معرفی و دانلود کتاب صوتی زن پولدار: راهنمایی برای سرمایه‌گذاری و استقلال مالی زنان

عکس جلد کتاب صوتی زن پولدار: راهنمایی برای سرمایه‌گذاری و استقلال مالی زنان
قیمت:
36000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زن پولدار: راهنمایی برای سرمایه‌گذاری و استقلال مالی زنان

کیم کیوساکی در کتاب صوتی زن پولدار، راه‌های سرمایه‌گذاری مطمئن را به هم‌جنسان خود آموزش داده، و به این باور غلط که دنیای اقتصاد اساساً متعلق به مردان است، حمله نموده است. گوش سپردن به این اثر برای تمام زنانی که خواستار استقلال مالی‌اند، امری ضروری‌ست.

درباره کتاب صوتی زن پولدار:

سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی در همه جای دنیا تابع اصول و قواعدی مشخص از قبیل شناخت بازار، پیشبینی نوسانات مالی، تشخیص میزان عرضه و تقاضای کالاها و خدمات خاص و مواردی از این دست می‌باشد. در چنین شرایطی، صحبت کردن از «سرمایه‌گذاری زنان» ظاهراً بی‌ربط و بی‌معنا به نظر می‌آید. زیرا مطابق باوری منطقی، اقتصاد و اصول آن زنانه یا مردانه نیست، و این امکان برای هر فردی -اعم از زن و مرد- فراهم است که وارد دنیای تجارت شده و به اندازه‌ی هوش و میزان ریسک‌پذیری خود به سود دست پیدا کند.

واقعیت اما این است که اگرچه اصول علم اقتصاد زنانه و مردانه نیستند، برعکس، دیدگاه‌های گردانندگان اقتصاد در بیشتر نقاط مختلف دقیقاً چنین‌اند؛ یعنی تابع کلیشه‌های جنسیتی‌اند. و این واقعیتی‌ست که سبب می‌شود سرمایه‌گذاری و سایر فعالیت‌های اقتصادی، برای زنان متفاوت از مردان باشد. در نتیجه، زنان باید برای افزایش ثمردهی اقتصادی و دستیابی به استقلال مالی به طور مضاعف تلاش کنند.

در همین زمینه قصد داریم اثریبه شما معرفی کنیم، با عنوان کتاب زن پولدار: راهنمایی برای سرمایه‌گذاری زنان (Rich Woman: A Book on Investing for Women) که به قلم کیم کیوساکی به رشته‌ی تحریر درآمده است. این زنِ کارآفرین و موفق در اثر شنیدنی و آموزنده‌ی پیش رو، قواعد سرمایه‌گذاری درست و اصولی را به هم‌جنسان خود آموزش داده و راه‌های غلبه بر پیشفرض‌های مردسالارانه‌ی اقتصادی - اجتماعی را به آن‌ها گوشزد نموده است.

نگاهی به فهرست کتاب که در پایین آمده بخش اعظمی از محتوای اثر را برای شما روشن و مشخص می‌سازد. پس تکرار مطالبی را که خود به حدس درخواهید یافت بیهوده می‌بینیم. فقط همینقدر بگوییم که کتاب زن پولدار تا امروز بر زنان بسیاری در سراسر جهان اثرگذار بوده، و برای ایشان همچون یک نقشه‌ی راهنما در مسیر دستیابی به استقلال مالی عمل کرده است.

همچنین بد نیست بدانید که رابرت کیوساکی، نویسنده‌ی کتاب پرفروش «پدر پولدار پدر بی پول» بر کتاب همسر خود، کیم، مقدمه‌ای جذاب نوشته که در نسخه‌ی صوتی حاضر موجود و قابل شنیدن است.

امید داریم که از مطالعه‌ی اثر حاضر لذت برده، و مطالب و نکات بیان‌شده در آن را آموزنده بیابید. شکی نیست که جهان اقتصاد با حضور شما زنان چندین و چند گام به سمت جلو حرکت خواهد کرد.

کتاب صوتی زن پولدار مناسب چه کسانی است؟

زنانی که قصد انجام فعالیت‌های جدی اقتصادی دارند، مخاطبین اصلی این کتاب محسوب می‌شوند.

با کیم کیوساکی بیشتر آشنا شویم:

کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) همسر رابرت کیوساکی، کارآفرین مشهور و نویسنده‌ی پرطرفدار آثار اقتصادی‌ست. کیم تاکنون با آثار و البته زندگی سرشار از موفقیتش، الهام‌بخش میلیون‌ها زنی در سراسر جهان بوده که او را به عنوان الگوی خود در مسیر استقلال مالی و سرمایه‌گذاری‌های پرریسک برگزیده‌اند. از آثار اوست: «اول سهم خودت را پرداخت کن دختر، زن پولدار، هزینه‌ها را درز نگیرید.»

جملات برگزیده کتاب صوتی زن پولدار:

- تا زمانی که اختیار کیف پول زنان دست خودشان نیست، آن‌ها محکوم به وابستگی هستند.
- سال‌هاست که استقلال را یک نعمت بزرگ و اساس هر شرافتی در زندگی می‌دانم.
- هدف عالی، همانند یک ورزش سنگین، عرق شما را درمی‌آورد.
- قدرت، یعنی اجباری به راضی کردن کسی نداشته باشید.

در بخشی از کتاب صوتی زن پولدار می‌شنویم:

موانع خیالی را پشت سر بگذارید!

خیلی از موانع پیش روی زنان برای شرکت در سرمایه‌گذاری‌ها اصلاً وجود خارجی ندارد. این موانع بیشتر در افکار خانم‌ها نهادینه شده تا آن‌ها را از موفقیت و ارتقا بازدارند. در دنیای سرمایه‌گذاری عملکرد درست و کارآمد نقش مهمی در موفقیت دارد و اینکه شما سیاه هستید یا سفید، زن هستید یا مرد، باسواد هستید و یا بی‌سواد، اصلاً اهمیت ندارد. مسئله‌ی مهم این است که شما چقدر با پول و سرمایه‌گذاری، هوشمندانه برخورد کنید.

عدم محرومیت در کسب درآمد:

در دنیای حقوق‌بگیری، در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن، زنان حدود یک‌سوم کمتر از مردان حقوق می‌گیرند. یعنی اگر یک مرد برای یک شغل ساعتی یک دلار بگیرد، یک زن برای همین شغل ساعتی هفتادوپنج سنت دریافت می‌کند. اما در دنیای سرمایه‌گذاری همه چیز برابر است، و هر چقدر بکارید همانقدر برداشت می‌کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
مقدمه‌ی رابرت کیوساکی
20 دقیقه
مقدمه
4 دقیقه
ناهار با دخترها
12 دقیقه
درباره‌ی دخترها
14 دقیقه
داستان من
3 دقیقه
روزی روزگاری هاوایی
14 دقیقه
چه چیز از پول مهم‌تر است؟
8 دقیقه
من برای هیچ کاری وقت ندارم
14 دقیقه
استقلال مالی به چه معناست؟
11 دقیقه
زنان در امور مالی به اندازه‌ی لازم باهوش نیستند
6 دقیقه
چگونه سریع هوشمند شویم؟
16 دقیقه
از ترس زبانم بند آمده است
12 دقیقه
چه مقدار پولدار هستیم؟
17 دقیقه
من پولش را ندارم
7 دقیقه
درباره‌ی پول چه می‌دانید؟
21 دقیقه
همسرم تمایلی ندارد
17 دقیقه
به چه دلیل زن‌ها در سرمایه‌گذاری استاد هستند؟
7 دقیقه
آیا آماده هستید؟
4 دقیقه
90 درصد موفقیت، عمل کردن است
8 دقیقه
فقط شروع کن!
8 دقیقه
3 نوع سرمایه‌گذاری/3 نوع مرد
12 دقیقه
چهار فاکتور کلیدی برای موفقیت در سرمایه‌گذاری
11 دقیقه
فاکتورهای دیگر برای موفقیت در سرمایه‌گذاری
7 دقیقه
چه برنامه‌ای دارید؟
13 دقیقه
یک، دو، شلیک
5 دقیقه
شام با دخترها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زن پولدار: راهنمایی برای سرمایه‌گذاری و استقلال مالی زنان
نویسنده
مترجمآرزو خسروپور
گویندهمعصومه عزیز محمدی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه صوتی
36000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زن پولدار

Ali Akbari
۱۴۰۱/۴/۱۴
این کتاب مسائل خیلی پایه‌ی اقتصادی رو مطرح میکنه و توضیح میده در موردش، این خانم همسر رابرت کیوساکی که کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر رو نوشته و میتونم بگم این کتاب به نوعی تمام مطالب اون کتاب همسرش رو در برمییگیره، همه‌ی مسائل اون کتاب رو در بخش‌های مختلف توضیح میده، خوبیه این کتاب اینه که مسائل مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری رو خیلی ساده و خیلی مبتدی توضیح میده چون میخواد برای خانم‌ها توضیح بده فلذا هیچ چیز رو سنگین و پیچیده نمیکنه، توی کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر همین مطالب رو خیلی طولانی تر توضیح میده، ولی اینجا خیلی ساده و کوتاه توضیح میده همون رو، علاوه بر این قضایا این کتاب مسائل خیلی خیلی پایه‌ی اقتصادی رو هم توضیح میده و یجورایی برای کسانی که میخوان اولین بار سرمایه گذاری کنن هم کتاب خوبیه، چون خیلی پایه توضیح میده، اگر سرمایه گذاری به هر نوعی کرده باشین، برخی مطالب براتون تکراریه ولی خب مسائل زیادی رو توضیح میده که قطعا چندتاش بدردتون میخوره، بنظرم حتی میشه این کتاب رو خوند و کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر رو نخوند و این کتاب کافیه، و اون کتاب خیلی بنیادین و خیلی پایه هرچیزی رو با فلسفش توضیح میده، خلاصه این کتاب برای کسانی که میخوان سرمایه گذاری و پول دراوردن رو بیشتر کنن تو زندگیشون مسائل خوبی رو توضیح میده که دونستنشون بهتون کمک میکنه و باعث تفکر بهتر میشه توی مسائل پولی براتون
سارا سامنی
۱۴۰۲/۱/۱۲
این کتاب یک کتاب عالی و مفید برای بیان کردن راههای سرمایه گذاری است و خانم کیم کیوساکی در قالب شرح زندگی خودش به خوبی بیان می‌کند که با مطالعه و یادگرفتن روشهای سرمایه گذاری و اقدام کردن به آن و این که حتی با قدم‌های کوچک و با مبلغ کم شروع کردن و نترسیدن و فقط به جلو و به هدف توجه داشتن چه تاثیر در چشمگیری زندگیش ایجاد کرده و باعث شده که نسبت به دوستان خود از لحاظ مالی دارای ارامش و امنیت خاطر و در کل وضعیت بهتری داشته باشه و این که انسان فقط باید خودش در شروع بخواهد تغییر کند و همین خواستن باعث میشه که در طول مسیر برای رسیدن به هدف راه‌ها و افرادی در مسیرت قرار بگیرند که در پیشرفت و در رسیدن به هدف کمک کنند و من در حین گوش دادن به کتاب بارها میگفتم کاش خیلی زودتر با این کتاب آشنا شده بودم و از مطالب آموزنده آن استفاده کرده بودم و در آخر به همه دوستان عزیز توصیه میکنم
مریم جعفری
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
بهترین کتاب در زمینه ثروتمند شدن و تغییر نگرش خانم‌ها و آقایونه. شما از وضع زندگیتون آگاه میشید و دست به اقدام میزنید. تمام روش‌های سرمایه گذاری رو توضیح میدن. یک مشاور وراهنمای کامل هست. حتما دوسه بار گوش کنید چراکه هربار در شرایط روحی مختلفی هستید و برداشت شما متفاوت خواهد بود. صدای گوینده بسیار عالی بود طوری که حس میکنید خود خانوم کیم باشما صحبت میکنه. ترجمه هم بسیار روان بود. از کتابراه متشکرم واقعا.
Z Eftekhari
۱۴۰۱/۸/۸
این کتاب بسیار عالی و کاربردی است و اطلاعات و‌روشهای بسیار مفیدی در زمینه استقلال مالی و سرمایه گذاری بانوان در اختیار ما قرار می‌دهد. رابرت کیوساکی کتابهای بسیاری در زمینه ثروت نوشته است و کیم هم در این زمینه بسیار قوی عمل کرده است.
mahsa vakilian
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
برای شروع و انگیزه گرفتن کتاب خوبی بود. ولی من همش منتظر بودم یک ذره دقیق تر و تخصصی تر راجع به نحوه‌ی سرمایه گذاری توضیح بده که نداد! ولی بازم انگیزه‌ی لازم رو در من ایجاد کرد.
Zahra Tavakoli
۱۴۰۱/۹/۲۵
خوندن این کتاب رو نه تنها به خانم‌ها بلکه به اقایون هم پیشنهاد میکنم
صدای گوینده و خلاصه کتاب رو دوست داشتم
نیلی قربان نیادلاور
۱۴۰۱/۶/۲۴
این کتاب از نظر من چه برای زنان حتی برای مردان هم خیلی عالیه، نوشته خیلی روان هستش من صدای گوینده رو هم دوست داشتم
مریم رضائیان
۱۴۰۱/۶/۲۰
کتاب بینظیری بود گوینده‌ی عالی مطالب بینظیر به هر بانویی این کتاب رو پیشنهاد میدم💓💕
عرفان فراهانی
۱۴۰۱/۱۲/۳
دارم گوش میدم تا بهترین نتیجه رو بگیرم عالیه
M Ta
۱۴۰۱/۹/۴
به محض پیوستن به قدرت خداوند و تماس آگاهانه مقدر است
مهدیه یزدان منش
۱۴۰۱/۸/۸
هر خانومی باید این کتاب صوتی رو گوش بده اگر نه ضرر کرده
مهرناز بخشی
۱۴۰۱/۴/۲۰
به عنوان یه خانم چشممو به سمت سرمایه گذاری باز کرد
هاجر مقیاسی
۱۴۰۱/۳/۱۵
بهترین کتابی که انرژی و مستقل بودن رو بهت واگذار میکنه
فاطمه پرتوی
۱۴۰۱/۹/۲
ارزش خوندن داره و موثر بود برا من
شادیا رفعت خواه
۱۴۰۱/۳/۱۴
خیلی جالب و مفیدو قابل فهم بود
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زن پولدار

برای دریافت کتاب صوتی زن پولدار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.