معرفی و دانلود کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود

عکس جلد کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود

کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود قصه‌ی کودکانه‌ی جذابی به قلم روبرتو سانتیاگو است. در این داستان به ماجرای یک تیم فوتبال، یک شهر زیبا، و یک پسرک شر و شیطان گوش خواهید داد...

درباره کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود:

فرانسیسو گارسیا کاسا پشت حساس‌ترین ضربه‌ی پنالتی تاریخ ایستاده است. نفس‌ها در سینه حبس‌اند و چشم‌ها به ساق‌های او دوخته. آیا این بازیکن یازده ساله موفق به باز کردن دروازه خواهد شد؟ آیا فرانسیسو نام خود و تیمش را جاودانه خواهد ساخت؟ همه چیز تا چند ثانیه‌ی دیگر مشخص می‌شود. آماده‌ باشید. فرانسیسو آرام آرام به سمت توپ گام برمی‌دارد. کدام‌یک برنده خواهد شد؟ او یا دروازه‌بان؟...

کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود (Los Futbolísimos 1: El misterio de los árbitros dormidos ) داستانی شنیدنی از روبرتو سانتیاگوست. قهرمان این اثر پسرک بامزه و بازیگوشی است که به قول معروف از دیوار راست هم بالا می‌رود. این پسرک شیرین‌زبان که ضمناً راوی داستان هم هست، یازده سال سن دارد و در مقطع دبستان درس می‌خواند. آرزویش فوتبالیست شدن است، اما راستش به خیلی کارهای دیگر هم فکر می‌کند. می‌پرسید چه کارهایی؟ خب، اوووم... راستش بهتر است این را از زبان خودش در داستان بشنوید...

در پایان ذکر نکته‌ای ضروری می‌نماید: کتاب راز داورهای خواب‌آلود جلد اول از مجموعه داستان «ته جدولی‌ها» به شمار می‌رود. نسخه‌ی چاپی تمام عناوین دیگرِ مجموعه‌ی یادشده پیش از این منتشر شده، و خبر خوب اینکه نسخه‌ی صوتی‌شان نیز قرار است به مرور منتشر شود.

کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود مناسب چه کسانی است؟

نوجوانان علاقه‌مند به آثار طنز مخاطبین اصلی این داستان زیبا هستند.

با روبرتو سانتیاگو بیشتر آشنا شویم:

روبرتو سانتیاگو (Roberto Santiago) نویسنده‌ی کودک و نوجوان اهل اسپانیاست. وی البته دستی هم در آتش فیلمسازی دارد و حتی در این زمینه افتخاراتی را نیز کسب نموده است. سانتیاگو زاده‌ی مادرید اسپانیا و متولد سال 1968 است.

در بخشی از کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود می‌شنویم:

راستش نمی‌فهمم چه چیز بامزه‌ای توی اسم شهرمونه. دبستان ما توی ناحیه‌ای از شهره که اون هم اسمش سوتو آلتوئه. کلاس‌های پیش دبستانی و دبستان داره. حیاط بزرگی داره با تور و زمین بسکتبال و یه زمین فوتبال، و روی دیوار ورودیش این شعار نوشته شده:

«جایی که آموزش هست برتری طبقاتی نیست.» (کنفسیوس)

گویا کنفسیوس فیلسوف چینی مهمی بوده و حرف‌های هوشمندانه‌ی زیادی زده. انجمن اولیا برای نوشتن این جمله رأی‌گیری کردن. جمله‌های دیگه‌ای هم بود که خیلی خوششون اومده بود، ولی نهایتاً جمله‌ی چینی رو انتخاب کردن. به نظر من خیلی باحاله. هر چند که خب، درست نمی‌دونم دقیقاً می‌خواد چه حرفی بزنه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۲۶ دقیقه
قسمت یک
۲۷ دقیقه
قسمت دو
۲۹ دقیقه
قسمت سه
۲۷ دقیقه
قسمت چهار
۲۸ دقیقه
قسمت پنج
۳۱ دقیقه
قسمت شش
۲۹ دقیقه
قسمت هفت
۲۹ دقیقه
قسمت هشت
۳۱ دقیقه
قسمت نه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود
نویسنده
مترجمسعید متین
گویندهآرمان غفاریان
ناشر چاپیانتشارات هوپا
ناشر صوتی کتاب‌های درگوشی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود

برای دریافت کتاب صوتی ته جدولی‌ها 1: راز داورهای خواب‌آلود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.