دانلود پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟

حتما شما هم خاطرات تلخی دارید که یادآوری آن می‌تواند حال‌تان را دگرگون کند و تاثیر عمیقی بر زندگی حال‌تان بگذارد. بهار خرم در پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟ به شما یاد می‌دهد که چگونه با این افکار منفی مقابله کنید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم:

همه انسان‌ها در گذشته خود مشکلات و سختی‌های مختلفی را پشت سر گذاشته‌اند و زمان لازم است تا بتوانند دوباره با حال خوب و مثبت برای لحظه حال و آینده خود برنامه‌ریزی داشته باشند. با این حال همه از پس چنین فرآیندی برنمی‌آیند و چنان در اتفاقات گذشته باقی می‌مانند که زندگی‌شان رو به نابودی و تباهی می‌رود. پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟ به شما آموزش دهد که اگر گاهی خاطرات بد تمام فکر و ذهن‌تان را درگیر می‌کند و نمی‌توانید به راحتی از دست آن‌ها خلاصی پیدا کنید، باید از چه راهکارهایی استفاده کنید و همه چیز را به دست فراموشی بسپارید.

گاهی فراموشی نیز نعمت بزرگی برای انسان‌ها محسوب می‌شود و می‌توان با تقویت آن و عبور از تلخی‌های گذشته، آینده‌ای زیبا را رقم زد. درواقع هدف اصلی پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟ تقویت چنین مهارت‌هایی در درون شماست.

پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید از شر تفکرات و خاطرات بد و سخت گذشته خلاص شوید، این پادکست برای شما مناسب است.

در بخشی از پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم می‌شنویم:

اگر تمرکز ذهنی‌تان بر روی موارد منفی است که در گذشته برایتان اتفاق افتاده، قطعا زندگی‌تان در جهت منفی حرکت خواهد کرد. زندگی شما در جهت افکار غالب شما حرکت می‌کند. بنابراین ذهنیت و تمرکز بر روی هر چیزی که باشد، زندگی و احساسات شما نیز به همان سمت سوق داده خواهد شد.

پس به جای معطوف کردن ذهنیت و تمرکزتان بر روی موارد منفی که در گذشته رخ داده‌اند؛ از جمله: شکست‌های عاطفی، چیزهایی که از دست داده‌اید و شرایطی که به آن‌ها افتخار نمی‌کنید، شروع به عوض کردن تمامی این اندیشه‌ها و جایگزین کردن آن‌ها با افکار مثبت کنید.

 ۱۲ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۰۰۰ ت (۵۰%) - 0.75€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
چگونه گذشته را فراموش کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه گذشته را فراموش کنیم؟

نظرات پادکست چگونه گذشته را فراموش کنیم؟

طاهره رنج بر
۱۳۹۹/۹/۲۶
بسیارعالی وکاربردی بود. توصیه میکنم حتماازاین کتاب صوتی استفاده کرده وگفته هاش روعمل کنید
صفورا امیری
۱۴۰۰/۱/۳۱
شنیدم کتاب خالی از لطف نیست جملاتش تکراری بود
Shahrzad Soufi
۱۴۰۰/۱/۱۴
اصلا جالب نبود برای دبستانی‌ها مناسب بود
مشاهد همه نظرات (۱۰)