پیشنهاد کتابراه مجموعه چهارم

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

به پیشنهاد
افراد مشهور
بخوانید!

کتاب‌هایی که استیو جابز معتقد بود همه باید بخوانند

کتاب‌هایی که استیو جابز معتقد بود همه باید بخوانند
استیو جابز، کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. او همیشه به دنبال بهترین‌ها بود. والتر ایزاکسون معتقد است که جابز از طریق یک عمر مطالعه و کتاب خواندن این چشم انداز را پیدا کرد. «شاه لیر»، «ذهن ذن، ذهن آغازگر» و ... کتاب‌هایی هستند که جابز را تحت تاثیر قرار داده‌اند.
مشاهده کتاب‌ها

کتاب‌هایی به توصیه اپرا وینفری

کتاب‌هایی به توصیه اپرا وینفری
اپرا وینفری، مجری، نویسنده و فعال رسانه‌ای آمریکایی است که برنامه‌ی او به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های گفت‌وگویی آمریکا تبدیل شده است. اپرا وینفری در صنعت نشر هم فعال است. او پویشی برای کتاب‌خوانی در آمریکا به وجود آورده و خود در برنامه‌هایش کتاب‌های مختلفی را معرفی می‌کند. کتاب‌هایی که از طرف او معرفی می‌شوند به‌سرعت به پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا راه پیدا می‌کنند. «جنگجوی عشق»، «نیروی حال» و ... را اپرا وینفری برای خواندن توصیه می‌کند.
مشاهده کتاب‌ها

کتاب‌هایی که ایلان ماسک توصیه می‌کند

کتاب‌هایی که ایلان ماسک توصیه می‌کند
ایلان ماسک کارآفرین و تاجر آمریکایی است که به عنوان مدیرعامل شرکت تسلا و کمپانی فضایی اسپیس ایکس به شهرت جهانی دست یافته است. ماسک از جوانی یک کتابخوان بوده است. گفته می‌شود وی در نوجوانی روزانه ۱۰ ساعت مطالعه می‌کرده! «تلماسه»، «سالار مگس‌ها» و ... را به پیشنهاد ایلان ماسک برای موفقیت بخوانید.
مشاهده کتاب‌ها

کتاب‌های پیشنهادی جک دورسی

کتاب‌های پیشنهادی جک دورسی
جک دورسی، طراح نرم‌افزار، موسس و مدیر عامل پیشین توئیتر و اسکوئر است که به عنوان یک نوآور برجسته نیز شناخته شده‌ است. در سال ۲۰۱۲ وال استریت ژورنال جایزه نوآوران سال را برای فناوری به جک دورسی اعطا کرد. «مرشد و مارگریتا»، «پیرمرد و دریا» و ... آثار پیشنهادی جک دورسی‌ برای مطالعه‌اند.
مشاهده کتاب‌ها

کتاب‌های پیشنهادی مارک زاکربرگ

کتاب‌های پیشنهادی مارک زاکربرگ
مارک زاکربرگ، برنامه‌نویس رایانه، یکی از موسسان شبکه اجتماعی فیس‌بوک و یکی از ثروتمندترین افراد جهان است. مارک زاکربرگ می‌گوید: «کتاب‌ها به شما این امکان را می‌دهند که در هر موضوعی کاملاً غرق شوید و اکثر جزئیات آن موضوع را بررسی کنید؛ کاری که رسانه‌های امروزی از عهدۀ انجام آن برنمی­‌آیند». کتاب‌های پیشنهادی او، «شرکت خلاقیت»، «چرا ملت‌ها شکست می‌خورند» و ... است.
مشاهده کتاب‌ها