت رو خونده باشه خیلی سطحیه
جمال انصاری
۱۳۹۹/۲/۸
عالی بود ن تنها مطالبش اموزنده بود بلکه گوینده هم عالی بود صداش ب دل ادم میشینه
مهدی تعمیری اسکویی
۱۴۰۲/۲/۱
یکی از بهترین کتاب‌های قانون جذب هست. همردیف و ساده شده کتاب‌های استر هیکس وجری هیکس.
yac dnr
۱۳۹۸/۷/۲۷
خیلی ذهن ادمو باز میکنه
علی رستگاری
۱۴۰۱/۱۰/۸
کتاب خوبیه قابل فهم ساده وروان و نجات کلیدی واجب داره ویژه خسته کننده نیست
مشاهده همه نظرات 36

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب

برای دریافت کتاب صوتی آموزش کامل قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.