معرفی و دانلود کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد

عکس جلد کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد

اگر به دنبال بازگرداندن تعادل به ذهن و روح و بدن‌تان هستید، کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا نوشته‌ی مارگاریتا آلکانتارا، راهنمایی کامل و مناسب برای شماست تا با چاکراهای اصلی بدن خود آشنا شوید و انرژی‌های درونی‌تان را آزاد کنید. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون محسوب می‌شود.

درباره کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا:

درون تمام موجودات زنده مراکز قدرتمندی از انرژی وجود دارد که چاکراها نامیده می‌شوند. هر چاکرا پتانسیل ترمیم و بهبود بسیار زیادی دارد؛ با این حال یادگیری نحوه استفاده از قدرت شگفت‌انگیز سیستم چاکرا می‌تواند چالش برانگیز باشد؛ چرا که هنگامی که بسیاری از اطلاعات موجود پراکنده، آکادمیک و یا انتزاعی هستند، به سختی می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. اما کتاب بهبود و شفای چاکرا (Chakra Healing) که براساس تجربیات و دانش مارگاریتا آلکانتارا، متخصص طب سوزنی و انرژی درمانی، نوشته شده، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با استفاده از طیف گسترده‌ای از مراقبه‌های ساده و مفید از قدرت این چاکراها استفاده کنید. همچنین هر فردی می‌تواند آموزه‌های این کتاب را یاد بگیرد و به عنوان یک فرد مبتدی به انجام تمرین‌های آن بپردازد.

پس اگر تکنیک‌های کتاب پرفروش بهبود و شفای چاکرا را انجام دهید، به مرور زمان به سلامت عاطفی، جسمی و معنوی خود می‌رسید و انواع دردها و بیماری‌ها را از بدن خود دور می‌کنید. درواقع دستورالعمل‌های عملی این اثر ویژگی‌های خاص هر چاکرا را نام می‌برد و بیماری‌ها و درمان‌های مخصوص به آن را برمی‌شمارد.

از جمله بیماری‌هایی که از طریق بهبود چاکرا درمان می‌شوند، می‌توان به آسم و آلرژی، کمر درد، خستگی، مشکلات عصبی، مشکلات گوارشی، افسردگی، مشکلات پوستی و سردرد اشاره کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا:

- بهبود و شفای چاکرا همراه با اطلاعات ترکیبی برای بدن، ذهن و روح پر شده است. یک کتاب عالی برای شروع کار روی لایه‌های مختلف بدن با تمرکز بر سلامتی، یوگا و استفاده از کریستال‌ها به این دلیل جالب توجه است که از آن‌ها برای ایجاد یک سبک زندگی بهتر استفاده می‌کنند. (StarSpirit Woman)

- بهبود و شفای چاکرا یک کتاب راهنمای مناسب برای جعبه ابزار هر پزشک شفابخشی یا برای خوددرمانی و مراقبت از خود است. مارگاریتا منطقه وسیع از چاکراها را با اطلاعات مختصر و آسان همراه با کاربردهای عملی آن و بسیاری از سیستم‌های ترمیمی جایگزین، پوشش می‌دهد. این کتاب شما را به درک بهتر سیستم چاکرا سوق خواهد داد. (Anjahlia Kate Loye)

- اگر به دنبال یک کتاب برای شروع سفر شفابخشی خود هستید، بهبود و شفای چاکرا کتابی است که شما به آن نیاز دارید. این راهنمای مبتدی در چاکراها بسیار جامع است. من این کتاب را به شدت برای هر کسی که به دنبال غلبه بر الگوهای جسمی و عاطفی است که آن‌ها را از داشتن زندگی سالم باز می‌دارد، توصیه می‌کنم. (Corrina Steward)

- این یک کتاب دوست‌داشتنی است برای همه کسانی که می‌خواهند چاکراها و نحوه ارتباط آن‌ها با سلامت جسمی، روانی، عاطفی و معنوی را بفهمند و کاملاً خوب، قابل درک و جامع نوشته شده است. ایده‌هایی در مورد چگونگی بهبود هر چاکرا با استفاده از مدیتیشن، بلورها، روغن‌ها یا یوگا توصیه‌های ارزشمندی ارائه می‌دهد و تصاویر ژست‌های یوگا و بلورها بسیار مفید هستند. خواندن آن لذت بخش و آموزنده است! (Penelope Quest)

کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم مدت‌هاست که می‌خواهید با چاکراهای بدن آشنا شوید و روح‌ و جسم‌تان را با مراقبه و مدیتیشن پرورش دهید، این کتاب می‌تواند بسیار سودمند و کاربردی برایتان باشد.

با مارگاریتا آلکانتارا بیشتر آشنا شویم:

او متخصص طب سوزنی است و به افراد کمک می‌کند که از نظر جسمی، عاطفی و معنوی بهبود یافته و به بالاترین اهداف خود برسند و از طریق هماهنگی و تعادل بین ذهن و بدن، بیشترین لذت را از زندگی ببرند. ریکی مارگاریتا آلکانتارا (Margarita Alcantara) در مطب خود در نیویورک به دیگران کمک می‌کند تا از طریق علم چاکراها با درون خود دوباره ارتباط برقرار کرده و به تعادل برسند.

این نویسنده علاوه بر طب سوزنی، درمان‌های متعددی را از طریق ادغام روش‌های مختلف برای بهبودی مراجعین خود استفاده می‌کند. او از طریق این روش‌ها به درمان انسداد چاکراها کمک کرده و روند بهبودی آن‌ها را سرعت می‌بخشد.

در بخشی از کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا می‌شنویم:

چاکرای قلب تماما به معنای ارتباط با خود و همچنین پرورش شادی، عشق به خود و شفقت است. مراقبه‌های زیر، تکنیک‌ سنگ‌ها، کاربردهای اسانس روغنی و حالت‌های یوگا به شما کمک می‌کند تا به آنچه ممکن است در این چاکرا داشته باشید، ارتباط برقرار کنید. از همه مهم‌تر آن‌ها باید به شما کمک کنند تا با این گرداب انرژی در درون خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین ممکن است به حکمتی که در اختیار دارد، گشوده شوید.

در اینجا یک مراقبه و تصویرسازی آسان، اثبات شده و واقعی برای ارتباط با چاکرای قلب شما ارائه شده است:

یک) در حالیکه راحت نشسته‌اید و یا دراز کشیده‌اید، سه نفس عمیق بکشید. هربار که نفس می‌کشید تصور کنید که نفس به مرکز قفسه سینه شما انرژی می‌بخشد. هربار که نفس خود را بیرون می‌دهید، هر آنچه را که ممکن است در آن ناحیه داشته باشید، رها کنید. هرگونه ترس، درد یا حتی انتظارات درمورد احساسی که قرار است هنگام انجام این مراقبه داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
مقدمه
44 دقیقه
بخش اول: ساختار قدرتمند چاکراها / فصل اول: مروری بر چاکراها
39 دقیقه
فصل دوم: کار با چاکراها
39 دقیقه
بخش دوم: شفای چاکرای شما / فصل سوم: علائم و بیماری‌های رایج و معمول
34 دقیقه
فصل سوم: علائم و بیماری‌های رایج و معمول - قسمت دو
40 دقیقه
فصل چهارم: درمان‌ها و راه حل‌های شفابخشی - قسمت یک
37 دقیقه
فصل چهارم: درمان‌ها و راه حل‌های شفابخشی - قسمت دو
20 دقیقه
فصل چهارم: درمان‌ها و راه حل‌های شفابخشی - قسمت سه
17 دقیقه
پیوست A: حالت‌های یوگا
22 دقیقه
پیوست B: کریستال‌ها
4 دقیقه
درباره نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهفرهاد جان سریان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا

Hellen Pdrm
۱۴۰۰/۸/۱۲
پس از دوسال مراقبه کردن و مطالعه کتابهای مختلف دراین باره.. میتونم نظر بدم که این کتاب در حد همون کتاب چاکرا درمانی نوشته شالیلا شارمون هست.. و کسی که یکیشو خونده باشه نیازی نداره دوباره هزینه کنه
سمیرا عاملی
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
بسیار عالی بود، به آگاهی بهتری نسبت به خودم رسیدم و حتی علل یکسری مشکلاتم را بهتر متوجه شدم. سپاسگزارم
Fereshteh k
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
برای من که به تازگی با چاکراه‌ها انرژی‌ها پاکسازی و مدیتیشن اشنا شدم کتاب خوبی بود👌🏻
سحر یزدان پناه
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
این کتاب در کل خوب بود واسه کسی که میخواد مراقبه رو شروع کنه
لوتوس مرداب
۱۴۰۰/۶/۱۰
خیلی کتاب خوب و کاملیه
Bita Ahmadi
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
کنجکاوم ببینم چطوری میتونم با چاکراهها مراقبه کنم
روشنک یزدانی
۱۴۰۱/۱۱/۶
نویسنده خیلی عالی چاکرا‌ها رو توضیح میده...
شیما خلج
۱۴۰۱/۳/۱۹
مفهوم واضح و دقیق چاکراه‌ها را بخوبی بیان میکند
مهدیه دهقان
۱۴۰۱/۴/۱۴
کیفیت صدا اصلا خوب نیست.
سپهر مسلم خانی
۱۴۰۱/۲/۳۰
بسیار مفید و کاربردیست
آرزو مهربان
۱۴۰۰/۹/۲۰
عالی بود ممنون ۵ ستاره چیه هزار ستاره
Corvus Corax
۱۴۰۰/۷/۲۶
به مباحث مختلفی اشاره کرده است.
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا

برای دریافت کتاب صوتی بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.