معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

عکس جلد کتاب صوتی هنر رفتار با زنان
قیمت:
58000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر رفتار با زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر رفتار با زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

کتاب صوتی هنر رفتار با زنان نوشته‌ی آرتور شوپنهاور، مجموعه‌ای از عقاید تند و صریح این فیلسوف شهیر آلمانی درباره زنان است. اثری جذاب و پرحاشیه که زنان را موجوداتی کم عقل و بدطینت توصیف می‌کند که جایگاهی بسیار پایین‌تر از مردان دارند.

درباره کتاب صوتی هنر رفتار با زنان:

یکی از عناوین هشت گانه فیلسوف بزرگ آلمانی آرتور شوپنهاور، کتاب صوتی هنر رفتار با زنان (On Women) است که دیدگاه‌های او را درباره زنان مطرح می‌کند. نظراتی جنجالی و عجیب که هر زنی با شنیدن آن عصبانی خواهد شد!

در کتاب هنر رفتار با زنان به برتری جنس مرد و ضعف عقلانی زنان بارها اشاره شده و موضوعات این اثر می‌تواند موجبات خنده و شوخی را در میان مردان فراهم کند اما فرانکو وولپی گردآورنده این مجموعه، معتقد است که نوشته‌های این کتاب غیرعلمی، غیرعقلانی و مقرضانه نوشته شده و نمی‌توان هیچ توجیهی برای آن متصور شد و تمام نکات گفته شده در کتاب هنر رفتار با زنان از خشم درونی این فیلسوف از زنان زندگی و دوران خودش نشات گرفته است. پس قبل از آنکه تصمیم به شنیدن این کتاب بگیرید باید بدانید نویسنده برای زنان هیچ نبوغی در نظر نگرفته و در بهترین حالت ادعا می‌کند شاید بعضی از زنان کمی استعداد داشته باشند! شوپنهاور در ادامه تقلب، دروغ و بدذاتی را برای زنان امری طبیعی می‌داند و با لحن تمسخرآمیز به بیان عقاید جنجالی خود ادامه می‌دهد.

باتوجه به اینکه شوپنهاور به عنوان یکی از تاثیرگذارترین فیلسوف‌های جهان شناخته می‌شود، آشنایی با نقطه نظرات غیرقابل دفاع او، خالی از لطف نیست.

آرتور شوپنهاور را بیشتر بشناسیم:

آرتور شوپنهاور (Arthur Schopenhauer) یکی از بزرگان فلسفه اروپا و از تاثیرگذارترین فیلسوفان تاریخ در حوزه هنر، اندیشه، ادبیات و روانشناسی معاصر است که از او به عنوان فیلسوفی شکاک و بدبین به انسان و جهان یاد می‌شود.

او معتقد بود که عالم ابلهانه و انسان موجودی بدبخت و نکبت زده است و به خاطر همین نقطه نظرات جنجالی، شوپنهاور را در زمره فیلسوفان سیاه قرار می‌دهند.

آرتور شوپنهاور در قرن هجده میلادی در کشور لهستان متولد شد و در سنین نوجوانی پدرش خودکشی کرد. به غیر از این واقعه تلخ، او با مادرش نیز رابطه صمیمانه‌ای نداشت و همین امر، بر روی نظراتش نسبت به زنان تاثیر به سزایی گذاشت؛ حتی در تمام زندگی خود تن به ازدواج نداد.

این فیلسوف آلمانی در دانشگاه به آموختن طب مشغول شد اما به خاطر علاقه زیاد به فلسفه، مسیر زندگی خود را تغییر داد. از آثار مهم و شناخته شده او می‌توان به: «دو مسئله اساسی فلسفه اخلاق، درباره اراده در طبیعت، جهان چونان اراده و تصور، هنر همیشه بر حق بودن، جهان و تاملات فیلسوف و در باب حکمت زندگی» اشاره کرد.

او در سال‌ها آخر عمرش، کم‌کم شناخته‌تر شد اما پس از مرگش به شهرتی جهانی رسید. همچنین نمی‌توان به راحتی تاثیر فراوان نظریات آرتور شوپنهاور بر روی هنر و ادبیات را نادیده گرفت و حتی او بر روی متفکران پس از خود همچون نیچه، فروید، بورکهارت و هایدگر تاثیر گذاشت.

سرانجام این فیلسوف شکاک آلمانی در سال 1860 میلادی از دنیا رفت.

کتاب صوتی هنر رفتار با زنان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به شوپنهاور هستید و می‌خواهید نظرات جنجالی یکی از فیلسوفان بزرگ تاریخ را در مورد زنان بشنوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هنر رفتار با زنان می‌شنویم:

در میان مردان به طور طبیعی، نوعی بی‌تفاوتی محض نسبت بهم وجود دارد ولی در میان زنان دشمنی ذاتی. وقتی زن‌ها در خیابان همدیگر را می‌بینند، مانند دزد و شحنه یا آبای کلیسا و قیصر به همدیگر نگاه می‌کنند.

نوعی جایگاه دروغین جنس زن همانند گونه‌ای از حادترین عامل بیماری در ذات زنان ما وجود دارد. نوعی کاستی بنیادینی در شیوه معاشرت که از قلب‌شان سرچشمه می‌گیرد و لاجرم تاثیر زیان آورش را به تمام اعضا منتقل می‌کند.

مرد حتی با یکی از دون پایه‌ترین زیردستان خود، قاعدتا همیشه با نوعی ملاحظه و انسانیت آشکار سخن می‌گوید ولی می‌بینیم که یک زن اشراف‌زاده در بیشتر موارد خیلی راحت، کاملا با تبختر و به شکل زننده موقع حرف زدن با زنی از خود فرودست‌تر که حتی در خدمت او نیست، با ادا و اطوار به او توهین می‌کند.

این مسئله احتمالا از جایی ناشی می‌شود که در میان زنان، تمام تمایزات طبقاتی و ارزشی بسیار مسئله آفرین‌تر از ما مردهاست و همین ممکن است خیلی سریع‌تر فرد را تغییر دهد و برکشاند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
یادداشت مترجم
44 دقیقه
پیش درآمد
6 دقیقه
سرشت زن
10 دقیقه
تمایزات بین مرد و زن
5 دقیقه
وظایف طبیعی زنان
2 دقیقه
برتری‌های زنان
4 دقیقه
ضعف‌های زنان
6 دقیقه
انتخاب زن درست
15 دقیقه
عشق
14 دقیقه
زندگی جنسی
16 دقیقه
وضع زناشویی
1 دقیقه
تک همسری یا چند همسری
1 دقیقه
حقوق زنان
6 دقیقه
زنان، فرهنگ و هنر
7 دقیقه
زنان و فلسفه
4 دقیقه
زنان و سرشت شهسواری
11 دقیقه
آنچه باید بدانیم؛ زنان چه مردانی را ترجیح می‌دهند
2 دقیقه
در ستایش زنان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر رفتار با زنان
نویسنده
مترجمعلی عبداللهی
گویندهامیرمحمد صمصامی
ناشر چاپینشر مرکز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
58000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

Emad Taheri
۱۴۰۰/۱۰/۶
شوپنهاور با قلم صریح و بی تعارف خود واقعیات تلخی را بیان می‌کند، هر چند که می‌توان گزینشی با این سخنان برخورد کرد و برداشت شخصی داشت، اما مولف کتاب سو گیری شخصی و مغرضانه‌ای نسبت به دیدگاه شوپنهاور داشته است که در تالیف کتاب بی مورد بنظر می‌رسد، همچنین مولف سعی در ایجاد پایانی هالیوودی در انتهای کتاب داشته است که با ماهیت فلسفه شوپنهاور متضاد است و چندان خوشایند نبود.
علی آرین راد
۱۴۰۱/۲/۲۱
کتاب کاملی در بحث مرد سالاری است اما موردی که وجود دارد این است که زمانی که شما سخنان نویسنده را میشنوید به دشمنی اشکار او در قبال زنان پی خواهید برد گویی از زنی جدا شده و او مهریه‌اش را به اجرا گذاشته و نویسنده نیز ماه به ماه اقساط سکه‌ها را میپردازد مطالب بی ربط نیست اما بسیار با کینه نوشته شده در کل یک بار گوش دادنش مفیده ✌️
Kamran shid
۱۴۰۱/۹/۱
درود سپاس از گردآوری شما.
در بخش نخست نام‌های اشخاص گفته شده بشکلی می‌باشد که ارتباط با مفهوم نسک (کتاب) از دست میرود.
در برخی موارد دیدگاه کلی می‌باشد که احساسات زن ناکارآمد در دید گرفته می‌شود.
روی هم رفته از نسک هنر رفتار با زن موارد خوب و کار آمدی را یاد گرفتم و این نسک را به دیگران میشناسانم.
سپاس از شما
فرهاد قاسمی
۱۴۰۰/۴/۱۶
من با وی همداستانم و او را می‌ستایم.
عبدالرحمان جامی هم زیبا گفت که:
بیا مطربا زیر و بم ساز جفت /
بیار آشکار این نوا از نهفت:
که بر بخرد این نکته روشن بود،
که مأمور زن، کمتر از زن بود.
این از سیرت انسانهای آزاده و حکیم است که نظرات حکیمانه را بدون ملاحظهء عوام بگویند. که عوام جز انعام نیستند!
ای فیلسوف و‌ای دوستدار دانایی و حکمت، درودم بر تو..
Alpha man
۱۴۰۰/۱۱/۵
کتابی عالی در ارتقای شخصیت از بتا و امگا به آلفا و آموزش نکاتی که جذب کننده زنان است یعنی نشان دادن سیری از جنس مخالف و مرد سالاری، خودبرتربینی که با صحبت‌هایی که در این کتاب می‌شود به صورت غیرمستقیم در ذهن ناخودآگاه بذر این رفتار‌های شایسته کاشته می‌شود.
شاد و پیروز باشید.:)
سجاد رشتیانی
۱۴۰۱/۹/۱۷
نظریه‌هایی که دو قرن پیش گفته شده هیچ نسبتی با جامعه امروزی نداره غیر از این موضوع باید 4 کتاب دیگه دانلود کنیم که با فرهنگ آلمان شرقی غربی و ترجمه کلمات به کار برده شده آشنا بشیم
Vahid Naseri
۱۴۰۱/۱/۱۰
این کتاب می‌تواند شما را با طبیعت زنان از نگاه شوپنهاور آشنا کند، اگر چه ممکن است در برخی موارد برداشت درستی از دیدگاه او نداشته باشیم اما خواندن این کتاب برای آشنایی با زنان بسیار موثر است.
Raven
۱۴۰۲/۵/۱۱
خیلی خوب بود پیشنهاد میکنم آقایون حتماً این کتاب رو مطالعه کنند یا نسخه صوتی این کتاب که واقعاً خوب بود رو گوش بدن. خصوصاً به آقایون مجرد شدیداً پیشنهاد میکنم. ممنون
حسام دانشور
۱۴۰۱/۱۱/۵
جالبه. البته در این حد که نظرات شوپنهاور رو در این باره بدونید خوبه. این کتاب توسط خود شوپنهاور نوشته نشده و بنوعی جمع آوری و انعکاس نظرات شوپنهاور هست.
کاربر ع
۱۴۰۰/۳/۱۵
جالبه بنظرم ارزش یک بار گوش دادن رو داره. گرچه بسیار متعصبانه و توام با بدبینی نگاشته شده بود که این مساله میتونه دلایل مختلفی داشته باشه.
Arian Nikkhah
۱۴۰۲/۶/۹
جملات کتاب بسیار کوتاه و سر بسته هستند و از کلمات سخت در ترجمه استفاده شده. درکل جزو کتاب‌های خوب شوپنهاور حساب نمیاد
نفیسه رخصت طلب
۱۴۰۰/۸/۲
نسبت به شناخت شوپنهاور که تعصبات و زندگی که داشت این کتاب و نوشته هاش خیلی دور از ذهن نیست.
علی کیانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
هیچ چیز درستی ازش درک نکردم
فرزاد غفاری
۱۴۰۰/۷/۱۹
perfect 👏👏👏سپاس. باید تمامی وجوه ممکن ماهیت موضوعات بررسی شود. این شروع تفکر است، نه پذیرش. شبیه به علم!
محمد کاظمی
۱۴۰۰/۶/۲۹
خیلی کتاب درجه یکیه، البته الان کسی جرأت عنوان کردن این نظرات رو در مورد زن‌ها نداره
مشاهده همه نظرات 30

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

برای دریافت کتاب صوتی هنر رفتار با زنان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.