دانلود پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز

پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز نوشته جان گری به شما راه‌حل‌هایی عملی و کاربردی برای تمرکز و هوشیاری مغز را آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده‌ی کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی است. او در کتاب صوتی 10 مکمل طبیعی برای مغز می‌گوید:

همه‌ی اتفاقات خوب از مغز سالم نشات می‌گیرد. هنگامی که مغز درست کار کند، شما احساس خوش‌بینی و انگیزه دارید، حافظه‌تان خوب و می‌توانید تمرکز کنید.

عدم توازن عملکرد مغز موجب می‌شود با اینکه عشق و حامی دارید و از زندگیتان حفاظت می‌کنید و همه شرایط خوبه، اما نمی‌توانید با خودتان کنار بیایید و احساس خوبی ندارید و خودتان را آدمی شکست خورده تصور می‌کنید و نمی‌توانید حال خوب و مثبت خودتان را حفظ کنید و حافظه خوبی داشته باشید.

سمی بودن فلزات سنگین یکی از عوامل مهم فراموشی و آلزایمر است و مانع فعالیت‌های مغزی می‌شود. شما در دنیایی با ذرات سمی و آلوده زندگی می‌کنید. این ذرات نانو وارد سیستم بدن و گیرنده‌های مغز شما می‌شوند و در نتیجه مغز به درستی عمل نمی‌کند و بدنتان گابای کافی برای شاد بودن ندارد. همین‌طور دوپامین کافی نخواهید داشت و تمایل به اعتیاد پیدا می‌کنید، انگیزه‌تان کم می‌شود و...

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز

برای دانلود پادکست 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
سارا سبحانی
۱۳۹۸/۱/۱۷
یه سری علت‌های زوال مغز و میگه بعد یه سری محصول معرفی کنه یه کم تبلیغاتیه حدود ۸ دقیقه هم هست
yoga yogl
۱۳۹۷/۵/۲۳
کتاب ارزشمندی است که با نتیجه گیری از کل مفاد کتاب به این نکته مهم و اساسی می‌رسیم که محیط و شرایط زندگی امروز به گونه‌ای است که سموم و آلودگی‌ها مخاطرات بزرگی را برای مغز بوجود می‌آورند که اگر حتی و بیشتر...
مریم صالحی
۱۳۹۷/۳/۱۳
با تشکر از کتابراه
خیلی عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)