دانلود پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

بهار خرم در پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟ به شما می‌آموزد تا به صورت اصولی به افرادی که با افسردگی درگیر هستند، یاری برسانید و نقش موثری در این زمینه داشته باشید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم:

افسردگی، بی‌جهت و ناگهانی رخ نمی‌دهد، افسردگی یک فرد مسئله‌ای بسیار عمیق و ریشه‌ای است که باید با کمک متخصصان برای درمان آن اقدام کرد. این بیماری بر روی دیگران نیز تأثیر می‌گذارد؛ چرا که در چنین شرایطی دوستان و خانواده‌ی بیمار، احساس عجز ‌می‌کنند، آن‌ها نمی‌دانند چگونه باید با یک شخص افسرده ارتباط برقرار کنند و او را از این وضعیت نجات دهند.

در همین راستا، بهار خرم با قلم ساده و روان خود به این بیماری می‌پردازد و در پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟ هر آنچه لازم است به عنوان یک همراه دلسوز و مهربان بدانید در اختیارتان قرار می‌دهد.

پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر احساس می‌کنید یکی از دوستان یا نزدیکانتان با معضل افسردگی درگیر است، راهنمایی‌های این پادکست می‌تواند به شما کمک کند تا نقش موثری در درمان وی داشته باشید.

در بخشی از کتاب چگونه به فرد افسرده کمک کنیم می‌شنویم:

بهترین روش برای درک یک موضوع (و یا شخص) این است که دقیقا مانند یک روزنامه‌نگار تحقیق کنید و سؤالات زیادی بپرسید. سوال پرسیدن از فردی که از اضطراب و افسردگی رنج می‌برد، یک امر کاملا حساس است، زیرا هر انسانی، زندگی و گذشته خاص و هر شخص، تجربیات مختص به خودش را دارد. مسلما دوست شما، هیچ‌ وقت مستقیما اطلاعاتی را که لازم دارید، به شما نخواهد داد، زیرا از دیده شدن علائم افسردگی‌اش و یا این که مورد قضاوت از جانب شما واقع شود، خجالت خواهد کشید یا معذب خواهد بود.

پس برای بهتر فهمیدن آن چه اتفاق افتاده است، باید در میان اطلاعاتی که به دست می‌آورید، کندوکاو کنید. در این لیست می‌‌توانید، برخی از سوالاتی را که می‌توانید از فرد بیمار بپرسید بشنوید:

- اولین بار چه زمانی احسای بدی کرده است؟
- آیا می‌تواند به چیزی که باعث ایجاد این برآشفتگی ذهنی در او می‌شود، فکر کند؟
- آیا درباره خودکشی فکر می‌کند؟

 ۱۵ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

نظرات پادکست چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

فاطمه فیض آبادی
۱۳۹۹/۱۲/۲
اون چیزی که انتظارشو داشتم نبود باید توضیح بیشتری میداد این موارد سطحی بودن و من خودم این موارد رو میدونستم
محبوبه ملکی
۱۴۰۰/۱/۱۰
باتوجه به شرایط و کمبود وقت این کتابهای صوتی با این محتوا کمک بزرگی است با انسانیت و کمک به دیگران
مشاهد همه نظرات (۲)