معرفی و دانلود کتاب صوتی باغ پاییزی

عکس جلد کتاب صوتی باغ پاییزی
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باغ پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باغ پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باغ پاییزی

خاطره‌ای از بیست سال پیش که حالا مانند زخمی کهنه و کاری سر باز کرده است. وحید قربانی نژاد شلمانی در کتاب صوتی باغ پاییزی داستان مردی را تعریف می‌کند که بعد از گذشت سال‌ها به خانه‌باغی برمی‌گردد که مادرش را در آن جا از دست داده است.

درباره‌ی کتاب صوتی باغ پاییزی

تصور کنید یک قاتل برشی از داستان زندگی خودش را برایتان روایت کند. درست مثل کتاب صوتی باغ پاییزی که راوی آن برای شما پرده از قتل و انتقامی خونین برمی‌دارد. او مادرش را بیست سال پیش در استخر خانه‌باغ پدربزرگش از دست داده و شاهد مرگ دردناک او بوده است. حالا به همان عمارت برگشته و خیال انتقامی هولناک را در سر می‌پروراند.

چه کسی آن زن را در خانه‌ی پدرش کشته است؟ چه چیزی سبب شده است تا پسر زن که داستان کتاب صوتی باغ پاییزی را از زبان او می‌شنویم، بعد از گذشت بیست سال به آنجا برگردد و بخواهد انتقام خون مادرش را بگیرد؟ با شنیدن این کتاب به پاسخ این سؤال‌ها می‌رسیم یا با انبوهی از پرسش‌های دیگر مواجه می‌شویم؟ پایان داستان مانند دیگر آثار وحید قربانی‌نژاد شلمانی شما را شگفت‌زده می‌کند. موقعیتی هولناک و دشوار، کاراکترهایی با آثاری از جنون و روان‌پریشی و چرخش‌های داستانی ناباورانه از ویژگی‌های مشترک آثار این نویسنده‌ی جوان هستند.

داستان کوتاه در ادبیات فارسی قدمتی صدساله دارد. این ژانر ادبی در تاریخ ادبیات ایران با انتشار مجموعه داستان یکی بود یکی نبود اثر محمدعلی جمالزاده آغاز شد و بعدتر سکان این کشتی به دست نویسندگانی همچون ابراهیم گلستان، هوشنگ گلشیری، صادق چوبک، صادق هدایت و... سپرده شد. اکنون و با گذشت بیش از یک سده از متولد شدن نخستین داستان کوتاه فارسی، نویسندگان جوان پا به میدان گذاشته‌اند و نام‌های تازه‌ای در قفسه‌ی داستان کوتاه کتابفروشی‌ها به چشم می‌خورد. وحید قربانی‌نژاد شلمانی نیز یکی از این نام‌هاست که با همکاری انتشارات گیوا نسخه‌ی صوتی داستان کوتاه خواندنی خود را منتشر کرده است. کتاب باغ پاییزی را با صدای حسین نصیری می‌شنوید.

کتاب صوتی باغ پاییزی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌های کوتاه با چاشنی خشونت علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با وحید قربانی‌نژاد شلمانی بیشتر آشنا شویم

این نویسنده در تیر ماه 1364 چشم به جهان گشود. وحید قربانی‌نژاد شلمانی از سال 1380 و از سن شانزده‌سالگی به وبلاگ‌نویسی روی آورد و در سال 1397 موفق شد نخستین کتاب خود را منتشر کند. مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه او با عنوان «تاریک، سرد و بی‌نهایت طولانی» به چاپ رسیده است. «شب قداره‌های بلند» نام کتاب دیگر وحید قربانی‌نژاد شلمانی است.

در بخشی از کتاب صوتی باغ پاییزی می‌شنویم

چراغ‌های ردیف وسط حیاط اکثرشان خاموش بودند و چندتایی هم سو‌ سو می‌زدند و خاموش و روشن می‌شدند. فقط یک لامپ کم نور جلوی در عمارت روشن بود، سمت راست انباری و اتاق سرایداری بود که آن زمان خانه شاگرد و زنش آن‌جا زندگی می‌کردند، رفتم سمت انبار، درش نیمه باز بود، داخل شدم، به شدت تاریک بود اما من هنوز تمام زاویه‌هایش را بلد بودم. وقتی از ترس بچه‌های بزرگ‌تر همسایه فرار می‌کردم همیشه توی انبار قایم می‌شدم و ساعت‌ها جرات بیرون رفتن نداشتم. باید چیزهایی که نیاز داشتم را پیدا می‌کردم، بعد از کمی گشتن یک طناب ضخیم و بلند پیدا کردم و یک داس کهنه و زنگ زده. کهنه بود اما همین داس کهنه هم برای کشتن یک پیرمرد فرتوت کفاف می‌داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
باغ پاییزی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باغ پاییزی
نویسنده
گویندهحسین نصیری
ناشر صوتیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باغ پاییزی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باغ پاییزی

برای دریافت کتاب صوتی باغ پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.