معرفی و دانلود کتاب صوتی کنترل ذهن

عکس جلد کتاب صوتی کنترل ذهن
قیمت:
46000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کنترل ذهن

پنج راز شاد زیستن کدام است؟ چگونه خشم خود را کنترل کنیم؟ چطور می‌توانیم قربانی شرایط موجود نباشیم و نقشی تعیین‌کننده ایفا کنیم؟ خوزه سیلوا در کتاب صوتی کنترل ذهن به شما می‌آموزد که چگونه افسار ذهن خود را در دست بگیرید و کیفیت زندگی خود را در همه‌ی زمینه‌ها بالا ببرید.

درباره‌ی کتاب صوتی کنترل ذهن

مغز شما امواج گوناگونی را از خود ساتع می‌کند. شما جهان را با این امواج ادراک می‌کنید. و تغییر و بهبود شرایط این موج‌ها می‌تواند کیفیت زندگی شما را افزایش دهد. این چکیده‌ای است از آنچه خوزه سیلوا (Jos'e Silva) در کتاب صوتی کنترل ذهن (The Silva Mind Control Method Of Mental Dynamics) به‌شکل مفصل به آن می‌پردازد. او معتقد است موج‌های آلفا، بتا، تتا و دلتا امواج چهارگانه‌ای هستند که در مغز انسان وجود دارند. ما جهان خارج و ساحت ماده را با موج بتا تجربه می‌کنیم و سه موج دیگر به ساحت روان و ذهن ما مربوط هستند. تأکید سیلوا در این کتاب بیشتر بر روی موج آلفاست. او راهکارهای کاربردی و آزمایش‌شده‌ای را ارائه می‌دهد که از طریق آن‌ها می‌توانید ذهن خود را به سطح آلفا برسانید. به بیان دیگر با کنترل امواج آلفا می‌توانید ذهن خود را مدیریت و از قدرت نهفته و مغفول آن استفاده کنید.

سیلوا این کتاب صوتی را در 7 بخش و 27 فصل مفصّل تألیف کرده است. «نخستین گام مراقبه»، «سازوکار ذهن»، «برنامه‌ریزی: گذشته، اکنون، آینده»، «توان‌افزایی»، «بهبود روابط با دیگران»، «کار و پیشه» و «تغییر و دگرگونی» عناوین بخش‌های کتاب هستند و هر بخش دربرگیرنده‌ی چندین فصل در زمینه‌ی ابعاد گوناگون کنترل ذهن است. او از خلال این فصل‌ها به دامنه‌ی گسترده‌ای از موضوعات می‌پردازد که معتقد است با شیوه‌هایی که برای این کار پیشنهاد می‌کند، می‌توان تمامی آن‌ها را به بهترین نحو ممکن حل و فصل کرد. مسائل خانواده، بحران‌های روابط، بحران‌های موفقیت شغلی و شخصی، خودباوری و احساس گناه، برخی از چالش‌هایی هستند که سیلوا در کتاب صوتی کنترل ذهن به آن‌ها می‌پردازد.

کتاب صوتی کنترل ذهن برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب صوتی برای علاقه‌مندان به فرادرمانی از طریق تکنیک‌های به‌روز مراقبه، پیشنهاد فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید کنترل ذهن خود را در دست بگیرید تا زندگی بهتری داشته باشید، کتاب حاضر را از دست ندهید.

با خوزه سیلوا بیشتر آشنا شویم

خوزه سیلوا در سال‌های جوانی برای مدتی تعمیرکار وسایل الکترونیکی بود اما بعدتر در جنگ جهانی دوم به عنوان مشاور سربازان جنگ مشغول به کار، و به این حوزه علاقه‌مند شد؛ علاقه‌ای که مسیر زندگی سیلوا را به‌کلی دستخوش تغییر کرد. او تحصیلات و مدرک آکادمیک ندارد و فعالیت در این زمینه را به‌صورت غیرآکادمیک دنبال کرده است و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین فراروانشناسان دنیا شناخته می‌شود. فراروانشناسی انشعابی نسبتاً مدرن در روانشناسی است که در آن درمانگران از مفاهیم ماوراءطبیعی همچون تله‌پاتی و غیب‌گویی برای روند درمان استفاده می‌کنند. خوزه سیلوا در سال 1999 در سن 85 سالگی چشم از جهان فروبست اما میراث بزرگی برای علاقه‌مندان آثارش بر جای گذاشت. «دستان شفابخش»، «مدیر روشن‌بین»، «ذهن زیبا، جسم زیبا» عناوین برخی دیگر از آثار این نویسنده‌ی آمریکایی هستند.

در بخشی از کتاب صوتی کنترل ذهن می‌شنویم

نخستین اصل هفت‌گانه‌ی قدرت، «ذهن‌گرایی» نام دارد. بر پایه این اصل، جهان آفریده‌ی ذهن خداوند است. این اصل بی‌درنگ ما را با پرسش‌های گوناگونی روبه‌رو می‌کند و به برداشت‌هایی نادرست می‌انجامد. آیا ما ساخته و پرداخته‌ی هویتی نامحدود و بی‌کران هستیم که از اصل خویش جدا شده‌ایم و هرگز نمی‌توانیم به ماهیت او و در پی آن به ماهیت خودمان پی ببریم؟ آیا ما آدم ماشینی بی‌اراده‌ای هستیم که در آزمایشگاه به دست دانشمندانی بسیار دانا و توانمند تولید شده‌ایم؟

نه هرگز چینن نیست، بلکه همان‌گونه که شخصیت داستانی داستان‌نویس نمایی از شخصیت خود اوست، ما و هر آنچه در جهان هست، نمایی از آفریدگارمان هستیم. ما بخشی از کل آفرینشیم. همان‌گونه که ما نسبتی از خداوندیم، دنیای ما نیز نسبتی از ماست. دنیای هرکس دنیای خود است اما شاید با دنیای ما متفاوت باشد، زیرا دنیای من و شما آفریده‌ی ذهن خود ماست.

اصل ذهن‌گرایی می‌تواند به ما در شناخت بیشتر ذهن و روان و آشنایی با طرز کار آن یاری رساند. مهار نیروی ذهن یا آن‌گونه که ما می‌گوییم، کنترل ذهن، از آن جا کارگر است که جهان پدیدهای ذهنی است. ما به هر چیزی از دریچه‌ی ذهن خود می‌نگریم و همه‌چیز را آن‌گونه می‌بینیم که گمان می‌کنیم می‌بینیم! شاید شما گمان کنید در پیش رویتان درخت می‌بینید، درحالی‌که سنجاب آن درخت را در گمان خویش خانه و کاشانه خواهد دید. شاید دوست شما تابلویی از پیکاسو را آذینی زیبا روی دیوار ببیند ولی شما آن را سرمایه‌گذاری بلندمدت ببینید. شاید شما پیشامدی را دردسری بسیار بزرگ به شمار آورید، در حالی که همسرتان آن را محکی برای سنجش توانایی‌ها بپندارد و بر راه چاره بنگرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
27 دقیقه
بخش نخست / فصل نخست: نخستین گام‌ مراقبه
22 دقیقه
فصل دوم: نگرش عاشقانه - بخش یک
14 دقیقه
فصل دوم: نگرش عاشقانه - بخش دو
14 دقیقه
فصل سوم: پنج راز شاد زیستن
25 دقیقه
فصل چهارم: هفت اصل قدرت
21 دقیقه
فصل پنجم: تصاویر ذهنی طلایی
25 دقیقه
بخش دوم / فصل ششم: استرس و تنش
15 دقیقه
فصل هفتم: ترس، خوش‌بینی، دلیری
22 دقیقه
فصل هشتم: احساس گناه و بخشش خود
16 دقیقه
فصل نهم: کنترل خشم
23 دقیقه
فصل دهم: خودباوری
11 دقیقه
بخش سوم / فصل یازدهم: برنامه‌ریزی‌های گذشته و برنامه‌ریزی از نو
13 دقیقه
فصل دوازدهم: برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف‌
21 دقیقه
فصل سیزدهم: خود گذشته، خود آینده
25 دقیقه
بخش چهارم / فصل چهاردهم: خواست، باور و انتظار
12 دقیقه
فصل پانزدهم: واژه‌های توان‌افزا
22 دقیقه
فصل شانزدهم: کنترل وزن
7 دقیقه
فصل هفدهم: قربانی شرایط نشوید و تعیین‌کننده باشید
21 دقیقه
فصل هجدهم: پرانگیزگی و بی‌انگیزگی
15 دقیقه
فصل نوزدهم: پرورش حواس و احساسات
25 دقیقه
بخش پنجم / فصل بیستم: آگاهی از روابط
14 دقیقه
فصل بیست‌و‌یکم: حل مسائل خانوادگی
10 دقیقه
فصل بیست‌و‌دوم: چگونگی برخورد با منفی‌باف‌ها
10 دقیقه
بخش ششم / فصل بیست‌وسوم: چگونگی هدف‌گذاری و رسیدن به هدف
16 دقیقه
فصل بیست‌و‌چهارم: نیروی مذکر و نیروی مؤنث
18 دقیقه
فصل بیست‌و‌پنجم: موفقیت شغلی
17 دقیقه
فصل بیست‌و‌ششم: موفقیت در کارهای شخصی
12 دقیقه
بخش هفتم / فصل بیست‌وهفتم: دشواری‌های تغییر کردن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کنترل ذهن
نویسنده
مترجممجید پزشکی
گویندهحامد کریمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
46000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کنترل ذهن

طیبه محمودی
۱۴۰۱/۹/۲۳
کتاب خیلی خوبی بود.
میتونم به همه‌ی انسان‌ها پیشنهادش بدم.
برای بهتر کردن زندگی و دیدگاه و آرامش خیلی کاربرد داره.
تنها چیزی که منو کلافه میکرد اینکه دائم برای یادآوری ارجاع میداد به فصول مختلف، در صورتیکه میتونست همه نکات رو در همون فصل به ترتیب بگه.
در کل کتاب بسیار بسیار عالی برای زندگی بهتر هست.
فاطمه غارثی فرد
۱۴۰۱/۹/۴
سلام و روز خوش برای همه دوستان و دوست داران کتاب من با خواندن این کتاب تونستم ذهن خودم را از افکار منفی کنترل کنم قبلا در موقع بیکاری ذهنم پر بود از تمام اتفاقات مخرب ولی واقعا تونستم راههای شاد زیستن را پیدا کنم خودم را از درون شاد کنم حال خودم را خوب کنم به خودم وکارهایم نظم بدم از داشته هام لذت ببرم خدارا شکر
حبیب دلیری فرد
۱۴۰۲/۳/۱۲
با تشکر از کتابراه
صدای گوینده خوب بود.
مطالب خوب و قابل فهم بود.
توصیه میکنم.
Ali Mohammadi
۱۴۰۱/۱۲/۶
این نویسنده خیلی عالی نوشته درمورد ذهن.. واقعا عالیه
مرتضی غلامی پور
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
کتابی بسیارعالی ومفید
یاشار باقرپور
۱۴۰۱/۱۲/۱۱
ده بار خواندم بازم میخونم
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کنترل ذهن

برای دریافت کتاب صوتی کنترل ذهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.