کتاب‌های نشر ترنگ

درباره‌ی نشر ترنگ

نشر ترنگ فعالیت خود را از سال 1395 در تهران آغاز کرد. معنویت، موفقیت و خودشناسی موضوعاتی هستند که نشر ترنگ برای تهیه، چاپ و انتشار کتاب به‌سراغ آن‌ها رفته است. افزون بر آن، کتاب‌های مانگا و کمیک نیز از محصولات اصلی این نشر به شمار می‌آیند. دغدغه‌ی اصلی نشر ترنگ این است که با کتاب‌های خود، دروازه‌های جدیدی را از روان‌درمانگری و عرفان به روی مخاطبانش بگشاید.

پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر ترنگ

از میان پرفروش‌ترین کتاب‌های منتشرشده از سوی نشر ترنگ می‌توان به عناوینی از این‌دست اشاره کرد: «عمیق‌ترین پذیرش»، کتابی در حوزه‌ی خودسازی نوشته‌ی جف فوستر، دو اثر از نویسنده‌ی پرفروش آلمانی اکهارت تُله به‌ نام‌های «اینک و اینجا» و «سفر به خویشتن»، «ایچی گو ایچی یه» کتابی درباره‌ی یک سبک زندگی و نگرش در فرهنگ ژاپنی، و کتابی با موضوع مثبت‌نگری تحت عنوان «هزار و یک دلیل برای شاد بودن» نوشته‌ی بایرون کتی و استیون میچل.

ترنگ

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی نشر ترنگ

نشر ترنگ پس از گذشت چهار سال از تأسیس، فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید کتاب‌های صوتی و الکترونیکی و همکاری با ناشران دیجیتال آغاز کرد. در میان پرفروش‌ترین آثار منتشرشده‌ی نشر ترنگ در کتابراه، سه عنوان کتاب از نویسنده‌ی پرآوازه‌ی کتاب‌های موفقیت و خودیاری و رهبری، تیبو موریس، به چشم می‌خورد. «طرز فکر استراتژیک»، «سم‌زدایی دوپامین» و «تمرکز قدرتمند» عناوین این سه کتاب هستند. همچنین دو کتاب «آناتومی روح» اثر کارولین میس در زمینه‌ی انرژی‌درمانی و «در دام ذهن مقلد» نوشته‌ی جنیفر شانون در شمار پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر ترنگ قرار دارند که می‌توانید برای خرید این کتاب‌ها از طریق سایت و اپلیکیشن کتابراه اقدام کنید.

در دام ذهن مقلد: چگونه چرخه‌ی ترس و نگرانی را متوقف کنیم؟

در دام ذهن مقلد: چگونه چرخه‌ی ترس و نگرانی را متوقف کنیم؟
به‌دنبال مهار اضطراب خود هستید؟ پس با کتاب «در دام ذهن مقلد» نوشته‌ی جنیفر شانون همراه شوید تا از چرخه‌ی مداوم نگرانی بیرون روید و احساساتتان را به‌خوبی مدیریت کنید. این کتاب شما را با استعاره‌ی «ذهن میمون» و تبعات آن آشنا خواهد کرد.
40000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی احساس کلید تحقق آرزوست

کتاب صوتی احساس کلید تحقق آرزوست
از قدرت افکار و احساسات خود غافل نشوید تا جهانی جدید را تجربه کنید! نویل گادارد در کتاب «احساس کلید تحقق آرزوست» از راه‌های دستیابی به خواسته‌ها می‌گوید و اثری جذاب در حوزه‌ی توسعه‌ی فردی در اختیار ما می‌گذارد.
25000 12500 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی راز گشوده: به انضمام کتاب امیدوارم زودتر بمیری

کتاب صوتی راز گشوده: به انضمام کتاب امیدوارم زودتر بمیری
لذت کشف دوباره‌ی خود و دستیابی به آرامش. کتاب «راز گشوده: به انضمام کتاب امیدوارم زودتر بمیری» مجموعه‌ای از دو کتاب است که در آن‌ها تونی پارسونز و ریچارد سیلوستر معنویت و ضمیر پاک را محور بحث خود قرار می‌دهند و رهنمون‌هایی برای دستیابی به زندگی تازه ارائه می‌کنند.
30000 تومان
دریافت کتاب صوتی

هیچ چیز شخصی نیست: فراسوی توهم جدایی

هیچ چیز شخصی نیست: فراسوی توهم جدایی
به دنبال خوشبختی هستید؟ پس به درون خود بنگرید. دانیل ایروی، در مقام استادی معنوی، به شما می‌آموزد چگونه بازگشت به طبیعت انسانیْ پلی به یگانگی با جهان هستی است. کتاب «هیچ چیز شخصی نیست» مالامال از عشق و بصیرت است و راهی را برای دوباره زیستن پیش پای شما می‌گذارد.
40000 تومان
دریافت کتاب

هرچه کمتر، بهتر: دستیابی به زندگی مطلوب به کمک هر آنچه دارید

هرچه کمتر، بهتر: دستیابی به زندگی مطلوب به کمک هر آنچه دارید
خود را از زیر خروارها خروار وسایل نجات دهید و زندگی ساده‌ای در پیش بگیرید! جاشوا بکر در کتاب «هرچه کمتر، بهتر» ما را با مینیمالیسم آشنا می‌کند و آن را راه رهایی از آشفتگی ذهنی می‌داند. به باور او، مینیمالیست کسی است که ساده‌ترین حالت هر چیز را ترجیح می‌دهد. آیا شما هم می‌خواهید انسانی مینیمالیست باشید؟
30000 تومان
دریافت کتاب

طرز فکر استراتژیک: یک برنامه هفت روزه برای تشخیص امور مهم و خلق یک استراتژی کارساز

طرز فکر استراتژیک: یک برنامه هفت روزه برای تشخیص امور مهم و خلق یک استراتژی کارساز
بیشتر کار نکنید، بلکه هوشمندانه و با برنامه‌ریزی کار کنید! تیبو موریس در کتاب «طرز فکر استراتژیک» با تمرین‌هایی هفت‌روزه به ما کمک می‌کند تا نحوه‌ی نگرش خود را تغییر دهیم و با زمان‌بندی مناسب و مدیریت انرژی به موفقیت دست یابیم.
25000 تومان
دریافت کتاب

زندگی آرام در دنیای پر هیاهو: اتحاد درونگرایان

زندگی آرام در دنیای پر هیاهو: اتحاد درونگرایان
حتماً شما هم آدم‌هایی را دیده‌اید که افراد درون‌گرا را خجالتی، مردم‌گریز و سخت‌گیر قلمداد می‌کنند و می‌‌خواهند آن‌ها را تغییر دهند و به‌عبارتی، به راه راست هدایت کنند. اما آیا حق با آن‌هاست و درون‌گرایی نقطه‌ضعف است؟ سوفیا دمبلینگ در کتاب «زندگی آرام در دنیای پرهیاهو» از اتحاد درون‌گرایان می‌گوید و به ما نشان می‌دهد که درون‌گرایی یک بیماری نیست!
37500 تومان
دریافت کتاب

ذهنیت سالم: رویکردی نو در روانکاوی انگیزشی

ذهنیت سالم: رویکردی نو در روانکاوی انگیزشی
ریشه‌ی موفقیت و ناکامی افراد در کجاست؟ آیا استعداد و توانایی‌های ذاتی منجر به موفقیت افراد می‌شود؟ یا پای تلاش و پشتکار درمیان است؟ در کتاب «ذهنیت سالم»، کارل دوک برای ما آشکار می‌کند که ذهنیت افراد عامل تعیین‌کننده‌ی پیروزی یا شکست انسان‌هاست. این کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در حوزه‌ی روان‌شناسی است.
40000 20000 تومان
دریافت کتاب

آناتومی روح: هفت مرحله قدرت و شفا

آناتومی روح: هفت مرحله قدرت و شفا
هدف شما در زندگی چیست؟ اگر دوست دارید پاسخ این سوال را دریابید و به قهرمان زندگی خود تبدیل شوید، این کتاب را از دست ندهید. نویسنده در این اثر با شناساندن هفت میدان انرژی در بدن، شیوه‌ای جدید برای شناخت هدف در زندگی به شما یاد می‌دهد. با خواندن کتاب آناتومی روح می‌توانید قدرت‌های نهانی خود را بیدار کنید و همزیستی مسالمت‌آمیزی میان ذهن و روحتان ایجاد نمایید.
50000 تومان
دریافت کتاب

به سوی عشق به همه چیز

به سوی عشق به همه چیز
آیا می‌دانید هر چیزی در این جهان به یک اصل وجودی ختم می‌شود؟ اگر از علاقه‌مندان به عرفان شرقی باشید، به این موضوع نیز باور دارید. اگر دوست دارید به آزادی دست یابید نخست باید «بودن» را یاد بگیرید. بودن به این معنی که در زمان حال، حاضر باشید؛ نه جای دیگر. برای درک این مفاهیم معنوی کتاب «به سوی عشق به همه چیز» را بخوانید تا به عشق واقعی برسید.
40000 تومان
دریافت کتاب

بنیادهای چاکرا درمانی

بنیادهای چاکرا درمانی
چگونه می‌توان انرژی‌های منفی را از خود دور کرد و ذهن و روانی آسوده و سالم داشت؟ کتاب حاضر ضمن معرفی و تشریح مفهوم و نوع عملکرد چاکراها، روش‌های تقویت و هماهنگ کردن این چاکراها را به شما معرفی می‌کند. از طریق متعادل کردن جریان انرژی، بهبودی و سلامتی به سمت شما جذب می‌شود و احساس نزدیکی بیشتر به خداوند و امور معنوی خواهید داشت. با بهره‌گیرى از انواع روش‌ها و تمرین‌هایى که در این کتاب ارائه شده است، قادر خواهید بود انرژى‌تان را پالوده کنید و ذهنی آرام و سالم داشته باشید.
40000 تومان
دریافت کتاب