معرفی و دانلود کتاب صوتی راز زندگی شاد

عکس جلد کتاب صوتی راز زندگی شاد
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز زندگی شاد

کتاب صوتی راز زندگی شاد نوشته نسرین حیاتی، به شما کمک می‌کند راه‌های رسیدن به شادمانی حقیقی را کسب کنید و شادی را جزو عادات خود نمایید و یک زندگی با نشاط، پایدار و مناسب فرهنگ کشور عزیزمان ایران داشته باشید.

شاد بودن انتخابی است.
آیا می‌خواهید جزو انسان‌های شاد دنیا باشید؟
آیا شما هم در جستجوی شادی درونی و دائمی هستید؟
آیا شما هم می‌خواهید زندگیتان پر از موفقیت‌های مادی و معنوی باشد؟
آیا شما هم می‌خواهید از رازهای یک انسان شاد و با نشاط با خبر بوده و آن‌ها را در زندگی‌تان به کار ببرید؟

اگر پاسخ شما به این سوال‌ها مثبت است پس کتاب راز زندگی شاد برای شما به نگارش درآمده، همیشه در طول زندگی انتخاب کنید که حس و حال خوب داشته باشید و روزهایتان را با شادی بگذرانید و با شور و هیجان منتظر خوبی‌های خداوند باشید. خود را از بهانه‌ها رها کنید و تصمیم بگیرید که همین حالا از زندگی خودتان لذت ببرید.

انسان‌ها در زندگی یک خصلت ذاتی دارند که در محدوده‌ی خاصی تنظیم شده، اما با اقداماتی درست می‌توانند خود را به بالاترین محدوده‌ی شادی برسانند. شاید برای شما هم این پرسش پیش آمده که چرا بعضی از انسان‌ها همیشه زندگیِ یکنواخت و پر از ناراحتی و درد و افسردگی دارند؟ همیشه از نداشتن‌ها و بدبیاری‌ها و بیماری‌های خود غمگین هستند و عده‌ای دیگر همیشه سرحال و سرزنده هستند. هر زمان که آن‌ها را می‌بینید شاد هستند و انگار که هیچ‌وقت هیچ مشکلی در زندگی خود ندارند. نسرین حیاتی در این کتاب صوتی به رازهای زندگی انسان‌های شاد و موفق می‌پردازد.

این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه شادی را با تمام وجود خود احساس کنید و متفاوت عمل کردن را تجربه کنید. بهترین تعریفی که می‌توان از شادی بیان کرد این است که فرد زندگی متعادلی دارد و از زندگی خانوادگی و شغلی خودش احساس رضایت می‌کند. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه شادی را در زندگی‌تان ایجاد کنید و از تک‌تک لحظه‌های زندگی‌تان لذت ببرید.

برای بسیاری از انسان‌ها شادی یک توهم است، بسیار دور از دسترس و خارج از اختیار آن‌ها. بهترین راه برای یک زندگی شاد داشتن یک سری خط قرمزهاست، علائم هشدار دهنده‌ای که فرد می‌داند اگر بخواهد به آن‌ها نزدیک شود ممکن است شادی و نشاط از زندگی‌اش دور شود. نسرین حیاتی علاوه بر مروری بر این خط قرمز‌ها، آداب معاشرت در اماکن عمومی و فضای مجازی، شناختن حقوق انسانی خود و دیگران، بخشندگی، مثبت اندیشی و... را نیز از عوامل موثر یک داشتن یک زندگی شاد می‌داند.

نسرین حیاتی در این کتاب از شما می‌خواهد قبل از شروع کتاب به خودتان از صفر تا ده در داشتن احساس شادی یک نمره بدهید. صفر یعنی اصلا احساس شادی نمی‌کنید و ده یعنی کاملا حس شاد بودن در زندگی دارید. لطفا نمره‌ی خود را در جایی یادداشت کنید و بعد شروع به شنیدن کتاب کنید.

در انتهای کتاب نیز به شما یادآوری می‌کند که با توجه به مطالبی که از این کتاب آموخته‌اید مجددا به خودتان نمره دهید و بعد دو نمره‌ی ابتدایی و پایانی را با هم مقایسه و تغییرات را در خودتان مشاهده کنید.

در بخشی از کتاب صوتی راز زندگی شاد می‌شنویم:

برای تغییر هر رفتاری در خودمان لازم است که چرخ‌های جلوی ماشین رفتارمان را تغییر دهیم تا چرخ‌های عقب نیز به تبع آن‌ها تغییر پیدا کند یعنی اگر احساس ناشادی و افسردگی می‌کنیم به جای اینکه منتظر باشیم کسی، چیزی یا موقعیتی احساس‌های بد ما را برطرف نماید لازم است اول عمل (اقدام) و نیز فکر خود را تغییر دهیم یعنی مثلا به جای ماندن در رختخواب و غرق در این افکار شدن که: من چقدر بدبختم، این کشور درست بشو نیست، آخه این چه خانواده‌ی داغونی است که من دارم، ‌ای کاش با فلانی ازدواج کرده بودم تا خوشبخت می‌شدم و خلاصه هزار و یک فکر دیگر که به خاطر همین زیاد ماندن در رختخواب در طی روز ممکن است به سراغ فرد ناشاد و افسرده بیاید؛ از جای خود بلند شده و کارهای روزانه را انجام دهیم یا حتی از جای خود بلند شده در کنار همسر، فرزند یا والدین یا هر کس دیگری که در خانه با ما زندگی می‌کند بنشینیم و به او لبخندی بزنیم و بپرسیم امروز چه خبر؟ چای بریزم با هم بخوریم؟ یا مثلا خداقوت چه می‌کنی؟ یا هر جمله و عبارتی که می‌تواند حال خودتان و آن شخص را بهتر کند بر زبان برانید.

با همین عمل (اقدام) کوچک، فکرهای شما نیز کمی تغییر خواهد کرد و از افکار منفی و افسردگی شما کم خواهد شد (حتی یک کوچولو) و بنابراین فیزیولوژِی و احساسات شما نیز به فیزیولوژی و احساس یک انسان بانشاط و شاد تغییر خواهد کرد (حتی یک کوچولو) و حالا اگر هر روز این روش را ادامه دهید خواهید دید ظرف چند هفته و چند ماه با همین تغییرات کوچولو کوچولو در ماشین رفتارتان حال شما چقدر بهتر و احساسات منفی و افسردگی شما چقدر مثبت‌تر و بهتر خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۵۵ دقیقه
بخش اول
۵۲ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز زندگی شاد
نویسنده
گویندهنازنین آذرسا
ناشر چاپیانتشارات ارشک
ناشر صوتی آذرسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز زندگی شاد

behzad astreki
۱۳۹۹/۲/۵
خانم آذرسا عاشق شنیدن صداشم گاهی وقتها اصل متن گتاب و موضوع رو فراموش میکنم و میخکوب میشم به صدای زیبای ایشون گوش میدم یهو به خودم میام میبینم کتاب تمام شده و من هیچی ازش متوجه نشدم!😁
نیلوفر یوسفی
۱۴۰۰/۱۲/۲۴
کتاب خوبیه فقط یکم سرعت خوانش گوینده بالاس و من مجبورم چندبار برگردم عقب مجدد گوش کنم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز زندگی شاد

برای دریافت کتاب صوتی راز زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.