معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های تجارت الکترونیک

آیا به دنبال راهی برای کسب درآمد از اینترنت هستید؟ می‌خواهید در زمینه‌ی بیت کوین فعالیت‌ کنید؟ فکر می‌کنید آینده‌تان در گروه فناوری اطلاعات است؟ اگر با پاسخ‌تان به این سوالات مثبت است، بهتر است هر چه زودتر برای دانلود کتاب‌های تجارت الکترونیک اقدام کنید. اپلیکیشن کتابراه بهترین کتاب‌های تجارت الکترونیک را در اختیارتان قرار می‌دهد تا سریع‌تر فعالیت‌های خود را در این زمینه آغاز کنید و از سایر رقبا عقب نمانید.

شاید همچنان از خرید کتاب تجارت الکترونیک مطمئن نیستید، با این اوصاف می‌توانید به بخش دانلود کتاب‌های رایگان این فروشگاه مراجعه کنید و از این موضوع یقین پیدا نمایید. از طرف دیگر کتابراه آثار خود را به سه صورت کتاب صوتی، کتاب پی دی اف و کتاب الکترونیکی ارائه می‌دهد و مرجعی غنی برای خرید کتاب صوتی نیز به شمار می‌آید. 

سایت و اپلیکیشن کتابراه منبعی مناسب دانلود بهترین کتاب‌های تجارت الکترونیک با موضوع دانلود کتاب کسب درآمد از اینترنت، دانلود کتاب درباره بیت کوین، دانلود pdf جزوه تجارت الکترونیک، دانلود رایگان کتاب تجارت الکترونیک و... محسوب می‌شود.

چرا بیت‌ کوین بخریم؟

چرا بیت‌ کوین بخریم؟
شاید شما هم داستان‌هایی را از افراد مختلف شنیده باشید که با خرید و فروش بیت کوین پولدار شده‌اند و به ثروتی عظیم دست یافتند. اگر فکر می‌کنید این افراد همگی در ارزهای دیجیتال تخصص داشته‌اند و بدون دانش کافی نمی‌توان چنین تجربه‌ای کسب کرد، باید گفت اصلا اینطور نیست. این کتاب به شما نشان می‌دهد حتی اگر هیچ چیز از ارزهای دیجیتال ندانید، می‌توانید از طریق بیت کوین به ثروت برسید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آقای ارز دیجیتال

آقای ارز دیجیتال
دوست دارید تجارتی بزرگ راه‌اندازی کنید و به درآمد چند میلیون دلاری برسید؟ اگر اینطور است بهترین انتخاب برای شما بازار ارزهای رمزنگاری شده است. ولی باید توجه کنید رسیدن به موفقیت و کسب درآمد بالا از طریق رمزارزها کار چندان راحتی نیست و اگر تازه وارد باشید ممکن است در این مسیر ضرر کنید. برای درک بهتر مفاهیم دنیای فناوری و رمزنگاری، این کتاب به شما کمک می‌کند تا تکنیک‌های ارز دیجیتال را به خوبی فرا گیرید.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال
بیت کوین، ارزی دیجیتالی است که این روزها نامش را بسیار می‌شنوید اما تا چه اندازه از آن اطلاعات دارید و از اهمیتش باخبرید؟ اگر به دنیای تجارت الکترونیک و ارزهای دیجیتالی علاقه‌مند هستید و قصد دارید برای کسب درآمد بیشتر وارد آن شوید بهتر است قبل از هر اقدامی با این موضوع آشنایی پیدا کنید و کتاب «ارزهای دیجیتال» شما را با موضوعات مهمی مانند بلاک چین، امنیت پول دیجیتال، استخراج ارز، سرمایه‌گذاری، خرید و فروش ارز‌های مجازی و... آشنا می‌سازد و از ارجاع به منابع دیگر بی‌نیاز می‌کند.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب