معرفی و دانلود کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر

چت استوری یکی از گونه‌های روایی‌ست که مدتی‌ست باب شده و دنبال‌کنندگان خاص خود را دارد. کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر نیز ذیل این سبک قرار می‌گیرد و از پنج داستان رمزآلود و هیجان‌انگیز تشکیل شده است.

درباره کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر:

فرض کنید اگر روزی یک فرد غریبه به شما زنگ بزند و از شما آخرین درخواست زندگی‌اش را بکند، آیا به حرف او گوش خواهید داد؟ ماجرای داستان تقاطع درباره دختری‌ست که قصد دارد خود را از یک پل بیندازد و به زندگی‌اش پایان دهد. به همین خاطر به طور اتفاقی به یک فرد ناشناس زنگ می‌زند و از او می‌خواهد درمورد خودش و رازهای زندگی‌اش سخن بگوید. اما برملا شدن این رازهای مگو، عاقبت خوشی را برای آن دو نفر رقم نمی‌زند...

کتاب حاضر دربردارنده‌ی پنج داستان کوتاه شنیدنی است که هر یک اتفاقاتی ماجراجویانه و مهیج را روایت می‌کنند. نام هر یک از این داستان‌ها عبارتند از: «تقاطع، داستان لطف، فرار در پایان هفته، سردخانه و صندوق‌عقب»

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه داستان را به طرفداران ماجراهای هیجان‌انگیز پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

- املیا خواهش میکنم بگو که اونجایی.
- شما؟
- منظورت از شما چیه؟ منم مکس!
- ببینم نکنه شوخیت گرفته؟
- شماره منو پاک کردی؟
- چرا به من زنگ میزنی؟! مگه بهت نگفته بودم دیگه هیچ وقت به من زنگ نزنی؟
- گوش کن میدونم آخرین دفعه‌ای که باهم صحبت کردیم، خب... مکالمه خیلی دوستانه‌ای نبود ولی راستش الان تو بد مخمصه‌ای گیر افتادم!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
تقاطع
7 دقیقه
لطف
6 دقیقه
فرار در پایان هفته
4 دقیقه
سردخانه
8 دقیقه
صندوق عقب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر
نویسنده
مترجمسحر مرعشی، پوریا جارچی
گویندهرویا حاجی علیخانی، هاجر رهگذر، امیر پارسا، محسن سجادی، سید میثاق ابطحی، مهرداد باقری، سارا صفایی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر

برای دریافت کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.