معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت

تمایل دارید در امور مالی موفق‌تر عمل کنید؟ آیا مدیری هستید که احساس می‌کنید نیاز به راهنمایی دارید؟ می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان در کسب و کار موفق‌تر عمل کرد؟ اگر درگیر چنین سوال‌ها و دغدغه‌هایی هستید، بهتر است سری به کتاب‌های اقتصاد و مدیریت اپلیکیشن کتابراه بزنید؛ چرا که این بخش بهترین کتاب‌های اقتصاد، بهترین کتاب‌های مدیریت مالی، بهترین کتاب‌های مدیریت کسب و کار، بهترین کتاب‌ها در زمینه رهبری، بهترین کتاب‌های مدیریت منابع انسانی، بهترین کتاب مدیریت پروژه و.... را در خود جای داده است. 

پرفروش‌ترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت در کتابراه کدام‌ها هستند؟

اگر به دنبال اثری مناسب برای مسائل اقتصادی هستید، دانلود کتاب ثروت نهفته در بورس ایران که پرفروش‌ترین کتاب بورس این روزها در کتابراه محسوب می‌شود، گزینه‌ی مناسبی برای‌تان است. شاید هم به دنبال راهی برای مدیریت زمان خود هستید؛ در این صورت دانلود کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال بهترین کاری‌ست که می‌توانید بکنید. این اثر یکی از بهترین کتاب‌های مدیریتی به شمار می‌آید و تاکنون به بسیاری یاری رسانده است. اگر به دانلود کتاب رهبری و مدیری علاقه دارید، اپلیکیشن کتابراه یکی از منابع مناسب برای این موضوع‌ست و بهترین کتاب‌های رهبری و مدیریت را در اختیارتان قرار می‌دهد. از طرف دیگر، فراموش نکنید که این اپلیکیشن برای خرید کتاب صوتی نیز به کار می‌رود و خدمات بسیاری ارائه می‌دهد.

زمانی که صحبت از مسائل اقتصادی می‌شود، خرید کتاب بازاریابی همواره یکی از موضوعات جذاب به شمار می‌رود؛ اگر شما هم چنین باوری دارید و می‌خواهید برای خرید کتاب بازاریابی اقدام کنید، بهتر است نگاهی به کتاب شیوه گرگ بیندازید. از طرف دیگر، امکان خرید کتاب صوتی شیوه گرگ نیز وجود دارد.

این روزها کتاب‌های کارآفرینی هم طرفداران بسیاری دارند و پرفروش‌ترین کتاب کارآفرینی در سایت کتابراه کتاب کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم است که از آن به عنوان بهترین کتاب آموزش کارآفرینی یاد می‌شود.

البته پیش از آن تصمیمی در زمینه‌ی خرید کتاب بگیرید، می‌توانید به بخش معرفی بروید و معرفی کتاب‌های اقتصاد و مدیریت را بخوانید. اگر زمان کافی برای خواندن کتاب‌ها به صورت کامل ندارید، با کمی جست‌وجو به راحتی خلاصه کتاب‌های مدیریتی را پیدا می‌کنید که صرفا به نکات مهم اشاره می‌نمایند.

بی‌انصافی‌ست که حرف از اقتصاد و مدیریت بزنیم و یادی از رابرت کیوساکی نکنیم؛ او نامی آشنا برای علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریتی و اقتصادی‌ست و این سال‌ها آثار بسیاری را روانه‌ی بازار کرده است. دانلود کتاب‌های رابرت کیوساکی یکی از بخش‌های محبوب در کتابراه به شمار می‌آید و موضوعاتی مانند کتاب مدیریت کار، کتاب بازاریابی، کتاب مدیریت کسب و کار و... دارند.

دانلود رایگان کتاب‌های اقتصاد و مدیریت:

حال که با پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریتی آشنایی پیدا کرده‌اید بهتر است نگاهی هم به کتاب‌های رایگان مدیریتی و اقتصادی بیندازید. بیشتر این کتاب‌ها به صورت الکترونیکی هستند اما کتاب‌های صوتی مدیریتی و کتاب مدیریت pdf نیز یافت می‌شود. دانلود رایگان کتاب کارآفرینی، دانلود pdf کتا‌ب‌های رهبری، کتاب مدیریت pdf و... از جمله موراد محبوب هستند. تعدادی از پرطرفدارترین کتاب‌های رایگان اقتصاد و مدیریت:

دانلود رایگان کتاب پیامی به گارسیا
دانلود رایگان کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
دانلود رایگان کتاب صوتی پیامی به گارسیا
دانلود رایگان کتاب آثار محصولات نانوبنیان بر سلامت انسان و محیط زیست
دانلود رایگان کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر
و...

شما می‌توانید بهترین کتاب‌های اقتصاد و مدیریت در زمینه بازاریابی، مدیریت، رهبری، تجارت مالی، منابع انسانی و... را در کتابراه بیابید.

از ایده تا ثروت
واقعیت‌‌های جدید
در دنیای کسب و کار

مشاهده کتاب‌ها

در کسب‌وکارتان
چشم‌گیر و متمایز باشید!

مشاهده کتاب‌ها

بازیگر: راهنمای جامع برگزاری جلسات و زبان بدن برای نتورکرها

بازیگر: راهنمای جامع برگزاری جلسات و زبان بدن برای نتورکرها
برای فروش بیشتر در نتورک چه کارهایی را باید انجام دهید و چطور حرف بزنید تا در جلسه‌ای حضوری و رودررو «بله» را از مشتری احتمالی بگیرید؟ آلن پیز که سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارد و به عنوان نتورکری با تجربه شناخته می‌شود در کتاب «بازیگر» به شما روش‌ها و اصول مهمی را آموزش می‌دهد تا بتوانید به خواسته‌ی خود برسید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

نامه‌های بیزوس: 14 اصل برای رشد کسب و کار به سبک آمازون

نامه‌های بیزوس: 14 اصل برای رشد کسب و کار به سبک آمازون
زمانی که بسیاری از کتابفروشی‌ها درحال فروپاشی بودند، کتاب‌فروشی آنلاینی ایجاد شد که ثروتی میلیاردی را برای سازنده‌اش به ارمغان آورد و به قدری گسترش یافت که امروز در لیست بزرگ‌ترین و باارزش‌‌ترین شرکت‌های جهان قرار گرفته است. «جف بزوس»، بنیانگذار این فروشگاه آنلاین، حالا طبق عادت به صورت سالانه برای سهامداران شرکتش نامه می‌نویسد و استراتژی‌های مهمش را با آن‌ها در میان می‌گذارد. این کتاب طرز فکر و اصول این کارآفرین برجسته و دلایل رسیدن او به موفقیت و جایگاه کنونی‌اش را در اختیار شما قرار می‌دهد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پیامبران جدید سرمایه

پیامبران جدید سرمایه
مارکس عقیده دارد پیامبر کسی است که بعد از دریافت وحی رسالتش برای انتشار اندیشه‌ای که در آن نهفته بود آغاز می‌شود. اندیشه‌های نهفته که توسط پیامبر ترویج می‌شوند به داشتن یک زندگی پربارتر کمک می‌کنند. در قدیم کاریزمای پیامبران معجزه بود. اما حالا این موضوع جذابیت خود را از دست داده و چیزی که توجه همه را جذب می‌کند فرد ثروتمند است. افراد ثروتمند وقتی داستان موفقیت خود را برای دیگران تعریف می‌کنند به آن‌ها حالتی پیامبرگونه می‌دهد. این کتاب پیامبران عصر سرمایه را به شما معرفی می‌کند!
۱۷۲۰۰ تومان
دریافت کتاب