دانلود پادکست خواب بهتر برای زنان

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست خواب بهتر برای زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خواب بهتر برای زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خواب بهتر برای زنان

در پادکست خواب بهتر برای زنان اثر جان گری سعی شده، اطلاعاتی درباره‌ی خواب و کاهش استرس در بانوان، برای داشتن زندگی شاد و پرنشاط در اختیار شما قرار گیرد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جان گری (John Gray) نویسنده کتاب "مردان مریخی زنان ونوسی" در کتاب خواب بهتر برای زنان می‌گوید:

زن‌ها احتیاج دارند که به خواب عمیق فرو بروند. تحقیقات نشان داده که یک خانم در محیط کارش دو برابر یک مرد استرس دارد و زمانی که از سر کار بر می‌گردد خانه حتی استرسش از دو برابر هم بیشتر می‌شود. این یعنی میزان استرس آن‌ها چهار برابر یک مرد است.

زن‌ها احتیاج دارند که به خواب عمیق فرو بروند و لازمه‌ی آن استرس پایین است هنگامی که زنی نتواند به استرس خود غلبه کند، نمی‌تواند شب به خواب عمیق برود.

زمانی که بعد مریخی خانم‌ها بیشتر بروز پیدا کند، کارهایی را انجام می‌دهند که اورژانسی و فوری باشند و مهلت کمی دارند. نهایتا خودشان را قربانی می‌کنند. همه این کارها هورمون تستسترون در بدن آزاد می‌کند که مانع فعالیت هورمون اکسی توسین می‌شود. اکسی توسین هورمونی است که وقتی زن‌ها عاشق می‌شوند و حال خوبی دارند برای کاهش استرس ترشح می‌شود.

زنی که به مقدار زیاد هورمون اکسی توسین نداشته باشد به سختی می‌تواند عاشق شود و حال خوبی داشته باشد و بر استرس غلبه کند و در نتیجه خوب بخوابد.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست خواب بهتر برای زنان

برای دانلود پادکست خواب بهتر برای زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خواب بهتر برای زنان
نرجس خبازیان
۱۳۹۷/۱/۸
با سلام
به نظر من این کتاب بیشتر تجویز دارو میکنه تا یه سری راهکار برای خواب ارام تر و بهتر مثل اینه که شما برید روانپزشکی و از اصطلاحات پزشکی زیادی استفاده میکنه که تا حدودی برای افزایش دانش مفیده بیشتر...
Elham Zaerzadeh
۱۳۹۸/۳/۵
توضیح راجع به نحوه اثرگذاری هورمون‌ها خوبه ولی تجویز دارویی در قالب کتاب جالب نیست.
کاربر ع
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
اصلا خوشم نیومد. فقط یه سری دارو تجویز می‌کنه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)