معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت

تمایل دارید در امور مالی موفق‌تر عمل کنید؟ آیا مدیری هستید که احساس می‌کنید نیاز به راهنمایی دارید؟ می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان در کسب و کار موفق‌تر عمل کرد؟ اگر درگیر چنین سوال‌ها و دغدغه‌هایی هستید، بهتر است سری به کتاب‌های اقتصاد و مدیریت اپلیکیشن کتابراه بزنید؛ چرا که این بخش بهترین کتاب‌های اقتصاد، بهترین کتاب‌های مدیریت مالی، بهترین کتاب‌های مدیریت کسب و کار، بهترین کتاب‌ها در زمینه رهبری، بهترین کتاب‌های مدیریت منابع انسانی، بهترین کتاب مدیریت پروژه و.... را در خود جای داده است. 

پرفروش‌ترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت در کتابراه کدام‌ها هستند؟

اگر به دنبال اثری مناسب برای مسائل اقتصادی هستید، دانلود کتاب ثروت نهفته در بورس ایران که پرفروش‌ترین کتاب بورس این روزها در کتابراه محسوب می‌شود، گزینه‌ی مناسبی برای‌تان است. شاید هم به دنبال راهی برای مدیریت زمان خود هستید؛ در این صورت دانلود کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال بهترین کاری‌ست که می‌توانید بکنید. این اثر یکی از بهترین کتاب‌های مدیریتی به شمار می‌آید و تاکنون به بسیاری یاری رسانده است. اگر به دانلود کتاب رهبری و مدیری علاقه دارید، اپلیکیشن کتابراه یکی از منابع مناسب برای این موضوع‌ست و بهترین کتاب‌های رهبری و مدیریت را در اختیارتان قرار می‌دهد. از طرف دیگر، فراموش نکنید که این اپلیکیشن برای خرید کتاب صوتی نیز به کار می‌رود و خدمات بسیاری ارائه می‌دهد.

زمانی که صحبت از مسائل اقتصادی می‌شود، خرید کتاب بازاریابی همواره یکی از موضوعات جذاب به شمار می‌رود؛ اگر شما هم چنین باوری دارید و می‌خواهید برای خرید کتاب بازاریابی اقدام کنید، بهتر است نگاهی به کتاب شیوه گرگ بیندازید. از طرف دیگر، امکان خرید کتاب صوتی شیوه گرگ نیز وجود دارد.

این روزها کتاب‌های کارآفرینی هم طرفداران بسیاری دارند و پرفروش‌ترین کتاب کارآفرینی در سایت کتابراه کتاب کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم است که از آن به عنوان بهترین کتاب آموزش کارآفرینی یاد می‌شود.

البته پیش از آن تصمیمی در زمینه‌ی خرید کتاب بگیرید، می‌توانید به بخش معرفی بروید و معرفی کتاب‌های اقتصاد و مدیریت را بخوانید. اگر زمان کافی برای خواندن کتاب‌ها به صورت کامل ندارید، با کمی جست‌وجو به راحتی خلاصه کتاب‌های مدیریتی را پیدا می‌کنید که صرفا به نکات مهم اشاره می‌نمایند.

بی‌انصافی‌ست که حرف از اقتصاد و مدیریت بزنیم و یادی از رابرت کیوساکی نکنیم؛ او نامی آشنا برای علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریتی و اقتصادی‌ست و این سال‌ها آثار بسیاری را روانه‌ی بازار کرده است. دانلود کتاب‌های رابرت کیوساکی یکی از بخش‌های محبوب در کتابراه به شمار می‌آید و موضوعاتی مانند کتاب مدیریت کار، کتاب بازاریابی، کتاب مدیریت کسب و کار و... دارند.

دانلود رایگان کتاب‌های اقتصاد و مدیریت:

حال که با پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریتی آشنایی پیدا کرده‌اید بهتر است نگاهی هم به کتاب‌های رایگان مدیریتی و اقتصادی بیندازید. بیشتر این کتاب‌ها به صورت الکترونیکی هستند اما کتاب‌های صوتی مدیریتی و کتاب مدیریت pdf نیز یافت می‌شود. دانلود رایگان کتاب کارآفرینی، دانلود pdf کتا‌ب‌های رهبری، کتاب مدیریت pdf و... از جمله موراد محبوب هستند. تعدادی از پرطرفدارترین کتاب‌های رایگان اقتصاد و مدیریت:

دانلود رایگان کتاب پیامی به گارسیا
دانلود رایگان کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
دانلود رایگان کتاب صوتی پیامی به گارسیا
دانلود رایگان کتاب آثار محصولات نانوبنیان بر سلامت انسان و محیط زیست
دانلود رایگان کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر
و...

شما می‌توانید بهترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت در زمینه بازاریابی، مدیریت، رهبری، تجارت مالی، منابع انسانی و... را در کتابراه بیابید.

از ایده تا ثروت
واقعیت‌‌های جدید
در دنیای کسب و کار

مشاهده کتاب‌ها

در کسب‌وکارتان
چشم‌گیر و متمایز باشید!

مشاهده کتاب‌ها

بازیگر: راهنمای جامع برگزاری جلسات و زبان بدن برای نتورکرها

alt
برای فروش بیشتر در نتورک چه کارهایی را باید انجام دهید و چطور حرف بزنید تا در جلسه‌ای حضوری و رودررو «بله» را از مشتری احتمالی بگیرید؟ آلن پیز که سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارد و به عنوان نتورکری با تجربه شناخته می‌شود در کتاب «بازیگر» به شما روش‌ها و اصول مهمی را آموزش می‌دهد تا بتوانید به خواسته‌ی خود برسید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ساعت بیست و پنجم: راهکارهای عملی جهت مدیریت زمان در محیط کار و خانه

alt
آیا برای رسیدن به کارهای‌تان وقت کم می‌آورید؟ در صورتی که تمایل دارید زمان خود را مدیریت کنید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید، فرصت مطالعه‌ی کتاب «ساعت بیست و پنجم» را از دست ندهید. رویا طاهری و ساسان قرمزی راهکارهایی عملی در اختیارتان قرار می‌دهند تا بر زمان تسلط پیدا کنید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چگونه دیگران را مدیریت کنیم: آنچه یک رهبر و مدیر موفق باید بداند

alt
اگر می‌خواهید به یک رهبر موفق تبدیل شوید و نقشی مثبت در زندگی خود و اطرافیانتان داشته باشید؛ بنابراین فرصت مطالعه‌ی کتاب «چگونه دیگران را مدیریت کنیم» را از دست ندهید! با استوارت لوین و مایکل کروم می‌آموزید ارتباط مؤثری با دیگران برقرار کنید و بر روی آن‌ها تأثیر مثبت بگذارید. مطالعه‌ی کتاب «چگونه دیگران را مدیریت کنیم» به کسانی توصیه می‌شود که تمایل دارند به موفقیت‌های بزرگ در زمینه‌ی رهبری و مدیریت برسند.
۱۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب